Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

28.05.2011 00:01:40 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

Extraligový tým HC Slavia Praha se připravuje na další svoji sezónu v nejvyšší české hokejové soutěži pod vedením již legendy českého hokeje Vladimíra Růžičky, který využíval pohostinnosti hotelového i sportovního vybavení Hotelu Břízky.

K nabírání kondice na příští ročník hokejové extraligy má hotel a jeho okolí ideální vybavení, což potvrdil NJ i Vladimír Růžička:

„ Jsme tu již pošesté nebo posedmé a nic nám tu nechybí. Skvěle nám tu vaří dle našeho přání a využíváme všech možností k tréninku na tenisových kurtech, je tu squasch a i k rehabilitaci nám to tu vyhovuje. K výběhům máme les hned vedle a stejně tak i travnaté fotbalové hřiště. Kdyby se nám tu nelíbilo, tak tu již tolikrát nejsme."

Jak probíhá celá letní příprava?

„ Máme tu 24 členů kádru pro novou sezónu, my nikoho nekupujeme, máme loňský mladý kolektiv s několika zkušenými hráči, což nám stačí. Jsme uprostřed přípravy, měsíc máme za sebou a další nás čeká. Na led máme nástup 23. července, liga začíná pak 16. září, věřím, že se dobře připravíme," dodává mistr světa, olympijský vítěz i trenér mistrů světa Vladimír Růžička.

Hotel Břízky je často využíván sportovci k soustředění a přípravě, což potvrzuje i další parta sportovců, která přijede na týden do Jablonce 2. června, a tou je fotbalová reprezentační 21, připravující se na mistrovství Evropy.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Část Nádražní ulice v Turnově čeká na finální povrch a výsadbu zeleně

Část Nádražní ulice v Turnově čeká na finální povrch a výsadbu zeleně

Náročná rekonstrukce ulice Nádražní a silnice II/610 v Turnově pokračuje i na podzim. Zatímco některé úseky jsou téměř hotové, jiné jsou se vysokém stavu rozpracovanosti. Úsek od Hotelu Beneš na hranici katastru je z velké části dokončen. Probíhat už bude pouze výsadba zeleně a položen bude finální asfaltový povrch. Podrobnosti a fotografie

Dotace na čistírny a kanalizační přípojky do 31. října

Ještě do konce října je možné v Jablonci nad Nisou na oddělení dotací požádat o dotaci z Programu podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2019. Město Jablonec má ve svém rozpočtu alokovanou částku 1,5 milionu korun a finanční prostředky jsou určené na podporu výstavby domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. „Jediný rozdíl oproti minulosti je ten, že program nepodporuje odkanalizování novostaveb," konstatovala vedoucí oddělení dotací Iveta Habadová. O investiční dotaci mohou žádat majitelé rodinných a bytových domů v katastrálním území Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc korun na jednu bytovou jednotku. Podrobné informace jsou na úřední desce a webu města v části Magistrát, sekce Životní situace - Finance.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do divadla A do pyžam
Jak jsme žili před listopadem 1989 si připomene i Jablonec
Jablonec pokračuje v opravách i svěcení drobných památek
Obrazem: Fotbalisté Velkých Hamrů si poradili se Spartou Kutná Hora
Sociální pracovníci z Jablonce diskutovali ve sněmovně

Nejčtenější články

11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem
12.10.: Fanoušci traktorů si do Bozkova našli cestu i přes přeložení
11.10.: Obrazem: Tanvaldští žáci na Šumburku mají novou podlahu v tělocvičně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn