Aktualizace: Zásadský mid je dvoudenní závod psích spřežení

23.12.2012 17:00:05 | Autor: pjs | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

Aktualizace: Zásadský mid je dvoudenní závod psích spřežení

V Zásadě a jejím okolí se měl ve dnech 5. až 6. ledna konat závod psích spřežení Zásadský mid + sprint, který se měl jet jako druhý díl HighPoint cupu. Pořadatelé FK Zásada, Klub ČHP a TJ Turnov Musher club Český ráj ale aktuálně informují, že se závod odkládá.

Aktualizace: Z důvodů špatných sněhových podmínek je závod psích spřežení Zásadský mid, plánovaný na 5. - 6. ledna, zrušen. Náhradní termíny zatím pořadatelé nestanovili. 

Pro závodníky a diváky jsou připraveny strojově upravené tratě obepínající obec Zásada s cílem a startem na místním fotbalovém stadionu, kde bude připraveno také potřebné zázemí včetně hospůdky a temperovaného partystanu. Zde bude také probíhat veškerá administrativa a doprovodný program.

Tratě budou v celé délce upraveny rolbou. Vedou převážně po loukách a otevřených polních cestách. Délka jedné etapy je pro mid přibližně 25 kilometrů, pro sprint přibližně 13 kilometrů, respektive 7 kilometrů (kategorie C).

První etapa v kategorii mid odstartuje v sobotu 5. ledna v 10 hodin, sprint ve 12.30. Druhá etapa v mid začíná v neděli 6. ledna v 9 hodin, sprint v 11.30. Podle plánu by všechny starty měly proběhnout hromadně po kategoriích. Časy startů mohou být podle pořadatelů posunuty s ohledem na stav počasí a počet startujících.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn