Oslavy 100 let SK Zásada již tuto sobotu

06.06.2019 10:25:42 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

Oslavy 100 let SK Zásada již tuto sobotu

Již v sobotu 8. června propuknou v Zásadě u Jablonce nad Nisou oslavy 100 let zdejšího sportovního klubu SK Zásada 1919. Jedná se o nejstarší fotbalový oddíl v regionu a jeho založení se datuje na 9. července 1919.

Průběh oslav bude ve znamení sportovních aktivit, které zahájí svými utkáními v 9.30 mladší a následovat budou starší žáci. V odpoledním programu pak nebude chybět utkání dospělých a vrcholem pak v 17 hodin utkání Staré gardy s Internacionály ČR, za které se představí Jiří Němec, František Štambacher, Míra Holeňák, Radovan Hromádko, Tomáš Hunal, Marek Kincl a další.

V průběhu dne jsou připraveny doprovodné akce jako vystoupení mažoretek, předání ocenění významným činovníkům a ve večerním programu zahraje hudba k přátelskému posezení všech. Zásadští se na akci připravují již řadu týdnů. Poctivě uklízí areál, zrekonstruovali kabiny a ubytovnu a připravena je výstava historických fotografií. Pořadatelé srdečně zvou všechny, kdo mají a měli něco společného se zásadskou kopanou, aby se přišli do areálu podívat. Vstup je po celý den do areálu zdarma. Případné dotazy, doplnění: Miroslav Princ, tel: 606 655 595.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec pojede do Arménie či Severní Makedonie
Rod Walderode má dostat zpět svůj majetek nejen na Turnovsku
Kraj chce vybudovat na libereckém letišti nový heliport pro záchranáře
Další kandidát na Památku roku: kostel Povýšení sv. Kříže v Jablonci
V Loužnici budou putovat za pohádkou

Nejčtenější články

18.06.: Tituly Pečovatelka roku 2019 opět předali v městském divadle
19.06.: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
18.06.: Primátor Jablonce předal ocenění dárcům krve

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn