Inzerce NJ

Postup Mšena v Mol Cupu

16.07.2017 20:47:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Divizní nováček Jiskra Mšeno si odbyl ostrý start v předkole Mol Cupu. Proti Kratonohám, které budou hrát rovněž C skupinu divize, rozhodl během dvou minut v prvním poločase, ve kterém přidal i třetí gól.

Jiskra Mšeno - FK Kratonohy 3:2 (3:0)

Domácí tým představil v tomto složení:

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N.: Masařík - Váňa, Hrnčíř, Koblížek, Chropůvka, Rozkovec, Veselouš, Krejčík, Pelta, Helm, Štemberk. Náhradníci: Braniš - Flek, Pešat, Novotný, Hartman.

První půlka vyšla domácím výborně, do soupeře se pustili zhurta a brzy padaly branky. Ve 22. Minutě otevřel skóre zápasu rychlonohý Štemberk, a než si hosté vysvětlili, co udělali špatně, přispěchal o minutu později Rozkovec dalším gólem. A to nebylo všechno, ve 27. minutě opět Rozkovec poslal míč do sítě a do kabin se šlo za stavu 3:0.

Ve druhé půli pokračoval zajímavý fotbal, ale tah domácích na bránu poněkud zvolnil a tým se snažil spíše kontrolovat hru. Ale fotbal se hraje 90. minut a Kratonohy málem domácím radost zkazily. Jednoznačný zápas dostal první trhlinu v 80. minutě, to Masaříka poprvé překonal Brunclík a v 82. minutě Karanský snížil na 2:3. Jiskra nakonec těsné vítězství ukopala a může se radovat z postupu do dalšího kola.