Aktuality » Sport » Přespolní a orientační běh strana 1

Rubrika:Přespolní a orientační běh Obec:--vše--
Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!

27.01.2023 | Sport | Liberecký kraj
Olympiáda dětí a mládeže v Královéhradeckém kraji byla zakončena čtvrtečními soutěžemi. Libereckému kraji se dařilo ve smíšených štafetách v běhu na lyžích i lyžařském orientačním běhu, když v obou disciplínách jeho družstva vyhrála. V medailovém hodnocení zvítězil Liberecký kraj i celkově. | více

24.01.2023 | Sport | Jablonec nad Nisou
Královéhradecký kraj od neděle 22. do čtvrtka 26. ledna hostí již 20. Olympiádu dětí a mládeže ČR. Velká část soutěží probíhá ve Vrchlabí, odkud přinášíme fotografie Zdeňka Horáka z pondělního biatlonu a orientačního běhu na lyžích. Liberecký kraj už získal mnoho medailí, když dvě zlata má trojice běžců Jungwirth, Plecháčová a Janata. | více

V Tanvaldě odstartoval Pohár běžce Tanvaldu

26.09.2022 | Sport | Tanvald | foto (153)
Za krásného slunečného počasí proběhl v pátek 23. září první závod seriálu závodů Pohár běžce Tanvaldu v přespolním běhu. Na startovní čáru se postavilo bezmála 340 závodníků z mateřských škol a I. stupně základních škol z Tanvaldu a okolí. | více

Pošesté pořádali Up Hill Run Dobrá Voda

25.09.2022 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (40)
V sobotu 24. září se už pošesté uskutečnil charitativní závod Up Hill Run Dobrá Voda, kde organizátorem je Skládačky, z.s. | více

20.09.2022 | Sport | Desná v Jizerských horách | VIDEO
V Desné se v neděli 18. září konal jubilejní 10. ročník běhu Přes desenské kopce. I přes velkou nepřízeň počasí se mnoho běžců zúčastnilo. V hlavní kategorii na 12 kilometrů zvítězil Ondřej Chour z České Lípy před Jiřím Čivrným z Nového Města nad Metují a třetí byl Miroslav Balatka z Rádla. | více

Běh Přes desenské kopce proběhne v neděli v Desné

12.09.2022 | Sport | Desná v Jizerských horách
Součástí slavností města Desná je také tradiční běh Přes desenské kopce, který se koná v neděli 18. 9. 2022 v městském areálu. Zahájení je v 10.00.

10.07.2022 | Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO
Tradiční závod Beer Run okolo přehrady Mšeno, kdy musí během tří kilometrů každý běžec degustovat šest malých piv u stánků okolo, se letos konal již pošesté v pátek 24. června. Přinášíme vám ohlédnutí v podobě videa Lukáše Onodiho. | více

V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

23.06.2022 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (3)
„Covidová" doba přerušila na dva roky úspěšně zavedenou akci jabloneckého TRIclubu běhu kolem jablonecké přehrady a nastávající sobotu se pořadatelé pokusí o obrození této úspěšné akce. | více

Pohár běžce Tanvaldu pokračoval během do vrchu

12.05.2022 | Sport | Tanvald | foto (61)
Celoroční seriál závodů určený pro děti z mateřských školek a pro žáky 1. stupně z Tanvaldu a okolních obcí pokračoval ve středu 11. května na tanvaldské sjezdovce Pionýrka. | více

První letošní přespolní běh se konal v Mladé Boleslavi

16.03.2022 | Sport | Jablonec nad Nisou
Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu, který proběhl v sobotu, byl součástí 88. ročníku běhu Štěpánkou v Mladé Boleslavi. Za ideálního počasí a výborné organizace bylo na startu 327 účastníků z 31 oddílů. | více

Nalezeno článků: 217, zobrazeno: 1-10