Obrazem: Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku 2019
12.02.2020 13:21:22 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Bzí,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko
V pondělí 10. února byli v Městském divadle v Jablonci nad Nisou vyhlášeni nejúspěšnější sportovci za rok 2020. Anketu pořádala Česká unie sportu – jablonecká pobočka v čele s předsedou Ladislavem Čičmancem.
Nejúspěšnějšími sportovci v jednotlivých kategoriích byli v kategorii mládeže Pavla Kumstátová z TJ Liaz Jablonec, v kategorii sportovec amatér Martina Ptáčková z Iron fighters kickboxing, v kategorii sportovec profesionál biatlonistka Markéta Davidová z SKP Kornspitz Jablonec, v kategorii veterán atlet Antonín Hadinger z TJ LIAZ Jablonec.
V kategorii tým mládeže vyhrál Ski klub Jablonec, běh na lyžích, konkrétně dorostenky Barbora Voháňková, Zuzana Drahotová a Ines Cvrčková, tým amatérů ovládla posádka RK Dragons Jablonec, smíšený tým na dračích lodích, profesionální tým pak fotbalisté FK Jablonec.
Do síně slávy byl uveden dlouholetý tenisový trenér z TK Tanvald Petr Němeček.
Trenéry opanovali muži, kteří koučují fotbalisty v amatérské kategorii. Vítězem se stal Jaroslav Vodička, jenž Jiskru Mšeno přivedl k historickému vítězství v České fotbalové lize, profesionály ovládl kouč prvoligového FK Jablonec Petr Rada.
Za mimořádný sportovní výkon byla oceněna hasička Hana Havlíčková, účastnice MS v požárním sportu TFA, která je členkou SDH Zlatá Olešnice.
Cenu pro handicapovaného sportovce získala Dita Anderová, jenž soutěží v atletice a stolním tenise.
Ceny nejlepším předávali, kromě sponzorů a starostů Jablonecka, také hejtman Libereckého kraje Martin Půta, náměstek hejtmana LK Petr Tulpa, primátor statutárního města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský a jeho náměstek David Mánek.
Kompletní výsledky:
Jednotlivci (mládež r. n. 2000 a mladší) - Nej. sportovec roku 2019 | |
1. | Pavla Kumstátová, atletika, TJ Liaz Jablonec |
2. | Šimon Danilevič, plavání, TJ Bižuterie Jablonec |
3. | Kateřina Pavlů, biatlon |
4. | Tomáš Dufek, běh na lyžích, KL SG Jablonec |
5. | Diana Cholenská, skicross, TJ Bižuterie Jablonec |
6. | Barbora Hůlková, atletika, TJ Liaz Jablonec |
7. | Oliver Velich, fotbal, FK Jablonec |
8. | Adam Lank, lední hokej, HC Vlci Jablonec |
9. | Matyáš Sobota, judo, Judo Klub Jablonec |
10. | David Drda, jachting – windsurfing, TJ Delfín Jablonec |
11. | Tomáš Střižík, házená, TJ Elektro Praga Jablonec |
12. | Eliška Živělová, TJ Čert Fénix |
13. | Jáchym Jelínek, skicross, TJ Bižuterie Jablonec |
14. | Vojtěch Werani, fotbal, FK Jablonec |
15. | David Kudrhalt, házená, TJ Elektro Praga Jablonec |
16. | Adéla Novotná, atletika, TJ Liaz Jablonec |
17. | Richard Zachoval, skicross, TJ Bižuterie Jablonec |
18. | Michal Černák, fotbal, FK Jablonec |
19. | Jakub Laurin, Capoeira, Oddíl Vem Camará Capoeira Jablonec |
20. | Bára Antošová, běh na lyžích, Ski klub Jablonec |
21. | Anna Vejdělková, saně, TJ Saně Smržovka |
22. | Kristýna Růžičková, judo, Judo Klub Jablonec |
23. | Tereza Tonhäuserová, capoeira, Oddíl Vem Camará Capoeira Jablonec |
24. | Lucie Tůmová, běh na lyžích, Ski klub Jablonec |
25. | Anežka Indráčková, skoky na lyžích, JKL Desná |
26. | Zdeňka Janatová, plavání a běh na lyžích, TJ Bižuterie Jablonec |
27. | Ondřej Grus, plavání, TJ Bižuterie |
28. | Jakub Augsten, běh na lyžích, KL SG Jablonec |
29. | Markéta Nováková, saně, TJ Saně Smžovka |
30. | Kateřina Šmilauerová, atletika, TJ Liaz Jablonec |
31. | František Doubek, atletika, AC Jablonec |
32. | Zdeněk Pěkný, saně, TJ Saně Smržovka |
33. | Tomáš Preisler, běžecké lyžování, KL SG Jablonec |
34. | Tomáš Lengyel, běžecké lyžování, KL SG Jablonec |
35. | Lucie Nedomlelová, cyklistika, KC Kooperativa Jablonec |
36. | Jiří Tuž, běh na lyžích, Ski klub Jablonec |
37. | Ondřej Sixta, běžecké lyžování, KL SG Jablonec |
38. | Adam Smejkal, běh na lyžích, Ski klub Jablonec |
Družstva (mládež r. n. 2000 a mladší) | |
1. | Ski klub Jablonec III., běh na lyžích, dorostenky |
2. | Fit studio Jany Boučkové I, sportovní aerobik, trio dorostenek |
3. | TJ Liaz Jablonec, atletika, dorostenky |
4. | TJ Bižuterie Jablonec, plavání, mladší žáci |
5. | Ski klub Jablonec IV., běh na lyžích, dorostenci |
6. | FK Jablonec, fotbal, starší žáci U15 |
7. | ČLTK Bižuterie Jablonec, tenis, tenisová akademie mládeže |
8. | Florbal Jablonec Blue, florbal, mladší žáci |
9. | Ski klub Jablonec I., běh na lyžích, starší žactvo |
10. | HC Vlci Jablonec, hokej, mladší žáci |
11. | Ski klub Jablonec II., běh na lyžích, starší žákyně |
12. | SKP Kornspitz Jablonec, biatlon, dorost a junioři |
13. | Fit studio Jany Boučkové II, sportovní aerobik, tým dorostenek |
Jednotlivci (dospělí amatéři) | |
1. | Martina Ptáčková, kick box, Iron fighters kickboxing |
2. | Helena Karásková Erbenová, terénní triatlon, Nová Ves |
3. | Pavla Havlíková – Cyklistika, KC Kooperativa Jablonec |
4. | Martin Vinař, extrémní triatlon, Pěnčín |
5. | Anna Sixtová, běh na lyžích, KL SG Gymnazium Jablonec |
6. | Klára Moravcová, běh na lyžích, Ski Klub Jablonec |
7. | Jiří Váňa, fotbal, Jiskra Mšeno/ FK Jablonec B |
8. | Eva Koubková, judo, Judo klub Jablonec |
9. | Petr Šteflíček, capoeira, Vem Camará Capoeira Jablonec |
10. | Tomáš Plíhal, lední hokej, HC Vlci Jablonec |
11. | David Hlinka, házená, TJ Elektro Praga Jablonec |
12. | Kateřina Poláková, judo, Judo klub Jablonec |
13. | Tereza Grusová, plavání, TJ Bižuterie Jablonec |
14. | Ondřej Rozkovec, fotbal, Jiskra Mšeno/FK Jablonec B |
15. | Kateřina Pelcová, hasičský sport, SDH Pěnčín a SDH Malá Skála |
16. | Zuzana Kučerová, basketbal, TJ Bižuterie Jablonec |
17. | Jan Kuna, horolezecký sport, SVČ Tanvald |
Družstva (dospělí amatéři) | |
1. | RK Dragons Jablonec, Dračí lodě, smíšený tým |
2. | FK Jiskra Mšeno, fotbal, Divize muži |
3. | TJ Bižuterie Jablonec, basketbal, 1. liga ženy |
4. | TJ Liaz Jablonec, atletika, 1. liga ženy |
5. | TJ Elektro-Praga Jablonec, házená, II. liga muži |
6. | HC Vlci Jablonec, lední hokej, II. liga muži |
Trenér dobrovolník | |
1. | Jaroslav Vodička, fotbal, Jiskra Mšeno/FK Jablonec B |
2. | Jana Boučková, fitness, Fitstudio Jany Boučkové Ž. Brod |
3. | Jiřina Sůvová, plavání, Skládačky Jablonec |
4. | Josef Břečka, běh na lyžích, TJ Sokol Velké Hamry |
5. | Lukáš Javůrek, florbal, Florbal Jablonec |
6. | Eva Mikulová, atletika, TJ Liaz Jablonec |
7. | Vladimír Mařas, fotbal, Jiskra Mšeno B |
8. | Tomáš Měrtl, hokej, HC Vlci Jablonec |
9. | Jana Valešová, kondiční cvičení, TJ Elektro Praga Jablonec |
10. | Radomír Šefr, sportovní gymnastika, TJ Sokol Velké Hamry |
Jednotlivci (dospělí profesionálové) | |
1. | Markéta Davidová, biatlon, SKP Kornspitz Jablonec |
2. | Petra Kuříková, triatlon, TJ Bižuterie Jablonec |
3. | Nikola Nosková, cyklistika, team Bigla |
4. | Martin Doležal, fotbal, FK Jablonec |
5. | Ondřej Berndt, sjezdové lyžování, TJ Bižuterie/TJ Dukla |
6. | Kateřina Smutná, běh na lyžích, Team Santander |
7. | Stanislav Řezáč, běh na lyžích, Slavia pojištovna sport team |
8. | Daniel Honzig, akrobatické lyžování, TJ Bižuterie Jablonec |
9. | Filip Vejdělek, saně, TJ Saně Smržovka |
Družstva (dospělí profesionálové) | |
1. | FK Jablonec, fotbal, A tým |
2. | SKP Kornspitz Jablonec, biatlon, štafeta mužů |
Trenér (profesionál) | |
1. | Petr Rada, trenér, FK Jablonec |
2. | Patrik Chlum, skoky na lyžích, JKL Desná |
3. | Miroslav Riedel, Capoeira, Vem Camará Capoeira |
4. | Jan Šuráň, hokej, HC Vlci Jablonec |
5. | Miroslav Rucký, atletika, AC Jablonec |
Síň slávy | |
Petr Němeček, tenis, TK Tanvald | |
Jan Brandejský, atletika – chůze, TJ Liaz Jablonec | |
Petr Cinibulk, lední hokej, HC Vlci Jablonec | |
Jaroslav Navrátil, fotbal, TJ Čert Fénix | |
Mimořádný výkon | |
1. | Hana Havlíčková, požární sport TFA, SDH Zlatá Olešnice |
2. | Milan Engel, autosport - Enduro-Rally-Dakar, tým MRG |
3. | Barbora Hůlková, atletika, Liaz Jablonec |
4. | Martina Ptáčková, kick box, Iron fighters kickboxing |
5. | Matěj Šruma, požární sport, SDH Lučany nad Nisou |
6. | Mikuláš Kulda, hokej, HC Vlci Jablonec |
7. | Štafeta juniorek, atletika, TJ Liaz |
Handicapovaný | |
Dita Anderová, atletika, stolní tenis | |
Veteran | |
1. | Anronín Hadinger, atletika, TJ LIAZ Jablonec |
2. | Ludvík Hasík, judo, Judo klub Jablonec |
3. | Eva Hoffmanová, kondiční cvičení, TJ Sokol V.Hamry |
Související články
Program Městského divadla Jablonec v únoru
Hlasovat v anketě Nejúspěšnější sportovec můžete až do 12. ledna
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2019
Obrazem: Nejlepší sportovec Jablonecka roku 2017
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 225 fotek)
Firmy v regionu Jablonecko
Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Na podporu obchodů na venkově rozdělí kraj téměř čtyři a půl milionu
Malé prodejny na venkově i letos podpořil Liberecký kraj, a to prostřednictvím dotačního programu nazvaného Obchůdek 2021+. Peníze zamíří do obcí do tisíce obyvatel, případně do obcí do tří tisíc obyvatel, v jejichž místních částech žije méně než tisícovka lidí a na jejichž území se nachází nejvýše jedna maloobchodní prodejna s převahou prodeje potravin a nápojů. „V programu bylo stejně jako v předchozím roce k dispozici 4,4 milionu korun. 3,8 milionu poskytlo ze svého rozpočtu ministerstvo průmyslu a obchodu a šesti sty tisíci korunami přispěl Liberecký kraj," uvedl Jiří Ulvr, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.
O dodavateli novostavby turnovské knihovny je rozhodnuto
Skálova ulice v Turnově v dohledné době ožije stavebním ruchem. Po náročném procesu výběrového řízení je znám dodavatel stavby nové knihovny. Zhotovitelem stavby se stala společnost Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego (BPBP), organizační složka Kosmonosy - Česká republika. Firma podala cenově nejvýhodnější nabídku a splnila rovněž požadavek týkající se referencí. Investice tak dosáhne necelých 111,3 mil. vč. DPH. Předání staveniště by se mělo odehrát v první polovině dubna 2024, zhotovitel má pak 600 dní na realizaci stavby. Více podrobností
Nejnovější články
Pašijové hry zahájí novou sezonu na Valdštejně
První návštěvníky na hradech a zámcích uvítá velikonoční výzdoba
Policisté kontrolovali dodržování rychlostních limitů
Vítězové druhé ligy z Malé Skály zakončili sezonu výhrami nad Dvorem
Podzemí vydá poklady na Velký pátek. 14 jeskyní začne sezonu dřív
Nejčtenější články
27.03.: Hasiči zasahovali kvůli požáru v jablonecké nemocnici
27.03.: Řidič havaroval v Jablonci pod vlivem alkoholu
26.03.: Silnice kolem Souše bude od čtvrtka 28. března opět průjezdná
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-23 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.