ZasTenRock v Zásadě není jen festival

16.08.2016 10:43:59 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

ZasTenRock v Zásadě není jen festival

Aktualizováno o soutěž! V sobotu 20. srpna 2016 ožije Zásada opět rockovou muzikou a počet obyvatel městysu se výrazně zvýší. Bude se zde konat 5. ročník hudebního festivalu ZasTenRock. Záměrem festivalu je opět prezentovat několik hudebních linií.

Hlavními taháky pro letošní rok jsou DeBillHeads - turnovská kapela se svérázným rockovým projevem i osobitým myšákem ve znaku a Imodium - band, který přiveze známé hity jako Valérie, Nad Berlínem, ale i další.

Ve výběru budou i svérázné kapely Claymore s prvky skotské muziky nebo Hand Grenade s nejen energickým metalem, ale i skvělou ohnivou šou. Nebudou chybět i pro ZasTenRock typické revivalové kapely v popředí s Roxette tribute band - dle Roxette official fanclubu nejlepší revival originálu a revivaly Kabát a ZZ Top.

Kapely z regionu budou prezentovány jak klasikou v podobě John Silver ze Smržovky, tak mladými seskupeními Esthetics a Exots, kteří v Zásadě vystoupí po téměř roční pauze, a potěší tak své věrné fanoušky.

„Naposlouchali jsme mnoho hudby a poctivě vybírali, abychom přinesli posluchačům zajímavou, kvalitní a příjemnou muziku. Nechceme jít pouze cestou mainstreamu," řekl jeden z organizátorů festivalu Petr Růžička.

I letos se mohou návštěvníci těšit na perfektně připravený areál zásadského fotbalového stadionu s dostatkem míst k parkování, k sezení, dost výčepních míst a především dvě velká pódia s kvalitním nazvučením a profi obraz na velkoplošné obrazovce. „Prostě opět děláme vše pro pohodovou atmosféru, kde se setká řada kamarádů a známých a rádi se zde každý rok opět setkávají," přidal ředitel festivalu Miroslav Princ.

A závěrem - i letos se mohou všichni zapojit do hlasování o nejoblíbenější kapelu festivalu, která získá krásnou křišťálovou trofej od partnera festivalu.

 S námi můžete soutěžit o 25 vstupenek na zásadský festival zdarma. Soutěžit můžete do čtvrtka 18. srpna, stačí, když správně odpovíte na tři naše otázky a poté budete mít štěstí při losování. Soutěžte zde!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Zastenrock 2016

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn