Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

19.08.2017 14:08:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

Aktualizováno o výherce vstupenek! Již příští víkend, tedy v sobotu 19. srpna, se v areálu fotbalového stadionu v Zásadě koná od 15 hodin 6. ročník hudebního festivalu ZasTenRock, který patří v regionu mezi tradiční. I přes velkou konkurenci festivalů se Zásadě daří držet vysokou návštěvnost, a to díky jedinečné atmosféře festivalu a trvalým přísunem novinek.

Před nějakou dobou přišla velkoplošná obrazovka, která čeká na návštěvníky i letos a zprostředkuje dění na pódiích i v publiku. Novinkou pro letošní ročník bude další partner v oblasti občerstvení, který přichází s novými zajímavými míchanými koktejly.

V hudební oblasti budou hlavními taháky kapela Komunál a legenda rocku Miloš Dodo Doležal. Jako každý rok, hledali organizátoři zajímavé méně známé kapely z Čech a Moravy a letošní tajný kůň je skupina Zelenina, Ty Krávo, Anarchia, ale i oblíbené regionální Těsně Vedle a Mandragora.

Jako každý rok i letos budou v line upu revivalové kapely a to Wanastovi Vjecy a Divokej Bill, které obě již v Zásadě v minulosti hrály a sklidily velký úspěch a zajímavost v podobě revivalu kapely Red Hot Chilli Peppers. Pokud chcete podpořit svého favorita v hlasování o neoblíbenější kapelu letošního festivalu, máte možnost hlasovat na facebookové stránce festivalu. Vítěz získá krásnou křišťálovou cenu od Preciosa Beauty s.r.o..

Přijďte si tedy užít jedinečnou atmosféru této akce a užít si ještě prázdninový čas. Organizátoři slibují na akci dostatek výčepních míst, masité i bezmasé dobroty a velké kryté sezení.

Pořadatelé věnují do soutěže s naším portálem 20 vstupenek. Soutěžit můžete do pátku 18. srpna 2017 16 hodin. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Ze vstupenek na festival se mohou těšit titi výherci: Roman Šindelář, Jakub Šindelář, Simona Preislerová, Katerina Polanecka, Jiří Lipš, Lucie Kosejkova, Jana Adámková, Tereza Fiedlerová, Jakub Lipš, Milena Růžičková, Tomáš Kozderka, Vít Fiedler, Marie Brusáková, Romana Kroutilová, Michaela Mollerova, Kateřina Šindelářová, Milan Makula, Pavla Zahnova a Ivana Naušová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od ledna je U Zlatého beránka k vidění výstava krajin Českého ráje

Galerie U Zlatého beránka v Turnově nabízí prodejní výstavu akvarelů, které zachycují krásy Českého ráje. Autorkou akvarel je turnovská rodačka a malířka Libuše Šmejcová. Autorka učila mnoho let na učňovské škole v Turnově zlatnické technologie, výtvarné kreslení a modelování. Nyní žije a tvoří jako důchodkyně v Rovensku pod Troskami. Výstavu můžete zhlédnout od 8. ledna do 3. dubna 2018 v prvním patře turnovského infocentra. Vstup na výstavu je zdarma.

Liberecký kraj hledá nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích

Ředitel Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem Petr Pávek, který v říjnových volbách získal mandát v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, se kvůli práci poslance vzdal místa ředitele domova důchodců. Rada kraje proto v úterý 9. ledna odsouhlasila vyhlášení výběrového řízení na nového ředitele. Nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem by měla odborná komise vybrat a doporučit Radě Libereckého kraje ke schválení do 20. února tohoto roku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecký primátor se už sešel v roce 2018 i s představiteli církví
Vlak narazil ve Smržovce do zábrany na konci kolejiště
Při střetu s vlakem na přejezdu v Tanvaldě zemřela žena
Ve skiareálu Ještěd startuje legendární Winter Spartan Race
Silný vítr nadělal v noci práci hasičům i energetikům

Nejčtenější články

19.01.: Při střetu s vlakem na přejezdu v Tanvaldě zemřela žena
18.01.: Sníh komplikuje nadále dopravu v Libereckém kraji
18.01.: Silný vítr přinesl výpadky proudu i kácí stromy. Přesně 11 let po Kyrillu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT