Festival ZasTenRock opět láká fanoušky na zásadský stadion

09.08.2014 19:53:09 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Festival ZasTenRock opět láká fanoušky na zásadský stadion

Na fotbalovém hřišti v Zásadě proběhne v sobotu 23. srpna další ročník místního hudebního festivalu nazvaného ZasTenRock. Hrát budou kapely Těla, Roxette Revival, John Silver, Wanastowi Vjecy Revival, Kabát Tribute, AC/DC Revival, The Broken Dam, Fernandez a Maniac.

Začátek festivalu je v 15 hodin na fotbalovém hřišti, vstupenky jsou v předprodeji za 150 korun, na místě budou stát 230 korun. Jako novinka probíhá hlasování o nejlepší kapelu festivalu, více na webu www.zastenrock.cz.

Časový program:
15:00 Fernandez
16:00 Season Crack
17:00 John Silver
18:00 The Broken Dam
19:00 Těla
20:00 Wanastowi Vjecy
21:00 AC/DC revival
22:00 Roxette revival
23:00 Kabát tribute
00:00 Maniac (Bonebroke)

Soutěže

Ve spolupráci s pořadateli festivalu ZasTenRock v Zásadě jsme pro vás připravili soutěž o 30 volných vstupenek na festival. Stačí, když odpovíte na tři naše otázky a budete mít štěstí při losování. Soutěž probíhá do 22. srpna 14.00. Soutěžní formulář najdete zde!

Vystupující kapely a podrobnosti o nich:

World Roxette Tribute band

I letos vystoupí v Zásadě skvělá kapela The Rockset - World Roxette Tribute band, která ale míří tak tryskově na světová pódia, že bude těžké v jejich nabitém programu udržet náš festival. Už dnes hrají pravidelně na Slovensku, v pražských klubech včetně Hard Rock café a mají pozvánku Do Hard Rock cafe i do Washingtonu.

Kapela The RockSet - Ondra Gorčík a Zuza Nová je hodnocena jako nejlepší tribute band švédských Roxette v Evropě! Spolehlivě dokáží navodit atmosféru koncertu skutečných Roxette a naplňuje své krédo: „Pokud interpretujeme hudbu jiných, vzdejme autorům hold tím, že to uděláme co nejlépe... " Zpěvačce Zuze Nové se podařilo seskupit partu výborných profesionálních hudebníků, kteří mají celoživotní zkušenosti i z jiných známých hudebních formací a ze spolupráce s mnohými předními hudebními osobnostmi...

Těla

Báječná liberecká kapela, která vznikla na podzim roku 1992. Od té doby urazila obrovský kus cesty přes liberecké kluby, přes koncertování po ČR, ale i ve Švédsku a všimla si jich i Česká televize a natočila s nimi díl do pořadu Pop art. Za dlouhou dobu svého působení kapela vyprodukovala obrovské množství hitů jako Hej Báro, Kamarádi, Už po mně jdou a hromadu dalších. V loňském roce pokřtili již čtvrté CD Namále, a tak se v Zásadě můžete určitě těšit i na nějaký kousek z něj.

AC / DC revival

Ostravská skupina AC/CZ (AC/DC revival) vznikla z iniciativy dvou muzikantů, kteří mají rádi tuto světoznámou kapelu tak moc, že se rozhodli aspoň přiblížit této rock n rollové ikoně a založili revival. Brzy se sestava doplnila a po těžkém hledání na post zpěváka nakonec oslnil jen jediný člověk, který, nejen dle našeho názoru, má autentický hlas Briana Johnsona. „Po 3-4 měsících zkoušení jsme se rozhodli koncertovat a těšit fanoušky originální pódiovou show s originálními kostýmy a hlavně hudbou," uvedla kapela.

Wanastovi Wjecy revival

Wanastowi vjecy Revival se snaží šířit tvorbu a poslání své originální předlohy, a vzdává tak čest této výrazně specifické a neopomenutelné ikoně české hudební scény, kterou Wanastowi vjecy bezesporu jsou. Repertoár skupiny je postaven především na prověřených hitech staršího data (Sbírka zvadlejch růží, Tak mi to teda nandey, Vlkodlak, Andělé, atd.), neopomíná však ani aktuální album Letíme na wenuši.

Ačkoli se skupina Wanastowi vjecy Revival v některých aspektech nevyhýbá zásadním stylizačním prvkům, neklade si za cíl ve všech detailech imitovat originál a není v zájmu kapely, aby ji někdo s originálem srovnával. Prvořadé je, aby si posluchači z koncertu odnesli příjemné pocity. Základní filozofií skupiny WV Revival je reprodukce písní kapely Wanastowi vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechna vystoupení skupiny Wanastowi vjecy.

Kabát tribute

Revival skupina Kabát Tribute,  vznikla v červenci roku 2008 a dala si za cíl šířit slávu skupiny Kabát. Po personálních změnách, které si vyžádal průběh první sestavy naší skupiny, se utvořila sehraná sestava, s výbornými muzikanty, s výrazným a energickým zpěvákem, kterého podporují skvělé vokály, přesné kytary, šlapající rytmika s neúnavným baskytarystou a bubeníkem...

Maniac (Bonebroke)

Pražská rock-punková kapela hrající výhradně vlastní věci, o post songmakera se stará zpravidla kytarista Marek. Kapela hraje ve složení Marek Bareš - kytara, zpěv, Jiří Bareš - zpěv, Bárt - bicí, Tomáš Müller - basa, zpěv. Svižná, melodická, osobitá muzika. Nebojte, nemateme vás, ale kapela počátkem roku změnila název z Bonebroke na Maniac!

Článek, video a fotogalerie z loňského ročníku festivalu:

Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěžte o vstupenky na festival ZasTenRock 2014
Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát ZasTenRock 2014

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty
Léto v Harrachově zahájí otevření rybníčků v Anenském údolí
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů
Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn