Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů

04.05.2013 11:15:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů

Hned se dvěma řidiči bez dokladů se setkali v prvních májových dnech jablonečtí strážníci. Jeden měl navíc soudní zákaz řízení motorových vozidel a druhý - řidička se možná podílela na krádeži.

Řidiče bez dokladů zastavila hlídka městské policie na prvního máje večer v Korejské ulici v Jablonci nad Nisou. „Strážníci ze svých zkušeností předvídali, že stříbrného opela řídí muž bez řidičského oprávnění. Protože řidič neměl u sebe ani občanský průkaz a nemohl tak prokázat svou totožnost, byl strážníky předveden na policejní služebnu Policie ČR. Tam se potvrdilo, že muž skutečně řidičský průkaz nemá a navíc má vystavený zákaz řízení motorových vozidel," sdělila tisková mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Řidičku bílé mazdy zastavila hlídka městské policie rovněž v Korejské ulici jen o pár hodin později - 2. května v půl třetí ráno kvůli zhasnutému levému přednímu světlu. „Žena u sebe neměla ani občanku, ani řidičský průkaz ani doklad od vozidla. Na zadním sedadle v autě ale ležely hliníkové disky. Ani řidička ani její spolujezdec nebyli schopni odpovědět, čí ty disky jsou," uvedla mluvčí.

Kvůli podezření z krádeže, přivolali strážníci na místo Policii ČR. Policisté si k dalšímu šetření podezření z krádeže převzali spolujezdce a na policejní služebně skončila i řidička kvůli prokázání totožnosti. „Na policii se pak prokázalo, že žena řidičské oprávnění vůbec nevlastní a dopustila se tudíž přestupku, za který jí bude udělena pokuta," upřesnila Markéta Hozová. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V neděli o půlnoci jezdil po Železném Brodě pod vlivem alkoholu
Pod vlivem alkoholu a bez řidičáku jezdil po Železném Brodě
Silný vůz řídil po Železném Brodě přes soudní zákaz a navíc opilý

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn