Na Městském stadionu v Tanvaldu závodily děti na inline bruslích

27.05.2018 18:18:11 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Na Městském stadionu v Tanvaldu závodily děti na inline bruslích

Na Městském stadionu v Tanvaldu se v pátek 25. května konal nultý ročník dětského inline závodu. Byl to zkušební závod seriálu O pohár běžce Tanvaldu (PBT), jež by se měl v příštím roce stát bodovaným závodem seriálu PBT.

Nejmladší děti z mateřských školek a prvních tříd měly za úkol v nejrychlejším čase objet 1 kolo na in line dráze dlouhé 440 metrů. Žáci druhých tříd až po nejstarší páťáky jeli 2 kola. První tři z každé kategorie obdrželi krásné medaile z firmy Titan Multiplast, ostatní závodníci, kteří se nevešli na „pódiová“ umístění obdrželi diplom a koláče, které napekly šikovné maminky z lyžařského oddílu TJ Tanvald.

Velmi děkujeme pořadatelům, jmenovitě tělovýchovné jednotě Tanvald, ZŠ Sportovní a SVČ v Tanvaldě. Inline dráha na městském stadionu, jež byl otevřen 1. září 2017, je hojně využívána nejen širokou veřejností, ale i žáky ZŠ Sportovní. In line dráha a celý multifunkční stadion je součástí školního areálu, tudíž žáci na hodiny TV v případě suchého počasí chodí pravidelně bruslit. Škola v rámci dotačního programu libereckého kraje nakoupila 20 párů in line bruslí včetně ochranných pomůcek. Ty slouží žákům všech věkových kategorií základní školy, zejména pak prvostupňovým dětem, které navštěvují odpolední pohybové hry. Jsme opravdu velmi rádi, že děti mají velmi pestré možnosti sportovního vyžití, které se jim učitelé ze ZŠ Sportovní snaží nabídnout.

Seriál O pohár běžce Tanvaldu končí posledním bodovaným závod a tím je maratónský běh, který se koná v úterý 29. května. Startovat se bude trochu  netradičně v prostorách TOMky u tanvaldského tenisklubu. Přijďte si zazávodit, těšíme se na vás.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku
V Tanvaldě se opět závodilo o Maškovu vánočku
Obrazem: Žáci ZŠ Sportovní pilně využívají zrekonstruovaný areál
Zrekonstruovaný stadion v Tanvaldě otevřelo sportovní odpoledne
Obrazem: Zahájení školního roku na sportovní škole v Tanvaldě

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 58 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn