Aktualizace: Zásadský mid je dvoudenní závod psích spřežení

23.12.2012 17:00:05 | Autor: pjs | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

Aktualizace: Zásadský mid je dvoudenní závod psích spřežení

V Zásadě a jejím okolí se měl ve dnech 5. až 6. ledna konat závod psích spřežení Zásadský mid + sprint, který se měl jet jako druhý díl HighPoint cupu. Pořadatelé FK Zásada, Klub ČHP a TJ Turnov Musher club Český ráj ale aktuálně informují, že se závod odkládá.

Aktualizace: Z důvodů špatných sněhových podmínek je závod psích spřežení Zásadský mid, plánovaný na 5. - 6. ledna, zrušen. Náhradní termíny zatím pořadatelé nestanovili. 

Pro závodníky a diváky jsou připraveny strojově upravené tratě obepínající obec Zásada s cílem a startem na místním fotbalovém stadionu, kde bude připraveno také potřebné zázemí včetně hospůdky a temperovaného partystanu. Zde bude také probíhat veškerá administrativa a doprovodný program.

Tratě budou v celé délce upraveny rolbou. Vedou převážně po loukách a otevřených polních cestách. Délka jedné etapy je pro mid přibližně 25 kilometrů, pro sprint přibližně 13 kilometrů, respektive 7 kilometrů (kategorie C).

První etapa v kategorii mid odstartuje v sobotu 5. ledna v 10 hodin, sprint ve 12.30. Druhá etapa v mid začíná v neděli 6. ledna v 9 hodin, sprint v 11.30. Podle plánu by všechny starty měly proběhnout hromadně po kategoriích. Časy startů mohou být podle pořadatelů posunuty s ohledem na stav počasí a počet startujících.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V sobotu 11. července bude v Jablonci další svoz biodpadu
Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
FOTO: Koncert Hradišťanu zahájil Sedmihorské léto 2020
Gratias Tibi Ago za záchranu lidského života převzal Jan Pňakovič
Liberecký kraj posílil turistické vlaky z Liberce a Turnova na Malou Skálu

Nejčtenější články

07.07.: V Jablonci se bude konat premiérový Farský trh
08.07.: Skvrna na Mšenském potoce je zatím stále neznámého původu
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn