Koumáci a vynálezci se mohou účastnit soutěže Všeuměl 2018

27.05.2018 23:15:05 | Autor: Lída Abrahamová | Rubrika: Volný čas | Obce: Příchovice

Koumáci a vynálezci se mohou účastnit soutěže Všeuměl 2018

Muzeum a Maják J. Cimrmana na Příchovicích vyhlašuje 2. ročník soutěže Všeuměl 2018 pro všechny, řemeslníky, kutily, koumáky a vynálezce.

Přihlásit se může každý, kdo se chce pochlubit svými domácími vynálezy, zlepšováky a důmyslnými „vychytávkami", které sám nebo někdo z jeho blízkých vyrobil, které jsou výjimečné, jedinečné, a tak trochu v duchu našeho velikána J. Cimrmana.

Jedná se o soutěž zručnosti, kreativity a vynalézavosti, která není žánrově ani věkově omezena. Všechny předměty mohou lidé zaslat nebo osobně zanechat v Muzeu J. Cimrmana na Příchovicích (denně od 10-17 hod.). Nadměrné předměty prosím konzultujte předem. K vyzvednutí budou tamtéž. Uzávěrka soutěže je v pondělí 4. června 2018. Tel.: 725 993 829 (www.ucapa.eu).

Nejlepší předměty budou vyhodnoceny a také oceněny na pódiu během Slavnosti pod Majákem JC, která se uskuteční 9. června 2018. Také letos do poroty zasednou vzácní hosté, herci Divadla J. Cimrmana.

V loňském roku do soutěže byly přihlášeny například: mobilní jelení posed, přenosná vyhlídková plošinka, zahradní segway, žíznivá kabelka, obojživelný renwolf, expediční lyže, ekologicky šetrná ochrana proti slimákům nebo hromadná past na myši, která loňskou soutěž vyhrála.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Spanilá cyklojízda a slavnosti potřinácté uctí Járu Cimrmana

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn