Inzerce NJ

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

19.08.2017 14:08:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

Aktualizováno o výherce vstupenek! Již příští víkend, tedy v sobotu 19. srpna, se v areálu fotbalového stadionu v Zásadě koná od 15 hodin 6. ročník hudebního festivalu ZasTenRock, který patří v regionu mezi tradiční. I přes velkou konkurenci festivalů se Zásadě daří držet vysokou návštěvnost, a to díky jedinečné atmosféře festivalu a trvalým přísunem novinek.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

Před nějakou dobou přišla velkoplošná obrazovka, která čeká na návštěvníky i letos a zprostředkuje dění na pódiích i v publiku. Novinkou pro letošní ročník bude další partner v oblasti občerstvení, který přichází s novými zajímavými míchanými koktejly.

V hudební oblasti budou hlavními taháky kapela Komunál a legenda rocku Miloš Dodo Doležal. Jako každý rok, hledali organizátoři zajímavé méně známé kapely z Čech a Moravy a letošní tajný kůň je skupina Zelenina, Ty Krávo, Anarchia, ale i oblíbené regionální Těsně Vedle a Mandragora.

Jako každý rok i letos budou v line upu revivalové kapely a to Wanastovi Vjecy a Divokej Bill, které obě již v Zásadě v minulosti hrály a sklidily velký úspěch a zajímavost v podobě revivalu kapely Red Hot Chilli Peppers. Pokud chcete podpořit svého favorita v hlasování o neoblíbenější kapelu letošního festivalu, máte možnost hlasovat na facebookové stránce festivalu. Vítěz získá krásnou křišťálovou cenu od Preciosa Beauty s.r.o..

Přijďte si tedy užít jedinečnou atmosféru této akce a užít si ještě prázdninový čas. Organizátoři slibují na akci dostatek výčepních míst, masité i bezmasé dobroty a velké kryté sezení.

Pořadatelé věnují do soutěže s naším portálem 20 vstupenek. Soutěžit můžete do pátku 18. srpna 2017 16 hodin. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Ze vstupenek na festival se mohou těšit titi výherci: Roman Šindelář, Jakub Šindelář, Simona Preislerová, Katerina Polanecka, Jiří Lipš, Lucie Kosejkova, Jana Adámková, Tereza Fiedlerová, Jakub Lipš, Milena Růžičková, Tomáš Kozderka, Vít Fiedler, Marie Brusáková, Romana Kroutilová, Michaela Mollerova, Kateřina Šindelářová, Milan Makula, Pavla Zahnova a Ivana Naušová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

O post ředitele krajské záchranky usiluje deset uchazečů

Celkem deset uchazečů se přihlásilo do výběrového řízení na ředitele Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Možnost měli do pátku 13. října 2017. V současné době je posuzováno, zda splnili veškeré podmínky. „Ve středu 18. října uchazeči podstoupí pohovor s psychologem a o týden později, 25. října, je bude devítičlenná výběrová komise hodnotit. Následně radě kraje navrhne pořadí kandidátů a ta poté dle doporučení vybere vítěze," komentuje postup Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana pro resort zdravotnictví.

Od listopadu bude platit upravený tarif IDOL, připravují se i další změny

Rada kraje odsouhlasila úpravy tarifu integrovaného dopravního systému IDOL. V návrhu Tarifu IDOL s platností od 1. 11. 2017 nedochází k žádným zásadním cenovým změnám. „Nejvýznamnějšími změnami v Tarifu IDOL je zapracování platnosti IDOL ve všech rychlících ČD a dále změna platnosti všech časových jízdních dokladů, což znamená, že nově půjde koupit časový doklad od jakéhokoliv data," vysvětlil náměstek Marek Pieter. Další informace o rozšíření IDOL


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z vysocké přehlídky doporučuje porota jeden soubor do Hronova
V Jablonci kontrolovali dodržování vyhlášky o provozování hazardu
Příjemné setkání fotbalových legend
Z přestřelky vyšli lépe jablonečtí hokejisté
Obrazem: Sedmá Podzimní zábava v Tanvaldě

Nejčtenější články

21.10.: Volby 2017 v Jablonci nad Nisou
21.10.: Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?
22.10.: Obrazem: Parlamentní volby v Tanvaldě

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT