Martin Semerád mistrem ČR v aquatlonu

27.04.2019 07:39:37 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Martin Semerád mistrem ČR v aquatlonu

Do Jablonce v sobotu 13. dubna opět po dvou letech zavítalo Mistrovství České republiky v aquatlonu. Závodníky z celého Česka přivítali pořadatelé z TJ Bižuterie a TRI CLUBu Jablonec na závodě s názvem Skupina ČEZ Aquatlon Jablonec nad Nisou 2019, který byl také druhým dějstvím v prestižním seriálu Českého poháru.

Na startu se v jabloneckém bazénu a studeném počasí venku v okolí bazénu představily téměř tři stovky závodníků. Tento počet doplnilo i nezvykle velké množství domácích závodníků, jak z řad obou jabloneckých oddílů, tak i příchozích.

Zdaleka nejúspěšnější byl Martin Semerád, startující v barvách TJ Bižuterie, který po zlepšeném plavání (4:44) vytáhnul na krosové trati v zahradě bazénu luxusní běh 15:48. Své soupeře úplně přejel, druhý nejrychlejší běžec byl více než o minutu pomalejší! Martin celou trať zaběhl v čase 20:32. Nadějné výkony předvedl člen TJ Bižuterie Olda Hladík, když mezi dorostenci vybojoval 6. místo, což byl v celkovém pořadí všech kategorií 19. místo.

Absolutní pořadí mužů: 1. Martin Semerád (Bižuterie Jablonec), 2. Lukáš Červenka (Triathon Team Tábor), 3. Tomáš Zikmund (TT Příbram).

Absolutní pořadí v závodě žen: 1. Tereza Svobodová (Titan Trilife Zlín), 2. Dana Přikrylová (TCV Jindřichův Hradec), 3. Eliška Říhová (Triathlon Team Tábor).

Mistrovství České republiky v aquatlonu se konalo v Jablonci<br />Autor: Ladislav Janata Triatlonový oddíl TJ Bižuterie má v i v dalších kategoriích řadu úspěšných závodníků, kteří vybojovali pěkná umístění. Výborný výkony předvádí v ženské kategorii Eliška Gregorová, která se umístila v kategorii žen 19-39 let na druhém místě, ale vzhledem k nástupu mládí do soutěže žen celkově obsadila „až" osmé místo, když před ní doběhly nejlepší dorostenky a juniorky. Mezi juniorkami dobře bojovala i jablonecká Lucka Janečková, pátá mezi juniorkami.

Další medaile pro Jablonec vybojovali v kategorii kluků 10-11let stříbro za druhé místo Jenda Janata. Výborně si vedl, podle očekávání, i lyžařský mistr ČR starší žák Jirka Tuž (14-15 let), který vyhrál tuto kategorii. V mladší kategorii 12-13 úspěšně bojoval Fanda Harakaĺ, který skončil šestý.

Z mladých závodníků z Bižuterie startujících v hlavní kategorii úspěšně bojovali Matěj Volech (39.), Filip Zadražil (42.) a Kryštof Nosek(46.). Ve veteránských kategoriích zvítězil v té nejstarší 60+ Josef Mužíček, v kategorii 50-59 Evžen Prokop čtvrtý, Petr Jandera (TRI Club Jbc) šestý.

V nejmladší kategorii dívek 10-11 let statečně bojovaly závodnice plaveckého oddílu Bižuterie - Štěpánka Řehořová (10.) a Valentýna Matoušková (11.)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tři body a fotbal bavil
V Jablonci pořádali Cykloodpoledne s městskou policií
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
Komedie Stará láska nerezaví se představí v Železném Brodě

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: V jablonecké ulici Skřivánčí unikal v obytném domě plyn
27.09.: Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
26.09.: Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn