Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů

04.05.2013 11:15:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Po Jablonci jezdili v první májové dny dva řidiči bez dokladů

Hned se dvěma řidiči bez dokladů se setkali v prvních májových dnech jablonečtí strážníci. Jeden měl navíc soudní zákaz řízení motorových vozidel a druhý - řidička se možná podílela na krádeži.

Řidiče bez dokladů zastavila hlídka městské policie na prvního máje večer v Korejské ulici v Jablonci nad Nisou. „Strážníci ze svých zkušeností předvídali, že stříbrného opela řídí muž bez řidičského oprávnění. Protože řidič neměl u sebe ani občanský průkaz a nemohl tak prokázat svou totožnost, byl strážníky předveden na policejní služebnu Policie ČR. Tam se potvrdilo, že muž skutečně řidičský průkaz nemá a navíc má vystavený zákaz řízení motorových vozidel," sdělila tisková mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Řidičku bílé mazdy zastavila hlídka městské policie rovněž v Korejské ulici jen o pár hodin později - 2. května v půl třetí ráno kvůli zhasnutému levému přednímu světlu. „Žena u sebe neměla ani občanku, ani řidičský průkaz ani doklad od vozidla. Na zadním sedadle v autě ale ležely hliníkové disky. Ani řidička ani její spolujezdec nebyli schopni odpovědět, čí ty disky jsou," uvedla mluvčí.

Kvůli podezření z krádeže, přivolali strážníci na místo Policii ČR. Policisté si k dalšímu šetření podezření z krádeže převzali spolujezdce a na policejní služebně skončila i řidička kvůli prokázání totožnosti. „Na policii se pak prokázalo, že žena řidičské oprávnění vůbec nevlastní a dopustila se tudíž přestupku, za který jí bude udělena pokuta," upřesnila Markéta Hozová. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V neděli o půlnoci jezdil po Železném Brodě pod vlivem alkoholu
Pod vlivem alkoholu a bez řidičáku jezdil po Železném Brodě
Silný vůz řídil po Železném Brodě přes soudní zákaz a navíc opilý

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020
Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě
Dny lidové architektury opět představí tradiční řemeslnou výrobu

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn