V sobotu bude pokračování reprezentačního volejbalu

28.09.2016 19:41:32 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V sobotu bude pokračování reprezentačního volejbalu

České volejbalistky měly o minulém víkendu velkou šanci na přímý postup na ME, ale podlehly v závěrečném utkání kvalifikační skupiny v Mariboru domácímu výběru Slovinska a ve finálové tabulce skončily na druhém místě. Toto umístění znamená přesun českého reprezentačního výběru do třetího kvalifikačního kola - baráže. Tu odehrají naše reprezentantky systémem doma - venku proti Slovensku. První utkání je na programu již tuto sobotu v Jablonci v městské sportovní hale.

Utkání začne v 18 hodin a mládež do 16 let má opět vstup zdarma, ostatní fanouškové zaplatí 50 korun s volným výběrem místa v hale.

Pro jablonecké diváky bylo velmi dobrým vysvědčením poděkování reprezentantů ČR za skvělou diváckou podporu při kvalifikaci mužů, a i ženy věří, že jablonečtí diváci i v sobotu pomohou. Bude k tomu i zajímavý důvod. Dvě hráčky z kádru české reprezentace žen mají svoji minulost spojenou s Jabloncem. Obě byly studentkami jabloneckého sportovního gymnazia - Lucie Smutná, rodačka z Liberce a hlavně Míša Mlejnková (na snímku), narozená v Turnově, která v ročníku 2012 - 13 extraligy juniorek absolvovala soutež v dresu Bižuterie. Obě spojily svoji kariéru i s německou ligou.

Pohodu před baráží narušilo nečekané oznámení německého trenéra Alexandera Waibla, který po návratu z druhého kvalifikačního turnaje o postup na mistrovství Evropy neočekávaně oznámil svoje odstoupení z pozice hlavního trenéra národního týmu české ženské volejbalové reprezentace. Družstvo pro nadcházející barážová utkání povede v roli hlavního trenéra dosavadní první asistent Zdeněk Pommer ml. Odveta se hraje následující týden ve středu 5. října ve slovenském Popradu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nepovedené loučení volejbalistů s jabloneckými diváky
Skvěle naplněná hala poslala Česko na evropský šampionát!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tři body a fotbal bavil
V Jablonci pořádali Cykloodpoledne s městskou policií
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
Komedie Stará láska nerezaví se představí v Železném Brodě

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: V jablonecké ulici Skřivánčí unikal v obytném domě plyn
27.09.: Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
26.09.: Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn