Mandragora ve Slunečních lázních obrazem

06.08.2016 16:01:50 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Mandragora ve Slunečních lázních obrazem

Uplynulý čtvrtek ve Slunečních lázních u Jablonecké přehrady proběhlo v rámci projektu Město plné tónů vystoupení jablonecké rock funkové kapely Mandragora.

Ta v posledních měsících příliš nevystupovala. Jak nám sdělil její kapelník Jan Krajník, který ve Slunkách vystoupil i se svým druhým uskupením pod názvem Eridu: „Hlavní důvody naší pauzy bylo nahrávání desky a také jsme v kapele měli narození dítěte a personální změny."  

Kapela si své vystoupení opravdu užila a svým fanouškům tak připravila malou ochutnávku před křtem své nové desky, který proběhne 25. listopadu v klubu WOKO. „Vystoupení před diváky mi už opravdu chybělo. Ještě to nebylo úplně ono, ale náramně mě to bavilo," uvedla spokojená zpěvačka a čerstvá maminka půlroční Jůlinky Katka Žižková. 

Nezbývá, než kapele popřát zdárné dokončení desky a v listopadu ve  WOKu naviděnou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sluneční lázně se vlnily v rytmu hudby
Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Město tónů tentokrát přináší kouzelnou flétnu, středověk, rock i swing
Svěcený připlul a roztleskal davy
Nedvědi rozvlnili letní scénu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 97 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Zásadská Pralyže 2020
Velkou cenu Jablonce vyhrál kladenský Radek Novák
Letošní výstavu Brody v Brodě doplní historické fotoaparáty
Zahájení tanečních kurzů v Desné je plánováno na únor 2020
Cestovatelská diashow Pavly Bičíkové v Desné o Kyrgyzstánu

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn