Třicet výherců získalo v naší soutěži vstupenky na festival ZasTenRock

22.08.2014 13:56:44 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Třicet výherců získalo v naší soutěži vstupenky na festival ZasTenRock

Třicet vylosovaných výherců se může těšit zdarma na festival ZasTenRock v sobotu 23. srpna na zásadském stadionu. Akci  zahájí v 15 hodin vystoupení skupiny Fernandez, ale festival pokračuje dalšími vystoupeními až do popůlnočního času.

Správné odpovědi na jednotlivé otázky zní: 1. Kolikátý ročník festivalu ZasTenRock se koná? b) třetí, 2. Kdo je pořadatelem akce? a) TJ Sokol Zásada a 3. Které kapely se festivalu zúčastnily loni a přijedou i letos? c) The RockSet - Roxette Revival, Kabát Tribute, The Broken Dam. Otázky to zřejmě nebyly až tak lehké, protože správně odpovědělo pouze 89 % soutěžících.

Po jedné vstupence vyhrálo v naší soutěži těchto 30 výherců: Líba Petržílková, Karel Dušek, Milena Růžičková, Helena Skoblíková, Jiří Jindra, Jana Votočková, Markéta Macháčková, Tereza Maryšková, Radek Mladonický, Jan Krasl, Petra Malá, Vladěna Kolářová, Jakub Konrád, Renáta Řezáčová, Michal Řezáč, Karolína Řezáčová, Tomáš Čuřík, Petr Koreš, Kateřina Šlamborová, Kateřina Borčická, Helena Plachá, Pavlína Kracíková, Zuzana Kracíková, Jakub Sedláček, Jan Kolář, Pavel Roháček, Vladimíra Fleknová, Tomáš Třeska, Pavel Čmilanský a Jana Havlíková.

Výherci si mohou vyzvednout lístky přímo před koncertem na pokladně při vstupu do areálu na zásadském stadionu. Určitě si s sebou nezapomeňte vzít nějaký doklad totožnosti.

Více podrobností o festivalu ZasTenRock 2014 i vystupujících kapelách

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnaj "O pojizerský štít" úspěšně skončil.
FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty
Léto v Harrachově zahájí otevření rybníčků v Anenském údolí
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn