Úkol splněn: Juniorky Bižuterie do kvalifikace o extraligu

01.04.2012 13:30:46 | Autor: Ladislav Janata, Vladimíra Dvořáková | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Úkol splněn: Juniorky Bižuterie do kvalifikace o extraligu

Po sobotní výhře v nástavbě ligy volejbalistek nad Opavou 3:0 potřebovaly juniorky Bižuterie v nedělní odvetě vyhrát minimálně set, který by jim zajistil postup do velikonoční kvalifikace o extraligu. Děvčata úkol splnila hned v úvodním setu a i když nakonec prohrála 1:3 radují se postupu do kvalifikace do nejvyšší soutěže v ČR.

 

Bižuterie Jablonec - Happy sport Opava 1:3 ( 21, - 25, - 18, - 20)

Sobotní sestava Lipovská, Havlíková, Jurková, Přibíková, Pechová, Mlejnková - libero Prokůpková nastoupila i do nedělní odvety, ale výhra v důležitém setu se rodila těžce. Až lepší koncovka setu rozhodla o tom, že se domácí hráčky mohly radovat z postupu. „ Zbytečná nervozita od děvčat brzdila jejich snahu brzy rozhodnout, ale povedlo se," hodnotil trenér Luboš Bednář.
Do dalších setů trenér prostřídal, ale i když i tento kádr měl soupeřky přehrát nepodařilo se. Po vyrovnaném druhém setu, který byl rozhodnut až v úplném závěru již Bižuterie morální síly k výhře nenašla. Do bojů zasáhly Rupertová, Ulvrová, Tomisová, Skružná a libero Kubáčková. Na hřišti zůstaly jen Havlíková, té se dařilo podání a smečařka Mlejnková, té s e dařilo rozhodně méně než v sobotu.
Bižuterie již ve čtvrek odjíždí do Šternberku, kde se bude bojovat o dvě místa do extraligy za účasti družstva domácích hráček, Nového Jičína, Prostějova, Bižuterie a vítěze z duelu Žižkov Praha - Náchod. Do extraligy juniorek postupují první dva celky.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 38 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku
Ministerstvo kultury určilo Jablonci 1,4 miliony korun na památky

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
31.05.: Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn