Skokanský můstek v Plavech se chystá na 20. ročník Letů na saních

04.02.2019 13:49:35 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Plavy

Skokanský můstek v Plavech se chystá na 20. ročník Letů na saních

V areálu bývalého skokanského můstku v Plavech proběhne v sobotu 9. února 20. ročník Letů na saních. Stroje budou mít prezentaci na místě už od 10.30, samotný závod - lety začne ve 13.30. Akci pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Plavy ve spolupráci s Obcí Plavy.

„Trať a její mantinely byly dokončeny v úterý 29. ledna v odpoledních hodinách. Sněhu máme zatím spousty, takže mantinely jsou opravdu veliké.Nyní máme přihlášeno krásných 13 posádek na sobotní závod. Myslím, že tento počet není konečný, protože se objevují další podprahové informace ještě o dalších dvou posádkách. No uvidíme. Doufáme, že tento ročník přitáhne zase po dvou letech veliký počet fanoušků této akce, kteří si pochutnají na připraveném občerstvení (pivko, uzenka, gulášek a různé další dobroty) a dosyta si užijí sportovně - kulturní zážitek, tak jako vždy. Parkování je zajištěno v okolí Motorestu Morava tak jako vždy," uvedl předseda TJ Sokol Plavy Martin Makovec, který zároveň dodal: „Žádáme všechny fanoušky, aby pokud možno dorazili včas, aby měli prostor pro parkování a čas na pěší přejití do samotného areálu, které trvá cca 20 minut."

Podmínky účasti:

Letci závodí na vlastní nebezpečí, naprostou prioritou je bezpečnost všech zúčastněných a diváků!!! Minimální věk závodníků je stanoven na 15 let, u závodníků do 18 let je podmínkou souhlas zákonného zástupce. Všichni letci obdrží finanční odměnu za zhotovení stroje, poukázku na občerstvení a budou obdarováni upomínkovými předměty.

Přihlášky LETCŮ:

Prosíme o uvedení jména a příjmení kapitána včetně kontaktu (tel. nebo e-mail), název stroje a předpokládaný počet členů posádky. Přihlášku zasílejte na e-mail: letynasanich@seznam.cz

Technické parametry stroje:

Stroj musí být ovladatelný, tzn. řiditelný a musí být vybaven středovým lanem. Pořadatelé si vyhrazují právo veta při rozhodování, je-li stav stroje a posádka schopná startu. Hodnocení probíhá ve dvou kategoriích: 1. umělecký dojem /propracovanost létacího stroje, úbory letců, doprovodné efekty, hraná scénka apod./ 2. lety v součtu dvou kol /délka letu, styl, ohlas obecenstva/.

Sledujte aktuální informace o akci Lety na saních: www.tjsokolplavy.cz www.plavy.cz facebook TJ Sokol Plavy. Více zde: https://www.tjsokolplavy.cz/akce/lety-na-sanich-2019/

Časový harmonogram:

10:30 - 11:30 doprava a rozmístění strojů v místě dojezdu
12:00 uzavření silnice ke skoku pro veškerou dopravu
12:00 - 13:00 přehlídka strojů, hodnocení, prezentace a doprovodné hrané scénky
13:00 - 13:30 vyhlášení nejzdařilejších strojů
13:30 - 16:00 LETY 1. a 2. kolo závodu
16:00 - 16:15 celkové vyhlášení vítězů

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Lety na saních v Plavech přilákaly tři tisíce diváků
Obrazem: V Plavech se opět létalo na saních

Diskutujte s námi

Ke stažení

1549285904_Plakat_Lety_na_sanich_2019_(1).pdf

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Evropští odborníci na ochranu alejí se sjedou do Liberce

Pátý ročník mezinárodní konference Aleje 2019 bude koncem dubna hostit zástupce ministerstva životního prostředí, silničáře a úředníky za účasti odborníků z celé Evropy. Diskutovat budou o systematické ochraně a obnově alejí v krajině. Konferenci pořádá spolek Arnika ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje a polskou organizací Fundacja Ekorozwoju. Cyklus přednášek odstartuje 25. dubna na Krajském úřadu Libereckého kraje. Přednášet budou zástupci ministerstva životního prostředí, krajského úřadu, správy a údržby silnic a odborníci na ochranu stromů. O své zkušenosti s obnovou, ochranou a údržbou alejí se podělí i zahraniční hosté z Francie, Německa, Polska, Ruska a Švédska.

Nominovat nejlepší Památku kraje můžete do konce dubna

Už jen do 30. dubna mohou lidé nominovat stavby do soutěže Památka roku 2018 Libereckého kraje. Cílem klání, které Liberecký kraj pořádá poprvé, je ocenit nejlepší obnovu nemovité kulturní památky. Podmínkou účasti v soutěži je dokončení obnovy nemovité kulturní památky v kalendářním roce nebo etapě obnovy a zároveň musí být dodržen minimální vlastní podíl vlastníka na obnově ve výši 50 000 korun. Podrobnosti v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O prodlouženém velikonočním víkendu policisté kontrolovali řidiče
Policie hledá svědky nehody v Nové Vsi, při níž srazili kočárek s dítětem
Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019
Pod Ještědem hořelo kvůli nedopalku cigarety, hasiči zasahují i jinde
Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2018 získalo devět osobností

Nejčtenější články

21.04.: Místo odpalu ohňostroje na jablonecké přehradě se mění
22.04.: Vlak narazil před Železným Brodem do stromu
21.04.: V anketě Dřevěná stavba 2019 uspěla hřiště z Libereckého kraje

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT