Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018

23.12.2018 18:13:28 | Autor: Redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka,Tanvald

Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018

Po velmi vydařeném vystoupení pěveckých sborů v kostele sv. Františka z Assisi uspořádala ve čtvrtek ZUŠ Tanvald velký vánoční koncert v kině Jas Járy Cimrmana.

Na něm se zaplněnému sálu kina představili malí a velcí žáci hudebních i tanečních oborů umělecké školy, která od 1. 8. 2018 pracuje pod vedením nové ředitelky Petry Šimůnkové Jedličkové. Ta také celý dvouhodinový koncert provázela svým slovem. Na scéně kina se postupně střídali mladí klavíristé, hráči na smyčcové, strunné i žesťové nástroje, kteří i za doprovodu svých pedagogů interpretovali skladby světových i českých skladatelů.

Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018<br />Autor: Antonín Bělonožník Obrovský obdiv diváků v sále za svá vystoupení sklidily především dvě mladé houslistky - malá Adéla Vyskočilová a její starší spolužačka Anna Prašivková. Druhá polovina večera patřila především skupinovým vystoupením a to nejenom žáků tanečního oboru pod vedením Pavlíny Dědkové ale rovněž i kvarteta žesťových nástrojů pod vedením Míly Šprengera, souboru elektrických kytar pod vedením Jiřího Beneše a dalších. Velmi zdařilý večer pak vyvrcholil vystoupením orchestru pod taktovkou Šárky Kourkové a Aleše Filipa.

„Jsem nesmírně rád, že děti mají možnost navštěvovat naši hudební školu, která je učí lásce k umění. Když se k tomu snoubí um našich učitelů, píle a talent dětí,tak z toho může vzniknout nádherný večer, který jsme zde dnes měli možnost prožit," sdělil přítomný a nadmíru spokojený starosta města Vladimír Vyhnálek. Ten také v závěru večera přímo na jevišti poděkoval paní ředitelce za krásný večer a předal ji nádhernou kytici květin. Současně všem přítomným popřál krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. K tomuto přání se samozřejmě rádi připojujeme i my. Zachovejte nám svou přízeň.  

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald v kostele Františka z Assisi
Na ZŠ Tanvald Sportovní létali andělé a zpívalo se pro Marušku
Obrazem: Netradiční vánoční koncert v Tanvaldě
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 168 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn