Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

08.02.2019 20:17:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Aktualizováno: Tance milovní spoluobčané mají v únoru nejvíce příležitostí v roce k ukázání svého umění. Od 1. do 28. února 2019 se koná v našem regionu mnoho desítek plesů, maškarních bálů, karnevalů a masopustních veselic. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu hasičských, maturitních plesů, ale i karnevalů jmenujme alespoň Reprezentační ples Městského divadla Jablonec, Ples města Semily, ples pivovaru Svijany nebo tradiční Masopust v Železném Brodě.

Výčet akcí na Jablonecku a v Pojizeří zdaleka není úplný, pokud by vám scházel nějaký oblíbený ples, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasejablonecko.cz. Postupně budeme opět i doplňovat fotogalerie z už proběhlých plesů, které budeme mít k dispozici. V případě zájmu o zveřejnění můžete fotografie sami zaslat na email redakce.

Pátek 1. února

Maturitní ples Hotelnictví a cestovního ruchu
K tanci a poslechu hraje skupina Futrál, vstupné 200 Kč. KC Střelnice Turnov od 20 hodin.

Benefiční ples hejtmana se tentokrát koná v krajské knihovně Benefiční ples hejtmana
Již 14. benefiční ples hejtmana se koná v pátek 1. února ve 20 hodin. Tento rok se ples bude konat v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Večerem provede moderátorka Eliška Jansová, k tanci i poslechu zahraje liberecký orchestr Big´O´Band. Podrobná pozvánka

Maturitní ples hotelnictví a cestovní ruch
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje kapela Futrál. Ples. Vstupné 200 Kč, vstupenky k dostání na OAHŠ.

4. Reprezentační ples ZUŠ Turnov
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. Hraje Big Band ZUŠ Turnov a Big Band Relax Přemysla Vlasty. Ples. Vstupné 200 Kč, vstupenky k dostání na recepci KC.

Zámecký reprezentační ples
Dvě pódia - slavnostní sál a zámecké sklepení, začátek ve 20 hodin. Hrají kapely: Alejmelé (taneční hudba), Swing Combo Turnov (jazz, swing a další žánry). Předtančení: Středisko volného času Sluníčko, Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace. Dva bary a tombola. 9. ročník reprezentačního zámeckého plesu pořádá na místním zámku Kulturní a informační středisko a Středisko volného času Sluníčko, Lomnice n. Pop.

Sobota 2. února

Ples ZUŠ Turnov
Hraje Big band ZUŠ Turnov a Big band Relax Přemysl Vlasty, vstupné 200 Kč. KC Střelnice Turnov od 20 hodin.

Antiples chystají v lomnické Továrně Mastných Antiples v Továrně Mastných
Trochu jiný ples se bude konat v sobotu 2. února v Továrně Mastných v Lomnici nad Popelkou. Je nazvaný Antiples neboli Zrůdotéka napříč stoletími i žánry a má jít spíše o Rockotéku v maskách. Začátek v 19 hodin, vstupné činí 66,6. Samostatná pozvánka

Hasičský bál v Bitouchově
Sbor dobrovolných hasičů v Bitouchově pořádá v sobotu 2. února v restauraci U Kynčlů od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje tradičně Gradace. Vstup ve společenském oblečení, vstupné 70 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě. 

Zahrádkářský ples
Hraje Gemini. Sokolovna Železný Brod od 20 hodin.

Akce T. J. Sokol Těpeře
Sokolovna Těpeře, od 14 hodin Dětský maškarní karneval a od 20 hodin Sportovní ples.

Pátek 8. února

XIII. Reprezentační ples Městského divadla Ples v opeře aneb Ve dvou se to lépe tančí
Prostory Městského divadla v Jablonci nad Nisou od 20 hodin. Hosté: čtyři tenoři - Marián Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž, Michal Bragagnolo. Další host: swingový a jazzový zpěvák Jan Smigmator. K tanci a poslechu hraje Big Band Relax Přemysla Vlasty a sólisté. Ceny vstupenek: 1. 1. - 31. 1. 2019 1200 Kč, 1. 2. - 8. 2. 2019 1300 Kč. V ceně vstupenky je zahrnut slavnostní přípitek a bohaté celovečerní menu ve formě bufetu.

Maturitní ples 8.A Gymnázia Turnov
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje kapela Futrál. Ples.  Vstupné 160 / 180 Kč.

Sobota 9. února

V Bozkově opět chystají maškarní bál Maškarní bál v Bozkově
V sokolovně Bozkov se v sobotu 9. února koná nejprve do 13.30 dětský maškarní bál se soutěžemi i tombolou a poté si od 20.30 dovádění v maskách užijí i dospělí. Tradičně budou vyhodnoceny nejkrásnější masky večera. Hrát budou dj Baly a dj Peťák, večer obohatí i vystoupení taneční skupiony Disco Smileis Semily. Fotogalerie z proběhlé akce 

Hruboskalský masopust
Od 13 hodin se můžete těšit na: průvod masek, veselici na zámku Hrubá Skála. Průvod půjde z Borku přes Rokytnici, Doubravici a Žantov na Hrubou Skálu. 

Ples absolventů a přátel OAHŠ
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje Jazzika. Ples.  Vstupné 500 Kč (vstupenky k dostání na e-vstupenka, recepci KC a OAHŠ (Zborovská ul.).

Rybářský ples v Košťálově
Sokolovna Košťálov od 20 hodin. Pořádá místní organizace Českého rybářského svazu, nutné společenské oblečení, bohatá tombola, rybářská kuchyně. Hraje Víkend rock, vstupné 50 Kč.

Maturitní ples v Železném Brodě
Železný Brod sokolovna od 20 hodin. Hraje Big Band ZUŠ Turnov a DJ Mike M.

Jirkovský ples
Jirkov sokolovna od 20 hodin. Hraje kapela Donaha.

Hasičský bál v Bukovině
Hasičárna Daliměřice od 20 hodin. Pořádá SDH Bukovina, hraje Zabar, vstupné 120 Kč.

Hasičský ples Koberovy
hasičský ples v kulturním domě v Koberovech od 20 hodin,. Hraje kapela Levou rukou, bohatá tombola, vstupné 130 Kč.

Neděle 10. února

Tradiční masopust v Železném Brodě
Masky, průvod, kapela Lehotaj. Železný Brod, Malé náměstí - Běliště od 14 hodin.

Maškarní karneval pořádají na semilském kluzišti

Maškarní karneval na semilském kluzišti
Na městském kluzišti v Semilech se v neděli 10. února ve 14 hodin koná maškarní karneval. Můžete se těšit na bruslení, soutěže, tanec a spoustu další zábavy. Jako obvykle vyhodnotí pořadatelé také nejpovedenější masky. Fotogalerie z akce

Pátek 15. února

Maturitní ples ISŠ Semily
Srdečně Vás zveme na 20. ročník Maturitního plesu ISŠ Semily tříd 2NS a 3ND. Po celý večer nás bude bavit kapela VZHáčka. Přijďte se s námi pobavit a užít společný večer. Předprodej vstupenek ISŠ Semily. V sále KC Golf Semily od 19.45 hod. Vstupné: 150 Kč.

Maturitní ples 4.C Gymnázia Turnov
K tanci a poslechu hraje skupina Kanci paní nadlesní. Ples. KC Střelnice od 20 hodin. Vstupné 160 Kč / 180 Kč.

V Rokytnici budou o víkendu řádit pašeráci

Sjezd pašeráků Rokytnice nad Jizerou
Již tradiční akce plná masopustního veselí a zábavy se koná 15. až 16. února na Dolním náměstí a v lyžařském areálu na Studenově. Těšit se můžete i na pašerácký jarmark či vepřové hody s řadou pochoutek. Nebude chybět ani kulturní program pro dospělé i pro děti. A rozhodně si nenechte ujít sjezd pašeráků v dobovém oblečení na historických lyžích ze Studenova dolů. Podrobná pozvánka

Sobota 16. února

Ples města Semily rozehraje Big´O´Band Marka Ottla

Ples města Semily
Jedenáctý reprezentační městský ples v Semilech se koná v sobotu 16. února. Proběhne předání ocenění Cena města Semily za rok 2018, k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Marka Ottla, večerem bude provázet Lukáš Váňa. Během večera bude uvedeno černo-bílé taneční číslo. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny. Probíhá v sále KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné: 100 Kč, předprodej v TIC Semily. Podrobná pozvánka

Ples pivovaru Svijany
Kulturní dům Pěnčín u Turnova od 20 hodin.Hraje kapela Kanci paní nadlesní.

Kamenický ples
Hrubá Horka sokolovna od 20 hodin. Hraje kapela Druhá míza.

Masopust v Tatobitech
V Tatobitech pořádají od 14 hodin masopust.

Sobota 23. února

Absolventský ples GIO Semily
Ředitelství školy a SRPG z Gymnázia Ivana Olbrachta, Vás co nejsrdečněji  zvou na 24. Absolventský ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina EGO. A když vás polka omrzí, můžete předvést své taneční kreace v 1. patře, kde bude za mixážním pultem řádit DJ. Těšit se můžete také na bohatou soutěž o ceny. Ples je pořádán studenty septimy a 3. ročníku ve spolupráci se SRPG. Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč.

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust Masopustní rej na Dlaskově statku v Dolánkách
Můžete spolu s turnovskými muzejníky, folklórním souborem Horačky, hudebníky z kapely Mackie Messer Šraml Band a dalšími hosty prožít tradiční lidový svátek 23. února na Dlaskově statku u Turnova, kterým se uzavírá masopustní období. Povolení k Masopustní obchůzce předá ve dvoře Dlaskova statku maškarám starosta města Turnova v 13.00. Poté budou následovat krátké masopustní hry a taškařice. Následně průvod masek vykročí do Dolánek pozdravit sousedy a zatančit si s nimi obřadní kolečko. Po návratu z obchůzky se masky i diváci shromáždí k závěrečnému obřadu - Pochování basy. Po celé odpoledne mohou návštěvníci nahlédnout do expozice Dlaskova statku, která bude otevřena od 12.30 hodin, občerstvit se zabíjačkovými dobrotami, horkými moky, koblihami i jinými sladkými pochoutkami. Podrobná pozvánka

Hostinský masopust
Dne 23. února v Hostinném v Podkrkonoší vypukne průvod masek, masopustní dílničky pro děti, folklórní soubor HORAL - lidové písně a tance. Občerstvení zajištěno.

Neděle 24. února

Liberecký masopust
I v Liberci mají svůj masopust. Dne 24. února je připraven Průvod masek městem (10:30 hod.), zabijačkové hody, pivo, guláš, sladkosti a další dobroty od místních trhovců, dechovka a další.

Pátek 1. března

Maturitní ples SUPŠ A VOŠ
K tanci a poslechu hraje kapela Holiday Express. Ples. KC Střelnice od 19 hodin. Vstupné 260 Kč (vstupenky k dostání na 731 655 218 / 481 321 232).

Sobota 2. března

Nový erotický ples v Turnově
KC Střelnice Turnov od 20 hodin. K tanci i poslechu hraje kapela Koneckonců. Ples. Vstupné 290 Kč (vstupenky k dispozici pouze na recepci KC).

Bzovský masopust
Dne 2. března vezměte pohárky na pití a hudební nástroj do Bzí u Železného Brodus sebou! Občerstvení zajištěno. Po ukončení průvodu posezení v teple sokolovny. Začátek od 10 hodin.

Ponikelský masopust
Tuláčkova náves, Poniklá. Krkonošský masopust se odehraje 2. března.

Masopust v Rovensku
Dne 2. března vypukne tradiční masopust v Rovensku pod Troskami od 14 hodin.

Přechod na přehled březnových plesů

Jaké byly lednové plesy?

Už proběhlé společenské akce, plesy a bály:

ZŠ Alešova uspořádala masopustní veselí v Turnově II

Obrazem: Lyžecké závody Po staru ve Vysokém 2019

Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně

Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019

Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT

Obrazem: Maškarní karneval na semilském kluzišti 2019

Sportovcem Turnova za rok 2018 vyhlášen Jakub Oma

Obrazem: Maturitní ples Gymnázia a OA Tanvald 2019

Na maškarní do Bozkova přijeli husiti, sestřičky, školka i tanečnice z Ria

Jablonecký ples v opeře již potřinácté na jedničku

Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2019

Ohlédnutí za Maškarním plesem ve Slané 2019

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Pojizeří

Benefiční ples hejtmana podpořil pěstounské rodiny

Tanvaldský městský ples se opravdu vydařil

Turnovská Střelnice ožila desátým ročníkem Městského plesu

Ohlédnutí za 28. Společenským plesem v Desné

Obrazem: Sportovní zábava v Tanvaldě se opravdu vydařila

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V přípravě hráli fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou většinou s týmy z krajského přeboru. Ze všech devíti přípravných zápasů zaznamenali jedinou prohru, proto vládne spokojenost s výsledky i celou přípravou. Cílem do nové sezony je umístění do 3. místa a postup do krajského přeboru. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Výzkum okáčů pokračuje v Krkonoších i letos

Návštěvníci východní části Krkonoš si možná v hřebenových partiích mezi chalupou Na Rozcestí a Luční boudou všimli modrých či oranžových plastových praporků, mávajících na ně z vysokohorských luk. Nezapomněli je tam neukáznění turisté, ani nejde o bojovou hru. Označují takzvané příčné transekty, které výzkumníci používají ke sledování okáčů. Více informací


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Letní kino v Železném Brodě láká na komedii s Ondřejem Vetchým
FOTO: Fanoušci historie v Martinicích viděli legiovlak i parničku
Veselé příběhy ze života zazpívá Ivo Jahelka v Sedmihorkách
Ralsko: výšlap na český Mount Everest
Klokany jablonečtí fotbalisté přehráli, ale…

Nejčtenější články

06.08.: Cyklistka objevila u Radčic havarované vozidlo s mrtvým řidičem
06.08.: V Jablonci zahájili výstavu Křehká krása 2020
08.08.: Obrazem: Cvičení dobrovolných hasičů proběhlo v Josefově Dole

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn