Poslední poklona pro Frantu Jelínka

08.10.2012 18:11:33 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Poslední poklona pro Frantu Jelínka

Spoluhráči a přátelé se v neděli sešli, aby se naposledy poklonili památce svého spoluhráče Franty Jelínka. Položili věnec v Huti na místě jeho posledního odpočinku, potom společně shlédli klání jabloneckých fotbalistů s Českými Budějovicemi a potom poseděli a zavzpomínali v hospůdce u Pavla Bartyzala na kousky, které s oblíbeným Frantou na hřišti ale i mimo hřiště prováděli.

Setkání bývalých hráčů zorganizovali Luboš Šrejma s Jirkou Zemlerem a pochopitelně nejvíce slov za celý večer zaznělo z úst legendy Rudy Svobody, hlavní osobnosti týmu, který v roce 1974 postoupil do nejvyšší fotbalové soutěže. Zavzpomínalo se pochopitelně už na ty, kteří už milovaný jablonecký fotbal sledují tam někde seshora. Letos odešel trenér Láďa Novák, je to již pěkná řádka let co svoje spoluhráče navždy opustili Mirek Čmarada a Jirka Vošta a tak z té legendární obrany zůstávají ve formě už jenom Luboš Šrejma, Ludva Húščava a Pepa Frydrych. Vzpomínalo se i na populárního „kličku" Luďka Štarcha, gólmana Jardu Vávru ale i třeba sekretáře Ivo Šelbického co by pro svoje ovečky udělal první poslední. Bylo to příjemné setkání starých fotbalových kamarádů pro které Střelnice, Jablonec a zelenobílý dres zůstává stále jako něco posvátného. Byla a stále to je fotbalová parta pro kterou rčení o staré lásce co nerezaví platí nade vše.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT