Skokanský můstek v Plavech se chystá na 20. ročník Letů na saních

04.02.2019 13:49:35 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Plavy

Skokanský můstek v Plavech se chystá na 20. ročník Letů na saních

V areálu bývalého skokanského můstku v Plavech proběhne v sobotu 9. února 20. ročník Letů na saních. Stroje budou mít prezentaci na místě už od 10.30, samotný závod - lety začne ve 13.30. Akci pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Plavy ve spolupráci s Obcí Plavy.

„Trať a její mantinely byly dokončeny v úterý 29. ledna v odpoledních hodinách. Sněhu máme zatím spousty, takže mantinely jsou opravdu veliké.Nyní máme přihlášeno krásných 13 posádek na sobotní závod. Myslím, že tento počet není konečný, protože se objevují další podprahové informace ještě o dalších dvou posádkách. No uvidíme. Doufáme, že tento ročník přitáhne zase po dvou letech veliký počet fanoušků této akce, kteří si pochutnají na připraveném občerstvení (pivko, uzenka, gulášek a různé další dobroty) a dosyta si užijí sportovně - kulturní zážitek, tak jako vždy. Parkování je zajištěno v okolí Motorestu Morava tak jako vždy," uvedl předseda TJ Sokol Plavy Martin Makovec, který zároveň dodal: „Žádáme všechny fanoušky, aby pokud možno dorazili včas, aby měli prostor pro parkování a čas na pěší přejití do samotného areálu, které trvá cca 20 minut."

Podmínky účasti:

Letci závodí na vlastní nebezpečí, naprostou prioritou je bezpečnost všech zúčastněných a diváků!!! Minimální věk závodníků je stanoven na 15 let, u závodníků do 18 let je podmínkou souhlas zákonného zástupce. Všichni letci obdrží finanční odměnu za zhotovení stroje, poukázku na občerstvení a budou obdarováni upomínkovými předměty.

Přihlášky LETCŮ:

Prosíme o uvedení jména a příjmení kapitána včetně kontaktu (tel. nebo e-mail), název stroje a předpokládaný počet členů posádky. Přihlášku zasílejte na e-mail: letynasanich@seznam.cz

Technické parametry stroje:

Stroj musí být ovladatelný, tzn. řiditelný a musí být vybaven středovým lanem. Pořadatelé si vyhrazují právo veta při rozhodování, je-li stav stroje a posádka schopná startu. Hodnocení probíhá ve dvou kategoriích: 1. umělecký dojem /propracovanost létacího stroje, úbory letců, doprovodné efekty, hraná scénka apod./ 2. lety v součtu dvou kol /délka letu, styl, ohlas obecenstva/.

Sledujte aktuální informace o akci Lety na saních: www.tjsokolplavy.cz www.plavy.cz facebook TJ Sokol Plavy. Více zde: https://www.tjsokolplavy.cz/akce/lety-na-sanich-2019/

Časový harmonogram:

10:30 - 11:30 doprava a rozmístění strojů v místě dojezdu
12:00 uzavření silnice ke skoku pro veškerou dopravu
12:00 - 13:00 přehlídka strojů, hodnocení, prezentace a doprovodné hrané scénky
13:00 - 13:30 vyhlášení nejzdařilejších strojů
13:30 - 16:00 LETY 1. a 2. kolo závodu
16:00 - 16:15 celkové vyhlášení vítězů

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Lety na saních v Plavech přilákaly tři tisíce diváků
Obrazem: V Plavech se opět létalo na saních

Diskutujte s námi

Ke stažení

1549285904_Plakat_Lety_na_sanich_2019_(1).pdf

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 21. února do 6. března
Obrazem: Memoriál Karla Líbala 2019
Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně
Mladší žactvo bojovalo o tituly přeborníků Liberecka
Senzační zlato štafety atletek LIAZU

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT