Charitativní běh na Dobré Vodě se povedl

04.10.2017 15:20:23 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Charitativní běh na Dobré Vodě se povedl

V sobotu odpoledne se v areálu na Dobré Vodě vydařila akce, která v rámci závodu Up Hill Run během do kopce podpořila dvouletého Matěje Schernsteina, který se narodil s cystickou fibrózou.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

Vydařenou sportovní akci pořádal charitativní projekt Skládačky 2015 a k její radosti se zúčastnilo více jak 200 startujících, kteří všichni startovali s úsměvem na tváři.

Na trati bývalého lyžařského areálu dlouhé 310 metrů si mohli závodníci vybrat z několika kategorií jak se dostat na kopec. Nejobsazenější byla štafeta smíšených dvojic, kdy byli z 32 dvojic nejrychlejší manželé Iveta a Martin Fořtovi v čase 2:05,0. I když vůbec nešlo o časy, tak nejrychlejšími z párových štafet byla pánská dvojice Honza Polach a Honza Valášek v čase 1:40,0 minuty. Mezi ženami to byla dvojice Iva Šorfová a Petra Menclová v čase 2:33,0.

Nejzajímavější byly závody štafet, kde čtveřice byla rozestavěna na kopci, nejdelší trasu měl ten, který byl úplně pod kopcem na společném startu. Pětadvacet štafet bylo rozděleno podle složení - ženské, mužské a smíšené. Druhý nejrychlejší čas dne dosáhla mužská štafeta po názvem Modrý tým ve složení Beitl (primátor), Kalpakcis, Bína, Kučera v čase 1:44,0 minuty. Vítězové dalších štafet - ženy - Běženky 2:36,0, smíšená - Tinder - 1:47,0.

Celé odpoledne se pro všechny účastníky vydařilo, všichni se bavili a ještě pomohli dobré věci.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na Dobré Vodě se bude běhat do kopce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 61 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici oslaví 125 od zavedení lyžování

Slavnostní večer k výročí 125 let od zavedení lyží na Jilemnicku se koná v úterý 24. října. Oslavy zahájí ve 14 hodin putování po místech spojených s lyžováním v Jilemnici. Začátek je v informačním středisku, kde si vyzvednete mapu. V 16 hodin bude slavnost pokračovat kladením věnců u pomníku na Tyršově náměstí a na hřbitově. V 18 hodin zakončí akci slavnostní večer v Erbovním sále Krkonošského muzea. Více podrobností na Našem Pojizeří

O post ředitele krajské záchranky usiluje deset uchazečů

Celkem deset uchazečů se přihlásilo do výběrového řízení na ředitele Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Možnost měli do pátku 13. října 2017. V současné době je posuzováno, zda splnili veškeré podmínky. „Ve středu 18. října uchazeči podstoupí pohovor s psychologem a o týden později, 25. října, je bude devítičlenná výběrová komise hodnotit. Následně radě kraje navrhne pořadí kandidátů a ta poté dle doporučení vybere vítěze," komentuje postup Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana pro resort zdravotnictví.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jilemničtí v referendu odmítli koupaliště podle návrhu radnice
Sídla krajských organizací ze sociální oblasti se dočkají vylepšení
Střípky z městské policie: Žena s pivem v tramvaji a host bez peněz
Hannelore Singer oslavila v rodném Jablonci 90 let
Tanvaldský hasič obhájil zlato na Mistrovství Evropy v mushingu

Nejčtenější články

21.10.: Volby 2017 v Jablonci nad Nisou
21.10.: Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?
22.10.: Obrazem: Sedmá Podzimní zábava v Tanvaldě

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT