Inzerce NJ

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

19.08.2017 14:08:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Festival ZasTenRock láká šestiletou tradicí i novinkami

Aktualizováno o výherce vstupenek! Již příští víkend, tedy v sobotu 19. srpna, se v areálu fotbalového stadionu v Zásadě koná od 15 hodin 6. ročník hudebního festivalu ZasTenRock, který patří v regionu mezi tradiční. I přes velkou konkurenci festivalů se Zásadě daří držet vysokou návštěvnost, a to díky jedinečné atmosféře festivalu a trvalým přísunem novinek.

Před nějakou dobou přišla velkoplošná obrazovka, která čeká na návštěvníky i letos a zprostředkuje dění na pódiích i v publiku. Novinkou pro letošní ročník bude další partner v oblasti občerstvení, který přichází s novými zajímavými míchanými koktejly.

V hudební oblasti budou hlavními taháky kapela Komunál a legenda rocku Miloš Dodo Doležal. Jako každý rok, hledali organizátoři zajímavé méně známé kapely z Čech a Moravy a letošní tajný kůň je skupina Zelenina, Ty Krávo, Anarchia, ale i oblíbené regionální Těsně Vedle a Mandragora.

Jako každý rok i letos budou v line upu revivalové kapely a to Wanastovi Vjecy a Divokej Bill, které obě již v Zásadě v minulosti hrály a sklidily velký úspěch a zajímavost v podobě revivalu kapely Red Hot Chilli Peppers. Pokud chcete podpořit svého favorita v hlasování o neoblíbenější kapelu letošního festivalu, máte možnost hlasovat na facebookové stránce festivalu. Vítěz získá krásnou křišťálovou cenu od Preciosa Beauty s.r.o..

Přijďte si tedy užít jedinečnou atmosféru této akce a užít si ještě prázdninový čas. Organizátoři slibují na akci dostatek výčepních míst, masité i bezmasé dobroty a velké kryté sezení.

Pořadatelé věnují do soutěže s naším portálem 20 vstupenek. Soutěžit můžete do pátku 18. srpna 2017 16 hodin. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Ze vstupenek na festival se mohou těšit titi výherci: Roman Šindelář, Jakub Šindelář, Simona Preislerová, Katerina Polanecka, Jiří Lipš, Lucie Kosejkova, Jana Adámková, Tereza Fiedlerová, Jakub Lipš, Milena Růžičková, Tomáš Kozderka, Vít Fiedler, Marie Brusáková, Romana Kroutilová, Michaela Mollerova, Kateřina Šindelářová, Milan Makula, Pavla Zahnova a Ivana Naušová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na festivalu národnostních menšin se předvedly soubory z několika krajů

Téměř dvacítka převážně romských hudebních a tanečních souborů zaplnila v sobotu 19. srpna Dům kultury v Liberci. Pod záštitou Libereckého kraje a za přítomnosti hejtmana Martina Půty a jeho náměstka pro sociální oblast Pavla Svobody se tu konal 6. ročník Hudebního festivalu národnostních menšin. Hlavním magnetem kulturního programu, který moderoval Richard Samko, byla kapela Ludva Gizman. V obložení diváků, prosících o autogram, se ocitl také zpěvák ze Superstar Jan Bendig. Až z Kladna dorazila kapela Gipsy, skupina Badura Band přijela z Hradce Králové. Mezi tanečními soubory se vedle místních blýskly skupiny z Prahy, Broumova nebo Kolína. Na hudební festival přišlo bezmála 1700 diváků.

Kapela Magnum Jazz Bigband zavítá do Jablonce nad Jizerou

Přijďte si vychutnat nálož osvěžující hudby v podání 45 členné kapely Magnum Jazz Band. Zazní známé skladby od interpretů, jako jsou Stevie Wonder nebo Amy Winehouse. Ve svém repertoáru má kapela i známé filmové melodie. Koncert se uskuteční v pátek 25. srpna od 19 hodin v parku Pilišťata v Jablonci nad Jizerou. Další informace o koncertu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté kontrolovali houbaře i motoristy v lesích v Jizerských horách
Střípky z městské policie: Grilování u paneláku i opilá matka s dítětem
Václav Vydra: Divadlo se nedá provozovat jen jako práce, musí bavit
Krajská záchranka dostane během čtyř let 22 nových vozidel
Death metal zazní na Troskách, aby pomohl malé holčičce

Nejčtenější články

21.08.: Obrazem: Letní slavnost Eurion na Smržovce 2017
21.08.: Obrazem: Borůvková parní sobota na zubačce 2017
22.08.: Řidič se nevešel s autem na most mezi Navarovem a Držkovem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT