Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

28.05.2011 00:01:40 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

Extraligový tým HC Slavia Praha se připravuje na další svoji sezónu v nejvyšší české hokejové soutěži pod vedením již legendy českého hokeje Vladimíra Růžičky, který využíval pohostinnosti hotelového i sportovního vybavení Hotelu Břízky.

K nabírání kondice na příští ročník hokejové extraligy má hotel a jeho okolí ideální vybavení, což potvrdil NJ i Vladimír Růžička:

„ Jsme tu již pošesté nebo posedmé a nic nám tu nechybí. Skvěle nám tu vaří dle našeho přání a využíváme všech možností k tréninku na tenisových kurtech, je tu squasch a i k rehabilitaci nám to tu vyhovuje. K výběhům máme les hned vedle a stejně tak i travnaté fotbalové hřiště. Kdyby se nám tu nelíbilo, tak tu již tolikrát nejsme."

Jak probíhá celá letní příprava?

„ Máme tu 24 členů kádru pro novou sezónu, my nikoho nekupujeme, máme loňský mladý kolektiv s několika zkušenými hráči, což nám stačí. Jsme uprostřed přípravy, měsíc máme za sebou a další nás čeká. Na led máme nástup 23. července, liga začíná pak 16. září, věřím, že se dobře připravíme," dodává mistr světa, olympijský vítěz i trenér mistrů světa Vladimír Růžička.

Hotel Břízky je často využíván sportovci k soustředění a přípravě, což potvrzuje i další parta sportovců, která přijede na týden do Jablonce 2. června, a tou je fotbalová reprezentační 21, připravující se na mistrovství Evropy.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový odbavovací systém Opuscard má přinést cestujícím víc pohodlí
Areál firmy Kitl ožil díky ochutnávkám a křtu knihy
Obhájí Tomáš Slavík vítězství ve finále JBC 4X Revelations?
Rybářské povolenky cizinci zakoupí v turistickém infocentru v Jablonci
Agroturistika funguje v Libereckém kraji na farmě Vysoká u Chrastavy

Nejčtenější články

18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
19.07.: Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
19.07.: Vlaky Arriva se v pátek a sobotu představí v Libereckém kraji

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn