Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

17.10.2010 | Zprávy | Frýdštejn
Sedmnáct lidí usilovalo o hlasy voličů ve Frýdštejně. Každý kandidoval sám za sebe a nejvíce hlasů obdržel současný starosta Pavel Műller (405 hlasů - 11,3%). Pro získání mandátu bylo potřeba 182 hlasů. K volbám ve Frýdštejně dorazilo 64,82 procenta voličů. | více

V Josefově dole body zůstaly doma

17.10.2010 | Sport | Lučany nad Nisou
Rezerva Lučan nanavázala na spanilou jízdu A týmu a opět v Okresním přeboru prohrála, když tentolkrát nestačila na Josefův Důl. | více

Janovu zachránil bod Nitsche

17.10.2010 | Sport | Janov nad Nisou
Zajímavé utkání viděli diváci v Janově, kde domácí fotbalisté v Okresním přeboru Autoškola Čičmanec remizovali s Camelem 2:2. | více

Dědeček: Ztráta Heinla je nepříjemná

17.10.2010 | Sport
Smíšené pocity měl po utkání II. ligy házené mužů jablonecký trenér František Dědeček, jeho svěřenci remizovali s Mostem 24:24.
| více

Meloun zachránil Pragovákům bod

17.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO | foto (23)
Ve čtvrtém kole II. ligy házenkářů hostili Pragováci souseda z tabulky Baník Most. Oba týmy se potýkají s obdobným problémem - chybějí jim hráči, zejména ti zkušenější. Nakonec tak utkání skončilo 24:24, když bod Jablonci zachránil v poslední minutě Meloun.
| více

Jeníšovice B vedoucí Plavy B neudolaly

17.10.2010 | Sport | Plavy
V devátém kole III. třídy měly před sebou těžkého soupeře domácí Jeníšovice B. Na jejich hřiště totiž přijel vedoucí tým tabulky - béčko Plavů. Ten rozhodl už v první půlce, kdy se dostal do vedení, jež  udržel a odvezl si vítězství 0:1. | více

Vlci rozstříleli sokolovský Baník

16.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (5)
Pět kanadských bodů zaznamenal ostrostřelec Michal Kapička v zápase Vlků se Sokolovem a výrazně přispěl k výhře svého celku v poměru 9:3 (2:1, 5:1, 2:1). | více

Rychnov rozhodl v první půli

16.10.2010 | Sport | Rychnov u Jablonce nad Nisou
V desátém kole okresního přeboru se střetly dva celky, které na tom bodově byly stejně a případná výhra je mohla od sebe odsunout. Domácí Rychnov nakonec body doma před Tanvaldem uhájil tím nejtěsnějším výsledkem, když zvítězil 1:0. | více

Drtivý tlak k vyrovnání nevedl

16.10.2010 | Sport | Nová Ves nad Nisou
V okresní soutěži třetí třídy podlehly Radčice Nové Vsi 1:2. | více

V dohrávce úspěšnější Pěnčín B

13.10.2010 | Sport | Smržovka
Fotbalisté Pěnčína porazili v dohrávce 8. kola doma Smržovku 3:2, když rozhodující branku dal v 90. minutě Mastník.