Koumáci a vynálezci se mohou účastnit soutěže Všeuměl 2018

27.05.2018 23:15:05 | Autor: Lída Abrahamová | Rubrika: Volný čas | Obce: Příchovice

Koumáci a vynálezci se mohou účastnit soutěže Všeuměl 2018

Muzeum a Maják J. Cimrmana na Příchovicích vyhlašuje 2. ročník soutěže Všeuměl 2018 pro všechny, řemeslníky, kutily, koumáky a vynálezce.

Přihlásit se může každý, kdo se chce pochlubit svými domácími vynálezy, zlepšováky a důmyslnými „vychytávkami", které sám nebo někdo z jeho blízkých vyrobil, které jsou výjimečné, jedinečné, a tak trochu v duchu našeho velikána J. Cimrmana.

Jedná se o soutěž zručnosti, kreativity a vynalézavosti, která není žánrově ani věkově omezena. Všechny předměty mohou lidé zaslat nebo osobně zanechat v Muzeu J. Cimrmana na Příchovicích (denně od 10-17 hod.). Nadměrné předměty prosím konzultujte předem. K vyzvednutí budou tamtéž. Uzávěrka soutěže je v pondělí 4. června 2018. Tel.: 725 993 829 (www.ucapa.eu).

Nejlepší předměty budou vyhodnoceny a také oceněny na pódiu během Slavnosti pod Majákem JC, která se uskuteční 9. června 2018. Také letos do poroty zasednou vzácní hosté, herci Divadla J. Cimrmana.

V loňském roku do soutěže byly přihlášeny například: mobilní jelení posed, přenosná vyhlídková plošinka, zahradní segway, žíznivá kabelka, obojživelný renwolf, expediční lyže, ekologicky šetrná ochrana proti slimákům nebo hromadná past na myši, která loňskou soutěž vyhrála.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Spanilá cyklojízda a slavnosti potřinácté uctí Járu Cimrmana

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn