Nepoučitelný pachatel opět řídil bez dokladů, tentokrát navíc utíkal

10.05.2013 15:56:17 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Nepoučitelný pachatel opět řídil bez dokladů, tentokrát navíc utíkal

Takřka filmová policejní honička se odehrála ve čtvrtek 9. května odpoledne v Jabloneckých Pasekách. Výsledkem byl strážníky zadržený hříšník a poškozené auto městské policie.

Nenapravitelným hříšníkem je zřejmě muž, který neustále porušuje zákaz řízení motorových vozidel a řídí, i když nesmí. Hlídky jabloneckých strážníků už jeho přestupky řešily v únoru, kdy řídil Volkswagen a naposledy na prvního máje, kdy, stejně jako ve čtvrtek, řídil stříbrný Opel. Muž ale nechtěl se strážníky nic mít a zkoušel jim ujet, jak se dalo.

 „Muž nyní nereagoval na výstražnou světelnou i zvukovou signalizaci policejního vozu, ale jel nebezpečně rychle, vjížděl do protisměru a nečekaně měnil směr jízdy. Nakonec z vozu rychle vystoupil a utíkal, strážníci se pustili za ním. V Jánské ulicí ho dostihl strážník Křemen a po krátké potyčce s ním nasadil pachateli strážník Berger pouta a přivolal Policii ČR, která si muže převzala k dalšímu šetření," popsala honičku v ulicích Jablonce mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Prchajícího řidiče pronásledovala střídavě dvě auta městské policie. Při jednom z nenadálých manévrů, kdy muž otevřel přední dveře Opelu, došlo ke srážce s policejní Škodou Yetti (na snímku). „Je poškozený pravý přední blatník, nárazník a promáčklé přední dveře," vypočítal škodu, která zatím nebyla vyčíslena, ředitel městské policie Luboš Raisner.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladá dívka napsala, že chce skočit pod vlak, naštěstí ji našli v pořádku
Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů
Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn