Nepoučitelný pachatel opět řídil bez dokladů, tentokrát navíc utíkal

10.05.2013 15:56:17 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Nepoučitelný pachatel opět řídil bez dokladů, tentokrát navíc utíkal

Takřka filmová policejní honička se odehrála ve čtvrtek 9. května odpoledne v Jabloneckých Pasekách. Výsledkem byl strážníky zadržený hříšník a poškozené auto městské policie.

Nenapravitelným hříšníkem je zřejmě muž, který neustále porušuje zákaz řízení motorových vozidel a řídí, i když nesmí. Hlídky jabloneckých strážníků už jeho přestupky řešily v únoru, kdy řídil Volkswagen a naposledy na prvního máje, kdy, stejně jako ve čtvrtek, řídil stříbrný Opel. Muž ale nechtěl se strážníky nic mít a zkoušel jim ujet, jak se dalo.

 „Muž nyní nereagoval na výstražnou světelnou i zvukovou signalizaci policejního vozu, ale jel nebezpečně rychle, vjížděl do protisměru a nečekaně měnil směr jízdy. Nakonec z vozu rychle vystoupil a utíkal, strážníci se pustili za ním. V Jánské ulicí ho dostihl strážník Křemen a po krátké potyčce s ním nasadil pachateli strážník Berger pouta a přivolal Policii ČR, která si muže převzala k dalšímu šetření," popsala honičku v ulicích Jablonce mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Prchajícího řidiče pronásledovala střídavě dvě auta městské policie. Při jednom z nenadálých manévrů, kdy muž otevřel přední dveře Opelu, došlo ke srážce s policejní Škodou Yetti (na snímku). „Je poškozený pravý přední blatník, nárazník a promáčklé přední dveře," vypočítal škodu, která zatím nebyla vyčíslena, ředitel městské policie Luboš Raisner.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladá dívka napsala, že chce skočit pod vlak, naštěstí ji našli v pořádku
Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů
Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn