Spolujezdec donutil podnapilého řidiče ve Smržovce zastavit

13.09.2018 21:56:36 | Autor: pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Smržovka

Spolujezdec donutil podnapilého řidiče ve Smržovce zastavit

Podnapilý řidič nezvládal řízení a přesto řídil. Po několika menších nárazech auta do značky a do kamenu tohoto řidiče donutil zastavit až jeden ze spolujezdců. Stalo se to v sobotu 8. září po 19. hodině ve Smržovce v ulici Jiřetínská.

„Řidič s vozidlem Peugeot 206 jel po silnici ve směru z Jiřetína do Tanvaldu. Ve vozidle s ním cestovali dva dospělí spolujezdci a dvouleté dítě, které navíc nebylo na zadním sedadle upevněno do autosedačky. Řidič při průjezdu křižovatky s následným odbočením vlevo do ulice Jiřetínská nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do dopravní značky. Nicméně pokračoval v jízdě a po sto metrech vyjel znovu mimo silnici a spodní částí vozu narazil do kamene. Ani to ho nepřinutilo zastavit, vrátil se na vozovku a opět pokračoval v jízdě. Ale to už jeden z dospělých spolujezdců dostal strach, a to především o malé dítě - svého syna ve vozidle a řidiče donutil vozidlo zastavit," popsala situaci tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Nehody podnapilého řidiče na Smržovce<br />Autor: Archiv Policie ČR Po zastavení vozidla tento spolujezdec řidiče fyzicky napadl, jelikož se domníval, že jízdou ohrozil život jeho malého syna. Po tomto napadení řidiči sebral klíče od vozu a na místo přivolal policisty. Ti následně v dechu řidiče naměřili hodnotu alkoholu 2,31 promile a po provedeném poučení se ještě podrobil lékařskému ošetření, které bylo spojeno s odběrem krve.

„Dopravní policisté, kteří nyní šetří veškeré okolnosti celé události, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V železnobrodských zatáčkách havaroval motorkář
Při couvání na parkoviště u jablonecké prodejny přehlédl chodkyni
Po smyku došlo ke střetu aut v Bedřichově, tři lidé jsou zranění
Na babetě vezl na klíně a v košíku dvě děti, navíc naboural do auta
Na přechodu pro chodce v Jablonci přehlédl řidič mladou chodkyni

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT