PAF 2014 znovu na přehradě předvede, jak vypadá multižánrový festival

11.08.2014 10:27:27 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

PAF 2014 znovu na přehradě předvede, jak vypadá multižánrový festival

Všem dobře známá skupina umělců FireshowJBC nám namíchala parádní kulturní koktejl, který si můžete vychutnat 30. srpna i s dětmi. Jedná se již o 2. oficiální ročník multižánrového festivalu, který nese jméno Přehrada Art Fest 2014.

„Těšte se na hudbu od lokálních hudebníků, kapel, djs, která bude provázet celou akci. Za zmínku určitě stojí reggae scéna pod vedením JAH Army sound system, která k nám přijede z okolí Českolipska. Pro fanoušky rocku budou hrát F.A. King, které si určitě pamatujete i z předešlého ročníku. Letošní PAF 2014 bude o pár kapel rozšířen, takže se máte na co těšit," prozradil za pořadatele Daniel Vlček.

Po celou dobu konání budou na místě probíhat workshopy. Připravte se tak na žonglování pod vedením FireshowJBC, naučit se budete moci manipulaci s POI nebo tyčemi. Z Liberce přijedou Polechicas, které předvedou a naučí, že i s obyčejnou obručí neboli hula hoopem jdou dělat neuvěřitelné triky, a aby toho nebylo málo, ukáží i velmi oblíbený Pole Dance. Kdo by chtěl více adrenalinu, bude mít letos poprvé možnost vyzkoušet párovou akrobacii, u které nejen skvěle protáhnete celé tělo, ale ověříte si i důvěru svého milovaného protějšku. Stejně jako loni bude Slack line park, kde vás budou jistit místní profi „provazochodci".

Uvidíte i Pole Dance nebo Afro

„Nebude chybět ani tanec! Zhlédnout budete moci již zmíněný Pole Dance, Breakdance i Afro tance. Pro nejmenší bude i loutkové divadlo pod taktovkou Veselých Loutek," prozradil další body programu Vlček.

FireshowJBC si pro vás letos připravila něco speciálního, a to famfrpálový turnaj, do kterého se bude moci přihlásit každý, kdo holduje „společenským" hrám. Inspiraci vzali kde jinde než ze známeho Harryho Pottera. A pokud patříte k těm, kdo si z každého turnaje chce odnést nějakou trofej, nemusíte se bát, Famfrpál nebude výjimkou!

Po setmění přijdou na řadu žongléři

„Jakmile se setmí a vy se plni zážitků usadíte, vystoupí žongléři, kteří přijeli tento festival podpořit z různých koutů republiky. Určitě si budete z loňska pamatovat Peetika v plavkách, který celé osazenstvo velice pobavil a zaroveň úplně odrovnal svým umem. Troufám si říci, že letos nám ukáže ještě větší show! Skupina Tetris, která přijede z Prahy, se vám také předvede v tom nejlepším světle. A dál Magnis z Třebíče. Gala večer ukončí jak jinak než FireshowJBC svým vystoupením," prozradila za pořadatelský tým Nikola Hortová.

Každopádně to bude opravdu nabitý den skvělým programem, takže neváhejte a přijďte 30. srpna 2014 od 14.00 podpořit PAF 2014, který se bude konat stejně jako loni na Bílých pískách u přehrady, stánek „U Bažanta". Vstupné bude dobrovolné, takže se nemusíte bát přijít s celou rodinou.

„Tímto by FireshowJBC chtěla moc poděkovat všem účinkujícím, kteří přijedou, ukáží i naučí! Dále všem vám za to, že chodíte a bavíte se na jakékoliv akci, kde FireshowJBC vystupuje. A hlavně statutárnímu městu Jablonec nad Nisou za podporu, důvěru a za možnost plnit sny. Minimálně ty FireshowJBC. A když už jsme u těch díků, jedno velké patří i FireshowJBC, za to, že to dělají srdcem, že chtějí rozšířit kulturní dění v našem městě, že chtějí rozšířit naše obzory. Díky!," dodala na závěr Hortová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Obrazem: Přehrada Art Fest 2013

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty
Léto v Harrachově zahájí otevření rybníčků v Anenském údolí
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů
Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn