Ohlédnutí za Přehrada Art Fest 2014

11.09.2014 20:15:06 | Autor: Nikola Hortová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Ohlédnutí za Přehrada Art Fest 2014

Letošní ročník Přehrada Art Fest byl velice povedený. I když nám počasí nepřálo tak jako loni, troufám si říci, že vzhledem k zábavě to nikomu nevadilo. Hudba byla namíchána tak, aby vyhověla všem posluchačům, od rocku až po reggae. Tančilo se bez vyjímky, děti a dospělí, učinkující i návštěvníci. Ohlasy byly jen pozitivní, což FireshowJBC velice těší a motivuje k dalšímu pořádání multižánrového festivalu PAF 2015.

Velký ohlas měl Famfrpál, který byl letos premiérou. I přes začátečnickou stydlivost se přihlásily čtyři týmy po čtyřech soutěžících. „Moc bychom chtěli poděkovat pivovaru Svijany a tetovacímu studiu Hells Cats, že nám poskytli ceny na Famfrpál," upřímně uvedli FireshowJBC.

Žonglovací workshopy se letos opravdu povedly. Vzhledem k tomu, že lektoři byli opravdoví profesionálové, každý kdo přišel se něco naučil.

Večerní galashow byla ohromná, všichni účinkující si svůj potlesk zasloužili zcela oprávněně. První navodila atmosféru se svým tancem Dana Rambousková, dál nastoupila nová jablonecká skupina Cirko Minimo, všem známý Peetik, který opět nezklamal a všem vyrazil dech, pražská skupina Tetris, Magnis z Třebíče a jako třešnička na dortu se nám ukázala skupina FireshowJBC se svou pekelnou show, která sklidila největší ovace.

„Celý průběh akce probíhal celkem v klidu, samozřejmě nějaké komplikace nastaly, ale chybami se člověk učí a my doufáme, že každý rok bude lepší a lepší. Jsme velice vděční, že máme už stálé fanoušky, kteří nás podporují na každé naší akci, kterou pořádáme. A všechny nové přivítáme s otevřenou náručí! Děkujeme moc vám všem, že jste s námi!," dodal tým FireshowJBC.

PAF 2014 znovu na přehradě předvede, jak vypadá multižánrový festival

Přehled letních koncertů na Jablonecku a hodnocení či fotogalerie z některých z nich

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnaj "O pojizerský štít" úspěšně skončil.
FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty
Léto v Harrachově zahájí otevření rybníčků v Anenském údolí
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn