Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

01.03.2019 21:32:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce:

Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Aktualizováno: Milovníci tance a zábavy mají v březnu poslední příležitosti k ukázání svých dovedností. Od 1. do 31. března 2019 se koná v našem regionu mnoho plesů, maškarních bálů a karnevalů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Výčet akcí na Jablonecku a v Pojizeří zdaleka není úplný, pokud by vám scházela nějaká oblíbená, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasejablonecko.cz. Postupně budeme opět i doplňovat fotogalerie z už proběhlých akcí, které budeme mít k dispozici. V případě zájmu o zveřejnění můžete fotografie sami zaslat na email redakce.

Pátek 1. března

Maturitní ples SUPŠ A VOŠ Turnov
K tanci a poslechu hraje kapela Holiday Express. Ples. KC Střelnice Turnov od 19 hodin. Vstupné 260 Kč (vstupenky k dostání na 731 655 218 / 481 321 232).

Sobota 2. března

Dětský maškarní karneval v Jablonci nad Jizerou
Tělovýchovná jednota Sokol Jablonec nad Jizerou pořádá od 14 hodin tradiční dětský karneval v Kulturním domě. Soutěž masek, k tanci hraje oblíbený dýdžej UV. Vstup dobrovolný.

Bzovský masopust
Dne 2. března vezměte pohárky na pití a hudební nástroj do Bzí u Železného Brodus sebou! Občerstvení zajištěno. Po ukončení průvodu posezení v teple sokolovny. Začátek od 10 hodin.

Ponikelský masopust
Tuláčkova náves, Poniklá. Krkonošský masopust se odehraje 2. března.

Masopust v Rovensku
Dne 2. března vypukne tradiční masopust v Rovensku pod Troskami od 14 hodin.

Zdravotnický ples pořádají v Jilemnici Zdravotnický ples v Jilemnici
Tradiční zdravotnický ples pořádá nemocnice MMN a.s. v Jilemnici. Program: předtančení TS Paul Dance, bohatá tombola, občerstvení a půlnoční překvapení. Moderátor večera bude Miroslav Šimůnek. K tanci zahraje kapela Medium z Police nad Metují. Začátek ve 20 hodin v SD Jilm. Samostatná pozvánka

Ples Waldorfského lycea Semily
Jubilejní 10. maturitní ples Waldorfského lycea se koná ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. K tanci i poslechu zahraje oblíbená kapela Big ´O´ Band, za Djský pult se postaví "náš" Opalescent Beats a tajemní WLDRF brothers.  

Nový erotický ples v Turnově
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. K tanci i poslechu hraje kapela Koneckonců. Ples. Vstupné 290 Kč (vstupenky k dispozici pouze na recepci KC).

Tradiční masopust pořádají v Železnici

Neděle 3. března

Masopust v Železnici
Masopust v Café Terasy začne v neděli 3. 3. 2019 srazem maškar u Městského úřadu v 17.00. Půjde se městem přes Muzeum do Café Terasy, kde všechny čeká veselice. Připravena je hudba a chutné masopustní občerstvení. Zváni jsou všichni, zvláště pak maškary všeho druhu! Samostatná pozvánka

Úterý 5. března

Vrchlabský masopust
Vrchlabí, čtyři historické domky na náměstí Míru od 15 hodin. Dne 5. března vypukne již šestý ročník obnovených masopustních tradic, který muzeum pořádá se společností No limits! Vezměte masky, zapojte se do průvodu, za doprovodu řízné muziky půjdeme za starostou vyzvednout klíče od města a poté nás na náměstí čeká satirické divadelní představení a spousta dalšího veselí!

Masopustní průvod s Jablíčkem Jablonec
Průvod masek, ke kterému se můžete vesele přidat, začíná v 16 hodin u Spolkového domu v Jablonci nad Nisou a městem projde za doprovodu živé muziky až k obchodnímu domu Central. Tam se děti mohou zúčastnit soutěží a her i vyhlášení nejlepších masek. 

Dětský karneval s hudebním divadlem pořádají na Smržovce

Sobota 9. března

Dětský karneval s Hudebním divadlem Hnedle vedle
Od 15 hodin - v sále Parkhotelu na Smržovce. Vstupné 30 Kč za osobu velkou i malou, v masce i bez. Děti od 0 do 10 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Samostatná pozvánka

Karneval na Kozákově
Na sjezdovku na Kozákově ve 14 hodin přijde i Krakonoš nebo spíš Kozákonoš. Přichystána bude zábava i občerstvení, masky mají jízdné zdarma.

Dětský karneval na Košově
Akce pro všechny děti, rodiče a nejenom je. Sokolovna na Košově u Lomnice nad Popelkou v sobotu 9. března od 14 hodin.

Bozkovští jeskyňáři zvou na svůj ples Jeskyňářský ples
Jeskyňáři z Bozkova zvou na 28. Jeskyňářský ples, který se koná v sobotu 9. března od 20 hodin v bozkovské sokolovně. K tanci a poslechu zahraje Allegro z Jičína. Nebudou chybět příjemné speleo prostředí, občerstvení a tombola. Samostatná pozvánka

Bzovský bál
Sokolovna Bzí od 20 hodin. Hraje kapela Gemini.

Absolventský ples Gymnázia Turnov
K tanci a poslechu hraje Orchestr Vladimíra Janského. KC Střelnice Turnov od 20 hodin. Vstupné od 190 Kč.

V Rychnově chystají Karneval pro dospělé Karneval pro dospělé v Rychnově
Rodinné centrum Klubíčko pořádá v sobotu 9. března od 20 hodin Karneval pro dospělé. V Besedě na sále v Rychnově u Jablonce nad Nisou zahraje DJ Bodie - Pavel Ševčík. Nebudou chybět soutěže pro dospělé, diskotéka a slosování o ceny nebo vyhodnocení masek. Samostatná pozvánka

Pátek 15. března

Country bál 2019
Na lomnickém zámku od 20 hodin. Hraje Rachot banda. Předtančení a výuka country tanců: Karolína Jičín. Prodej občerstvení v zámeckém baru.

Sobota 16. března

Do Harrachova přijede vítat jaro Krakonoš, už po třiasedmdesáté!

Příjezd Krakonoše do Harrachova
Je to až neuvěřitelné, ale v sobotu 16. března se bude v Harrachově od 10 hodin konat již 73. ročník akce s názvem Příjezd Krakonoše. Je to den, kdy přijede sám pán hor Krakonoš se svou věrnou družinou přivítat do Harrachova jaro. Pozvánka s podrobným programem

Tradiční ples a dětský karneval
Tradiční ples a dětský karneval připravují v Pasekách nad JizerouV penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou se koná v sobotu 16. března od 20 hodin Tradiční ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sonet. V neděli 17. března od 14 hodin na akci naváže karneval v maskách pro malé tanečníky. Samostatná pozvánka

Hasičský ples chystají v Rokytnici Hasičský ples Rokytnice
Tradiční hasičský ples s bohatou tombolou, tancem a hudební skupinou Kontakt se koná v sobotu 16. března od 20 hodin v penzionu Lenoch v Rokytnici nad Jizerou. K tanci a poslechu bude hrát kapela Kontakt z Tanvaldu. Samostatná pozvánka

Retrobláznivý ples IV.
Klub Na Rampě Jablonec nad Nisou od 19 hodin. Letos ve stylu The Great Gatsby aneb A Little Party Never Killed Nobody. Hrají: Kapela April a DJ.

Úterý 19. března

Společenský podvečer s hudbou na lomnickém zámku
K poslechu, zpěvu i tanci hrají od 17 hodin Fajtovi. Prodej občerstvení zajištěn. Na začátku akce budou předána místostarostou města Zdeňkem Rajmem ocenění úspěšným studentům Virtuální univerzity 3. věku z řad seniorů za řádné absolvování zimního semestru studia. Prodej vstupenek v ceně 80 Kč již probíhá na www.kislomnice.cz/rezervace - sekce Zámek a v Turistickém informačním centru na Husově náměstí.

Zabijačkové hody v Železném Brodě
Hody s kulturním programem na Malém náměstí Železný Brod od 12 do 18 hodin.

Sobota 23. března

Akce Hrubá Horka
Sokolovna Hrubá Horka, od 14 hodin Dětský maškarní karneval, od 20 hodin Tradiční čepeček - hraje Rytma.

Sobota 6. dubna

Maškarní bál v KC Střelnice Turnov
K tanci a poslechu hraje pražské M.T.O. Universal. Přijďte si zatančit na vystoupení nejoriginálnějšího hudebního seskupení této země, které pro vás s nadhledem a napříč žánry zmapuje hudební scénu od 60. let do současnosti. V podání Františka Skály, Tomáše Hanáka, Zdeňka Lhotského, Lenky Vychodilové a dalších známých umělců uslyšíte pestrou směsici písní od Elvise Presleyho a Toma Jonese přes Franka Sinatru a Pavla Lišku až po Janu Kratochvílovou a Hanku Zagorovou. Vstup v maskách velmi vítaný! Maškarní bál pro dospělé. KC Střelnice Turnov od 20 hodin. Vstupné v předprodeji 240 Kč / na místě 300 Kč.

Jaké byly únorové plesy?

Jaké byly lednové plesy?

Už proběhlé společenské akce, plesy a bály:

Obrazem: Maškarní rej MŠ Motýlek

Obrazem: Jeskyňářský ples v Bozkově 2019

Karnevalový rej masek na tanvaldské sjezdovce zakončil zimní sezonu

Obrazem: Masopust v Huntířově

ZŠ Alešova uspořádala masopustní veselí v Turnově II

Obrazem: Lyžecké závody Po staru ve Vysokém 2019

Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně

Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019

Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT

Obrazem: Maškarní karneval na semilském kluzišti 2019

Obrazem: Maturitní ples Gymnázia a OA Tanvald 2019

Na maškarní do Bozkova přijeli husiti, sestřičky, školka i tanečnice z Ria

Jablonecký ples v opeře již potřinácté na jedničku

Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2019

Ohlédnutí za Maškarním plesem ve Slané 2019

Benefiční ples hejtmana podpořil pěstounské rodiny

Tanvaldský městský ples se opravdu vydařil

Turnovská Střelnice ožila desátým ročníkem Městského plesu

Ohlédnutí za 28. Společenským plesem v Desné

Obrazem: Sportovní zábava v Tanvaldě se opravdu vydařila

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.

Chřipka zavřela „íčko“ na jabloneckém magistrátě

Od pátku 21. února je uzavřené informační centrum v přízemí radnice kvůli onemocnění všech pracovnic. „Pokud budete potřebovat ověření vašich dokumentů, najdete tuto službu v magistrátní budově v ulici Komenského 8, karty OPUS Card dobíjí na autobusovém nádraží," upozornil tajemník jabloneckého magistrátu Marek Řeháček. Zda bude informační centrum v pondělí otevřené, není v současné době jasné.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
Kraj revitalizuje aleje, další připravuje na Novoborsku a Frýdlantsku
V Libereckém kraji končí staré TV vysílání. Hrozí zrnící obrazovky
Kamerový systém bude v Jablonci další čtyři roky provozovat GREPA
Jablonecký rozpočet na rok 2020 je schválený

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
21.02.: V pondělí 2. března začne rekonstrukce křižovatky Rádelský mlýn
21.02.: Policie hledá svědky incidentu v centru Liberce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn