Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

15.11.2016 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Ani v listopadu v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou nebude chybět koncert zahraniční blues rockové kapely. Ve čtvrtek 17. listopadu sem po třech letech zavítá Henrik Freischlader, třiatřicetiletý multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, producent, majitel Cable Car Records a v současné době jeden z nejrespektovanějších německých hudebníků. | více

Pod vysokou sítí dvě výhry mužů a dvě porážky juniorek

15.11.2016 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (2)
Jablonecký volejbal sice neprožívá v současnosti slávu ze šedesátých či sedmdesátých let, ale zejména juniorky lepší časy určitě připomínají. I když poprvé v sezóně prohrály, tak postoupí do ligové nástavby. Muži hrající II. ligu po nevalném začátku nyní v tabulce vedou část soutěže, která nemá postupové ambice a potvrdili, že když mají plnou sestavu, tak berou úspěchy. O ženách Bižuterie píšeme samostatně zde, ty hrály krajské derby s Brodem a s Jablonexem.
  | více

V Tanvaldě proběhlo první setkání lokálního partnerství

15.11.2016 | Krimi | Smržovka | foto (8)
V pondělí odpoledne proběhlo ve velké zasedací místnosti tanvaldské radnice první setkání Lokálního partnerství Tanvald. | více

Dorostenci FK museli o vítězství v závěru bojovat

15.11.2016 | Sport | Jablonec nad Nisou
V posledním domácím letošním soutěžním vystoupení zvítězil starší dorost FK Jablonec nad pražským Meteorem 4:2 (2:0). Domácí vedli vcelku pohodlně 3:0. Když ale ve druhé půli v rozpětí pěti minut dali hosté dvě branky, zápas dostal nový náboj. Pojistku pro Jablonec zajistil až v poslední desetiminutovce Jelínek.
| více

Svět vánočních ozdob opět ovládne jablonecké muzeum

15.11.2016 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (7)
Přáli jste si někdy stát se vánoční ozdobou? Nebo alespoň vidět na vlastní oči, jak tento křehký symbol Vánoc vzniká? Teď si to budete moci dokonce na vlastní kůži vyzkoušet. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo interaktivní výstavu pro malé i velké děti. Skřítek Zdobílek vám ukáže, jak se proměnit v blyštivou vánoční ozdobu. | více

Šestnácté Dny GIS byly v Liberci zahájeny

14.11.2016 | Zprávy | Liberecký kraj | foto (16)
Za účasti ředitele HZS Libereckého kraje plk. Ing. Luďka Prudila byly v pondělí  zahájeny v prostorách budovy G Technické univerzity v Liberci šestnácté Dny GIS, na kterých si široká veřejnost může rozšířit obzory o geografických informačních systémech. | více

V sobotu do Jablonce přijede Slovan Liberec, policisté chystají opatření

14.11.2016 | Krimi | Jablonec nad Nisou
V sobotu 19. listopadu v 18.15 hodin začne na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou fotbalové utkání ePojisteni.cz ligy mezi mužstvy FK Jablonec a FC Slovan Liberec. Policisté jsou připraveni v souvislosti se sobotním fotbalovým utkáním chránit bezpečnost a veřejný pořádek. | více

V jindřichovickém domově důchodců jezdí elektromobilem

14.11.2016 | Zprávy | Liberecký kraj
Domov důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem jako první zařízení sociálních služeb v České republice od dnešního dne používá elektromobil. K přírodě šetrné vozidlo využije organizace, jejímž zřizovatelem je Liberecký kraj, zejména pro převozy materiálu. Pořízení vozu značky Peugeot dodávkového typu stálo 700 tisíc korun. | více

Obrazem: HUMĚV na Rampě

14.11.2016 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (26)
V sobotu se v Klubu Na Rampě uskutečnil koncert skupiny Hudba u města Vídně společně se Spolkem jabloneckých dam a pánů.

Vlci nezvládli vstup do třetí třetiny

14.11.2016 | Sport | Jablonec nad Nisou
O triumfu Klatov rozhodl famózní nástup do třetí třetiny, když během necelých dvou minut dali tři branky. Celý zápas byl vyrovnaný, domácí udržovali jednogólové vedení z patnácté minuty a rozhodl nebývalý nástup Klatovských do třetí třetiny. | více

Nalezeno článků: 38305, zobrazeno: 16941-16950

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.