ZasTenRock v Zásadě není jen festival

16.08.2016 10:43:59 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

ZasTenRock v Zásadě není jen festival

Aktualizováno o soutěž! V sobotu 20. srpna 2016 ožije Zásada opět rockovou muzikou a počet obyvatel městysu se výrazně zvýší. Bude se zde konat 5. ročník hudebního festivalu ZasTenRock. Záměrem festivalu je opět prezentovat několik hudebních linií.

Hlavními taháky pro letošní rok jsou DeBillHeads - turnovská kapela se svérázným rockovým projevem i osobitým myšákem ve znaku a Imodium - band, který přiveze známé hity jako Valérie, Nad Berlínem, ale i další.

Ve výběru budou i svérázné kapely Claymore s prvky skotské muziky nebo Hand Grenade s nejen energickým metalem, ale i skvělou ohnivou šou. Nebudou chybět i pro ZasTenRock typické revivalové kapely v popředí s Roxette tribute band - dle Roxette official fanclubu nejlepší revival originálu a revivaly Kabát a ZZ Top.

Kapely z regionu budou prezentovány jak klasikou v podobě John Silver ze Smržovky, tak mladými seskupeními Esthetics a Exots, kteří v Zásadě vystoupí po téměř roční pauze, a potěší tak své věrné fanoušky.

„Naposlouchali jsme mnoho hudby a poctivě vybírali, abychom přinesli posluchačům zajímavou, kvalitní a příjemnou muziku. Nechceme jít pouze cestou mainstreamu," řekl jeden z organizátorů festivalu Petr Růžička.

I letos se mohou návštěvníci těšit na perfektně připravený areál zásadského fotbalového stadionu s dostatkem míst k parkování, k sezení, dost výčepních míst a především dvě velká pódia s kvalitním nazvučením a profi obraz na velkoplošné obrazovce. „Prostě opět děláme vše pro pohodovou atmosféru, kde se setká řada kamarádů a známých a rádi se zde každý rok opět setkávají," přidal ředitel festivalu Miroslav Princ.

A závěrem - i letos se mohou všichni zapojit do hlasování o nejoblíbenější kapelu festivalu, která získá krásnou křišťálovou trofej od partnera festivalu.

 S námi můžete soutěžit o 25 vstupenek na zásadský festival zdarma. Soutěžit můžete do čtvrtka 18. srpna, stačí, když správně odpovíte na tři naše otázky a poté budete mít štěstí při losování. Soutěžte zde!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Zastenrock 2016

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Zásadská Pralyže 2020
Velkou cenu Jablonce vyhrál kladenský Radek Novák
Letošní výstavu Brody v Brodě doplní historické fotoaparáty
Zahájení tanečních kurzů v Desné je plánováno na únor 2020
Cestovatelská diashow Pavly Bičíkové v Desné o Kyrgyzstánu

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn