Únorový program ve Vikýři

04.02.2019 08:06:24 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Únorový program ve Vikýři

Ve středisku volného času DDM Vikýř v Jablonci nad Nisou se v únoru 2019 koná mnoho zajímavých akcí určených především dětem.

POLOLETNÍ PRÁZDNINY - 1. 2. 2019 - pátek

POLOLETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MAŽORETEK
8.00 - 15.00 hodin, tréninková akce určená účastníkům kroužku mažoretek Jablonecká jablíčka a twirlingu. Jednotlivé skupiny se budou dle časového harmonogramu v tělocvičně střídat. Cena 100 Kč, svačinu s sebou. Přihlášky elektronicky přes webové stránky do 30. 1., informace B. Formanová.

5. a 6. 2. úterý, středa

VALENTÝNSKÁ DÍLNA PRO ŠD
13.00 -15.00 hodin, Valentýnská dílna pro školní družiny ve Vikýři, cena 20 Kč, informace a přihlášky A. Francová.

8. 2. pátek

KURZ ŠITÍ A PŘEŠÍVÁNÍ
18.00 - 22.00 hodin. Kurz šití a přešívání s lektorkou ze Zašíwárny. Info: majda.janegova@gmail.com.

9. 2. sobota

BRUSLENÍ S VIKÝŘEM
14.30-16.00 hodin, sportovní akce pro všechny zájemce a natěšené bruslaře, akce se koná ve spolupráci s HC Jablonec nad Nisou, děti mají vstup zdarma, dospělí zaplatí pouhých 50,- Kč, informace P. Dostál.

10. 2. neděle

IRSKÝ STEP - SOUSTŘEDĚNÍ
10.00-16.00 hodin, soustředění zájmového kroužku Irský step, bližší info: A. Francová.

12. 2. úterý

OLYMPIÁDA Z NĚMECKÉHO JAZYKA
od 8.00 hodin, Vikýř, více informací: P. Zemínová.

12. 2. úterý

OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA
od 8.00 hodin, Vikýř, více informací: P. Zemínová.

13. 2. středa

LETNÍ KINO V ZIMĚ v rámci NTM
od 18.00 hodin, netradiční zážitek a oslava svátku zamilovaných v předvečer Sv. Valentýna. Letní kino v mrazivém zimním podvečeru u přehrady pod prutem s horkým svařákem (pro děti nealko). Stačí si zakoupit svařák za 50 Kč - projekce filmu je k zakoupenému občerstvení ZDARMA. Rezervace voucherů na svařák. Informace M. Šípková.

14. 2. středa

VALENTÝN S VIKÝŘEM V OC CENTRAL v rámci NTM
Od 15:00 hodin, oslava svátku zamilovaných - přijďte si do OC Central nejen nechat udělat zamilovanou fotku, vstup zdarma, informace M. Šípková.

15. - 16. 2. pátek - sobota

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ v rámci NTM
Pátek 18.30 hodin, sobota 9.30 - 16.00 hodin. Taneční víkend pro manželské nebo partnerské páry. Možnost zopakování známých společenských tanců, naučení nových po vedením zkušeného lektora. Přijďte si s námi protančit víkend, protože spolu a s tancem je život krásnější. Lektor Maruška Češková. Bližší info. a přihlášky do 3.2. I. Literová.

16. 2. sobota

ZPĚVÁČCI
od 9.00 hodin, oblastní přehlídka zpěváků lidových písní z regionu, startovné i vstupné 50,- Kč, přihlášky a informace do 13.2., B. Formanová

16. 2. sobota

GEOCACHING V ZIMĚ
Výlet za hledáním kešek spojený s ozdobením stromečku pro zvířátka. Vydáme se vlakem na Smržovku a odtud už pěkně po svých směr Černá Studnice. Pokud budou vhodné podmínky, je možné sjet dolů do Smržovky na saních, které si zapůjčíme na Černé Studnici. V případě nedostatku sněhu, seběhneme buď do Jablonce, nebo na Smržovku a vlakem domů. Sraz bude v 8.45 na vlakovém nádraží, návrat 16-17 hod. Cena: 40,- Kč + jízdné. Přihlášky a informace do 10.2., A. Tauchmanová.

22. 2. pátek

KURZ VÝROBY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY
17:00-20:00 hodin, výroba kosmetiky z dostupných surovin s Martinou Janegovou, informace M. Šípková.

JARNÍ PRÁZDNINY 4. - 8. 3. 2019

2. 3. - 9. 3. sobota - sobota

POBYTOVÉ JARNÍ PRÁZDNINY NA HORÁCH
Pobytová akce v rámci jarních prázdnin, kdy účastníky čeká celopobytová hra, zimní radovánky se sněhem i bez sněhu, procházky do okolí. Bližší informace, A. Tauchmanová.

2. 3. - 7. 3. sobota - čtvrtek

JARNÍ PRÁZDNINY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH V MAĎARSKU
Pojeďte s námi za teplou vodou, i když venku mrzne. Akce je prioritně určena pro rodiny s dětmi. Informace a přihlášky M. Šípková.

PRÁZDNINOVÝ DEN VE VIKÝŘI PRO HANDICAPOVANÉ
Tradiční prázdninová akce s tvořivou dílnou, pohybem a spoustou další zábavy. Informace a přihlášky I. Literová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Zásadská Pralyže 2020
Velkou cenu Jablonce vyhrál kladenský Radek Novák
Letošní výstavu Brody v Brodě doplní historické fotoaparáty
Zahájení tanečních kurzů v Desné je plánováno na únor 2020
Cestovatelská diashow Pavly Bičíkové v Desné o Kyrgyzstánu

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn