Tanvaldská Míša Šandorová úspěšně reprezentuje v bikiny fitness

14.05.2018 10:44:12 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Tanvaldská Míša Šandorová úspěšně reprezentuje v bikiny fitness

Začátkem května proběhlo ve španělské Santa Susanně  Mistrovství Evropy v kulturistice i bikiny fitness. V něm zde naší republiku reprezentovala i tanvaldská rodačka Michaela Šándorová. Statečně zabojovala a v silné konkurenci závodnic z celé Evropy se ji podařilo probojovat do semifinále a v konečném pořadí kategorie do 166 cm obsadit krásné 12. místo.

Tento výsledek  je pro 26 letou závodnici povzbuzením do dalšího tréninku. Ta se cvičením započala před pěti lety a pod trenérkou Evou Havelkovou. Nyní ji trénuje Ludvík Pokorný. Účastí v české reprezentaci si Míša splnila svůj velký sen. V kategorii bikiny fitness je velice důležitá prezentace na pódiu. Ta ji však problém nedělá. Chůze na vysokých podpadcích je pro ni celkem přirozená.

Jak nám sympatická Míša řekla, tak krom fitness miluje cestování, vaření a pečení, ať už zdravé, či klasické recepty. Ráda si rovněž zajde do kina, v off-season na food festival nebo dobré víno. Celkové 12. místo na ME je pro ni dosavadním největším úspěchem v kariéře, i když už se za svou krátkou závodní kariéru může pyšnit titulem mistryně Čech a bronzem na MČR pro rok 2017 v bikiny fitness do 168 cm. I my Míše blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů ve sportovní kariéře i osobním životě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jaký objekt se stane Památkou roku Libereckého kraje za rok 2017?

Už jen pár dní je možné nominovat díla do soutěže Památka roku Libereckého kraje za rok 2017. Smyslem klání, které vyhlásil Liberecký kraj, je ocenit podařené stavební obnovy či restaurování nemovitých kulturních památek a zároveň tímto způsobem upozornit na zajímavosti našeho regionu. Návrhy jsou přijímány do 1. června 2018. Vítěz dostane 50 tisíc korun. Přihlásit do soutěže mohou uchazeči nemovitosti, u kterých byla dokončena obnova nebo etapa obnovy v kalendářním roce 2017. Podrobnější článek

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

BMW se v Jablonci střetlo s chodcem
Liberecký kraj se představil na oslavách Dne Evropy na Ukrajině
Absolventi Střední školy gastronomie a služeb ukázali své dovednosti
V derby potvrdily Hamry svoji pozici lídra
Malí umělci budou na ZUŠ Open rozdávat radost z umění

Nejčtenější články

20.05.: Obrazem: Prolínání aneb den Jizerskohorských jídel na Smržovce 2018
19.05.: Řidička se vyhýbala v Jablonci zajíci a po havárce je škoda 130 tisíc
19.05.: V Edenu vybuchla bomba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT