Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

19.08.2017 14:08:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

Aktualizováno o výherce vstupenek! Již příští víkend, tedy v sobotu 19. srpna, se v areálu fotbalového stadionu v Zásadě koná od 15 hodin 6. ročník hudebního festivalu ZasTenRock, který patří v regionu mezi tradiční. I přes velkou konkurenci festivalů se Zásadě daří držet vysokou návštěvnost, a to díky jedinečné atmosféře festivalu a trvalým přísunem novinek.

Před nějakou dobou přišla velkoplošná obrazovka, která čeká na návštěvníky i letos a zprostředkuje dění na pódiích i v publiku. Novinkou pro letošní ročník bude další partner v oblasti občerstvení, který přichází s novými zajímavými míchanými koktejly.

V hudební oblasti budou hlavními taháky kapela Komunál a legenda rocku Miloš Dodo Doležal. Jako každý rok, hledali organizátoři zajímavé méně známé kapely z Čech a Moravy a letošní tajný kůň je skupina Zelenina, Ty Krávo, Anarchia, ale i oblíbené regionální Těsně Vedle a Mandragora.

Jako každý rok i letos budou v line upu revivalové kapely a to Wanastovi Vjecy a Divokej Bill, které obě již v Zásadě v minulosti hrály a sklidily velký úspěch a zajímavost v podobě revivalu kapely Red Hot Chilli Peppers. Pokud chcete podpořit svého favorita v hlasování o neoblíbenější kapelu letošního festivalu, máte možnost hlasovat na facebookové stránce festivalu. Vítěz získá krásnou křišťálovou cenu od Preciosa Beauty s.r.o..

Přijďte si tedy užít jedinečnou atmosféru této akce a užít si ještě prázdninový čas. Organizátoři slibují na akci dostatek výčepních míst, masité i bezmasé dobroty a velké kryté sezení.

Pořadatelé věnují do soutěže s naším portálem 20 vstupenek. Soutěžit můžete do pátku 18. srpna 2017 16 hodin. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Ze vstupenek na festival se mohou těšit titi výherci: Roman Šindelář, Jakub Šindelář, Simona Preislerová, Katerina Polanecka, Jiří Lipš, Lucie Kosejkova, Jana Adámková, Tereza Fiedlerová, Jakub Lipš, Milena Růžičková, Tomáš Kozderka, Vít Fiedler, Marie Brusáková, Romana Kroutilová, Michaela Mollerova, Kateřina Šindelářová, Milan Makula, Pavla Zahnova a Ivana Naušová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberecký kraj rozdá milion korun na přiblížení menšin většině

Poprvé ve své osmnáctileté historii přispěje ze svého rozpočtu Liberecký kraj zvláštní dotací ve výši milion korun na zlepšení současné situace národnostních menšin, které na území kraje žijí. O peníze na podporu svých projektů mohou žádat organizace a spolky od 4. do 18. června. Dotační titul, nazvaný Podpora integrace národnostních menšin a cizinců, schválila tento měsíc Rada Libereckého kraje a budou jej mít na programu na konci května ještě také krajští zastupitelé. Lidí, kteří se hlásí k jiné národnosti, žije v Libereckém kraji několik tisíc. Nejpočetnější skupinu tvoří Romové, Ukrajinci, Slováci a Vietnamci.

Obnovený kříž v Lukášově dostane 31. května i požehnání

Slavnostní požehnání obnoveného kříže u nové okružní křižovatky v Lukášově se koná ve čtvrtek 31. května v 17 hodin. Kříž byl obnoven statutárním městem Jablonec nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Požár bazénu vznikl nešťastnou náhodou, poškození má uhradit pojistka
Obrazem: První kolo krajského přeboru družstev v atletice
Tři medaile moderních gymnastek z mistrovství ČR
Ztracená seniorka z Jablonce se již našla
Shakespeare se zamiloval v Jablonci

Nejčtenější články

23.05.: Hořela střecha jabloneckého bazénu. Škoda je půl milionu
22.05.: Na Jablonecku proběhla policejní akce Korbič proti prodeji anabolik
23.05.: Požár jabloneckého bazénu urychlí jeho odstávku kvůli rekonstrukci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT