Pivovar podporuje zejména mládež

09.10.2012 10:10:22 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Rychnov u Jablonce nad Nisou,Jablonecko

Pivovar podporuje zejména mládež

Premiérový ročník fotbalového poháru starších žáků vyhrál tým Rychnov/Železný Brod, který ve finále porazil Pěnčín 4:1 a 8:1. Po finále, které se hrálo na jaře, získal vítězný tým sadu dresů, které věnoval Pivovar Rohozec. „Na Jablonecku podporujeme okresní pohár. V minulosti jsme věnovali ceny mužům na Okresní pohár, letos jsme se rozhodli inicializovat pohár žáků,“ říká Jiří Vedral, obchodní zástupce pivovaru.  

Kromě dresů vyhráli žáci i sud malinové limonády. „Snažíme se dlouhodobě podporovat fotbal na Jablonecku, mnoho oddílů točí naše pivo, my se jim to snažíme nějakým způsobem vrátit. Oni podporují regionální pivovar, my okresní kluby,“ tvrdí Vedral. I proto na Okresním fotbalovém svazu inicioval soutěž starších žáků, která přinesla premiérové vítězství Železnému Brodu. „Je to tým spojený z žáků Brodu a Rychnova, tyto oddíly spolu dlouhodobě spolupracují na mládežnické úrovni,“ vysvětluje Vedral.

Pro letošní rok pivovar opět zvažuje, zda podpoří některý z okresních pohárů. „V minulosti jsme sponzorovali pohár ve spolupráci s Tipsportem. Nevím, zda i letos sázková kancelář má zájem podporovat sport na okresní úrovni. My zvažujeme buď mužský nebo pohár dorostu kategorie do 17 let,“ nastiňuje další možnosti Vedral.

A důvody proč pivovar podporuje mládež? Na tuto otázku našel Jiří Vedral rychlou odpověď. „Jsme sice pivovar, ale kromě piva vyrábíme i limonádu, která je v regionu stále oblíbenější. No a spojení limonády a mládeže se nabízí,“ uzavřel Vedral.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 88 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Cestovní ruch se vrací do starých kolejí. I v Libereckém kraji

Po odmlce způsobené koronavirovou pandemií se svět vrací pomalu do původních kolejí včetně oblasti cestovního ruchu, kterou covid doslova otřásl. Dochází k restartu a zahájení nové sezony kongresové a MICE turistiky. Zkratka MICE spojuje anglická slova meeting, incentives, conferences, events - v překladu setkání, motivační pobyty, konference a akce. „Kongresová turistika je v rámci cestovního ruchu velmi důležitým segmentem. Přináší nejen peníze, ale také povědomí o kraji a potenciál dalších návštěvníků," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

V Semilech zahájí výstavu Století českého volejbalu v Libereckém kraji

V semilském muzeu otevřou v pátek 24. září v 17 hodin výstavu Století českého volejbalu v Libereckém kraji. Na výstavě se propojily bohaté historické sbírky se současnými volejbalovými trendy, kterými přispěl Český volejbalový svaz. Výstava navazuje na velkou výstavu v Národním muzeu v Praze s názvem Volejbalové století. Více informací na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji Covid-19 stagnuje, celostátně malinko roste
Taktické cvičení technické dovednosti hasičů proběhlo v Harrachově
Za prvních osm měsíců zemřelo na silnicích v Libereckém kraji 10 lidí
Jablonec nad Nisou získal Odpadového Oskara Libereckého kraje
Adrenalin v kraji: obří houpačka i nafukovací koule

Nejčtenější články

25.09.: Deset tisíc tun železobetonu šlo během 15 vteřin k zemi
24.09.: Komín na Brandlu půjde k zemi už v sobotu 25. září
24.09.: Hořela sedačka pod balkonem rodinného domu v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn