Oslavy 100 let SK Zásada již tuto sobotu

06.06.2019 10:25:42 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

Oslavy 100 let SK Zásada již tuto sobotu

Již v sobotu 8. června propuknou v Zásadě u Jablonce nad Nisou oslavy 100 let zdejšího sportovního klubu SK Zásada 1919. Jedná se o nejstarší fotbalový oddíl v regionu a jeho založení se datuje na 9. července 1919.

Průběh oslav bude ve znamení sportovních aktivit, které zahájí svými utkáními v 9.30 mladší a následovat budou starší žáci. V odpoledním programu pak nebude chybět utkání dospělých a vrcholem pak v 17 hodin utkání Staré gardy s Internacionály ČR, za které se představí Jiří Němec, František Štambacher, Míra Holeňák, Radovan Hromádko, Tomáš Hunal, Marek Kincl a další.

V průběhu dne jsou připraveny doprovodné akce jako vystoupení mažoretek, předání ocenění významným činovníkům a ve večerním programu zahraje hudba k přátelskému posezení všech. Zásadští se na akci připravují již řadu týdnů. Poctivě uklízí areál, zrekonstruovali kabiny a ubytovnu a připravena je výstava historických fotografií. Pořadatelé srdečně zvou všechny, kdo mají a měli něco společného se zásadskou kopanou, aby se přišli do areálu podívat. Vstup je po celý den do areálu zdarma. Případné dotazy, doplnění: Miroslav Princ, tel: 606 655 595.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Část Nádražní ulice v Turnově čeká na finální povrch a výsadbu zeleně

Část Nádražní ulice v Turnově čeká na finální povrch a výsadbu zeleně

Náročná rekonstrukce ulice Nádražní a silnice II/610 v Turnově pokračuje i na podzim. Zatímco některé úseky jsou téměř hotové, jiné jsou se vysokém stavu rozpracovanosti. Úsek od Hotelu Beneš na hranici katastru je z velké části dokončen. Probíhat už bude pouze výsadba zeleně a položen bude finální asfaltový povrch. Podrobnosti a fotografie

Dotace na čistírny a kanalizační přípojky do 31. října

Ještě do konce října je možné v Jablonci nad Nisou na oddělení dotací požádat o dotaci z Programu podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2019. Město Jablonec má ve svém rozpočtu alokovanou částku 1,5 milionu korun a finanční prostředky jsou určené na podporu výstavby domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. „Jediný rozdíl oproti minulosti je ten, že program nepodporuje odkanalizování novostaveb," konstatovala vedoucí oddělení dotací Iveta Habadová. O investiční dotaci mohou žádat majitelé rodinných a bytových domů v katastrálním území Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc korun na jednu bytovou jednotku. Podrobné informace jsou na úřední desce a webu města v části Magistrát, sekce Životní situace - Finance.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do divadla A do pyžam
Jak jsme žili před listopadem 1989 si připomene i Jablonec
Jablonec pokračuje v opravách i svěcení drobných památek
Obrazem: Fotbalisté Velkých Hamrů si poradili se Spartou Kutná Hora
Sociální pracovníci z Jablonce diskutovali ve sněmovně

Nejčtenější články

11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem
12.10.: Fanoušci traktorů si do Bozkova našli cestu i přes přeložení
11.10.: Obrazem: Tanvaldští žáci na Šumburku mají novou podlahu v tělocvičně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn