Články autora - David Průcha - strana 3

Hamrovští fotbalisté jen remizovali

04.05.2014 | Sport | Velké Hamry
Celek z Rynoltic se nachází v horní polovině tabulky, ale favoritem byli jednoznačně domácí. Vyloučení hamrovského brankáře se ale pro vývoj zápasu ukázalo jako klíčové. | více

Hamry vydřely výhru v Horní Branné, Mšeno B ve Stráži

27.04.2014 | Sport | Velké Hamry
Hamry zápas víceméně kontrolovaly po celých 90 minut, ale rozhodující náskok si nevytvořily a soupeř tak živil do poslední minuty jiskřičku naděje na vyrovnání. Neúspěšně.Druhý zástupce Jablonecka, kterým je rezerva Mšena své utkání ve Stráži vyhrál, když o svém vítězství rozhodl zlepšnou hrou ve druhém poločase. | více

Den otevřených dveří na ZŠ Velké Hamry

24.04.2014 | Školství | Velké Hamry | foto (1)
Trochu neobvykle se veřejnosti na odiv vystaví základní škola. Za poslední roky prošla základka ve Velkých Hamrech velkou vlnou rekonstrukcí a modernizace. | více

Hamry porazily Chrastavu 4:2

21.04.2014 | Sport | Velké Hamry
Byl to souboj první s druhým jako řemen, který podpořila výborná divácká kulisa. Domácím pomohlo brzké vyloučení Henzla, poté již herně Chrastavu vcelku jasně předčili. Druhý zástupce okresu v I.A třídě mšenská rezerva vysoko prohrál va Stráži pod Ralskem. | více

Hamrováci padli ve Stráži

13.04.2014 | Sport | Velké Hamry
Teprve podruhé v sezoně a poprvé pod trenérem Hnídkem si Hamry neodnesly ze zápasu ani bod. Ve Stráži nad Nisou sice hamrovský tým vedl, ale nakonec prohrál 2:1. | více

Nový areál v ZŠ Velké Hamry

09.04.2014 | Školství | Velké Hamry | foto (5)
Revitalizací venkovních prostorů pokračovala podpora mimoškolní výchovy na ZŠ Velké Hamry. Díky vstřícnosti vedení města byly nákladem blížícím se 200 tisícům korun do venkovních prostor zakoupeny a nainstalovány nové moderní prvky podporující přirozené posilování celého těla. | více

Hamry darovaly Mšenu bod

06.04.2014 | Sport | Jablonec nad Nisou
Ačkoliv hosté hráli od desáté minuty jen o deseti, Hamrovští si s nimi nedokázali poradit, dokonce inkasovali v této situaci tři branky a berou pouze bod za remízu 3:3. | více

Hamry zvítězily ve Cvikově, Mšeno B přehrálo Harrachov

01.04.2014 | Sport | Velké Hamry
Velké Hamry porazily Cvikov na jeho hřišti 3:0, a přiblížily se tak první Chrastavě jen na čtyři body, jelikož ta se rozešla ve svém utkání s Košťálovem smírně 2:2. Mšeno B pak porazilo 5:3 Harrachov. | více

Hamry vydřely vítězství ve Stráži

23.03.2014 | Sport | Velké Hamry
Výsledek ovlivnil famózní hamrovský vstup do utkání. V 10. minutě svítil na tabuli stav 0:2 a vše nasvědčovalo jasnému průběhu. Opak byl pravdou.Ve druhém zápase zástupce Jablonecka Mšena B k překvapení nedošlo, když lépe připravení hosté si odvezli všechny tři body.
| více

Hamry pokračují v poháru pouze s A-mužstvem

16.03.2014 | Sport | Velké Hamry
Velké Hamry v sobotu přehrály Semily 2:1. Hamrovská rezerva však prohrála na hřišti Mšena 1:3. | více

Nalezeno článků: 131, zobrazeno: 21-30