Články autora - Václav Novotný - strana 1

K zisku medaile juniorů LIAZU chybělo jen 15 bodů

10.10.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (11)
V sobotu se na stadionu v Kolíně bojovalo o medaile a tituly mistrů družstev juniorů a juniorek v atletice. Skvělého výsledku dosáhlo družstvo juniorů LIAZU Jablonec nad Nisou, když zaostalo jen 15 bodů od třetího místa. Letošní sestava a výkonnost jednotlivých závodníků slibovala, že se podaří splnit očekávání a vybojovat medaili. Nakonec se to nepodařilo. Škoda že chyběl zraněný Roman Kadavý, jeho přínos bodů by s jistotou znamenal zisk některé z medailí. | více

29.09.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (20)
Předlouho se nehrál na Střelnici fotbal, reprezentační přestávka, povodně, takže byla otázka co to s Kozlovým týmem udělá. Jedno bylo dané: chce-li Jablonec udržet svůj svižný krok, musí nad Hradcem vyhrát! | více

Do Chorvatska jedou reprezentovat dva atleti LIAZU

26.09.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (3)
Oba medailisti z Mistrovství České republiky žáků si vybojovali nominaci na mezistátní utkání Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko-Slovensko-Česko. Utkání proběhne tuto v sobotu v Záhřebu. Emilie Hornová poběží 100 metrů a druhým reprezentantem je kladivář Matyáš Maška. K dobrým výkonům by měla přispět také nominace jejich trenérů Václava Puše a Andrei Maškové.

Úspěšná výprava žactva přivezla z MČR v Třinci tři medaile

26.09.2024 | Sport | Jablonecko | foto (8)
Poslední atletické Mistrovství České republiky jednotlivců se uskutečnilo o víkendu v Třinci. Na startu bylo celkem 562 závodníků ze 141 oddílů celé republiky. O medaile a tituly mistrů se bojovalo v 19 disciplínách.  | více

Na Mistrovství Čech postupují obě žákovská družstva LIAZU

10.09.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (42)
V neděli 8. září proběhlo na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou finále krajského přeboru družstev žáků a žákyň v atletice. Úspěšná byla obě družstva LIAZU, která ve finále zvítězila a vybojovala si tím postup na Mistrovství Čech, které se uskuteční 15. září v Novém Městě nad Metují. | více

Diváci viděli v Turnově světový výkon v hodu diskem

09.09.2024 | Sport | Liberecký kraj | foto (56)
V úterý 3. září proběhl v Turnově již 24. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka. Pořadatelé zajistili v hlavní disciplíně mítinku, kterou byl hod diskem, mistra Evropy z Říma Slovince Kristjana Čeha. Ten nezklamal a svou kvalitu potvrdil hodem dlouhým 67 metrů a 11 centimetrů. Velmi dobře tím oslavil šedesáté výročí světového rekordu Ludvíka Daňka. | více

Na Mistrovství Čech postoupila dvě družstva LIAZU Jablonec

05.09.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (54)
Třetí kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek bylo součástí tradičního mezinárodního mítinku mládeže Mladá Evropa. Závody proběhly v sobotu na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Na startu bylo celkem 176 atletů ze 17 oddílů. Bojovalo se nejen o dobré body ale hlavně o postupy na Mistrovství Čech. Ty vybojovala družstva dorostenek LIAZ Jablonec a druhým úspěšným postupujícím družstvem byli junioři LIAZU. V soutěži juniorek vybojovalo postup družstvo AC Turnov za které hostuje řada výborných závodnic domácího oddílu. | více

Obrazem: Jablonecká Perle 2024

29.08.2024 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (33)
Festival, který propojuje sklářsko-bižuterní tradice s gastronomií, hudbou a pestrými trhy a je věnovaný všem obyvatelům Jablonce nad Nisou i Libereckého kraje, ale i turistům, kteří přijeli navštívit hlavní město bižuterie. Název odkazuje na jabloneckou sklářsko-bižuterní tradici (perle) i na zajímavé počiny z oblasti umění, gastronomie či hudby (perly). | více

Dvě zlaté medaile atletů TJ LIAZ v závěrečných štafetách

27.08.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (84)
V Jablonci nad Nisou na stadionu Střelnice proběhlo o víkendu Mistrovství České republiky mužů a žen do 22 let. Zúčastnilo se ho přes 500 závodníků z 96 oddílů celé republiky, kteří absolvovali celkem 695 startů. | více

O víkendu proběhne v Jablonci velká atletická akce

23.08.2024 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (15)
Mistrovství České republiky mužů a žen do 22 let v atletice se uskuteční o víkendu na stadionu Střelnice po čtyřech letech. Současně to znamená pro jablonecké organizátory malou generálku před MČR mužů žen, které se uskuteční v roce 2025. Obě akce se mohou uspořádat po provedení položení nového tartanového povrchu na stadionu a v hale v minulém roce, což byla jedna s podmínek pro uspořádání takové akce.  | více

Nalezeno článků: 1181, zobrazeno: 1-10