Akce Pomáháme fotbalem proběhne v Harrachově pošesté

02.06.2017 09:01:10 | Autor: Martin Soukup | Rubrika: Sport | Obce: Harrachov

Akce Pomáháme fotbalem proběhne v Harrachově pošesté

První červnový víkend bude horské středisko Harrachov doslova fotbalem nabité. Na místním fotbalovém hřišti se totiž v sobotu 3. června po celý den uskuteční 6. ročník charitativní akce Pomáháme fotbalem. Součástí benefičního počinu bude i dětský den s mnoha atrakcemi.

„V loňském roce se nám podařilo ve prospěch harrachovských rodin majících ve svém středu handicapovanou osobu rozdělit částku ve výši 80 tisíc korun. Letos by to měla být minimálně ta samá cifra. Hodně nám v tomto pomáhají sponzoři a také veřejná sbírka pro širokou veřejnost na transparentní účet," prozradil Tomáš Vašíček, jeden ze spolupořadatelů akce. Vybrané příspěvky budou posléze rozděleny harrachovským rodinám pečujícím o dítě s handicapem, které si o podporu požádají skrz podanou žádost u nadačního fondu Pomáháme fotbalem.

Harrachovský benefiční den na fotbalovém hřišti započne již v 10 hodin dětským dnem a souběžné též fotbalovými zapasy. Pro děti zde bude k dispozici mnoho zajímavých atrakcí. Jen namátkou: skákací hrad, chůze po laně, dětská diskotéka, střelba ze vzduchovky.

V rámci miniturnaje se proti sobě postupně střetnou tyto týmy: Stará garda Harrachov, AFK Vetrusy SG, OREA resort Sklář team, Lyžaři (legendy českého lyžování),All stars team, polští fotbalisté z týmu Tatra Krzeniów Nowy Kosciol a třešničkou bude účast týmu HC Olymp, jehož zakladatelem je Martin Dejdar. Slavnostní předání benefičního šeku proběhne v 15 hodin. Sobotní fotbalový den v Harrachově pak zakončí ve 20 hodin vystoupení DJ Lojza a tradiční harrachovské kapely VHS.

Tváří letošního ročníku je i tentokráte úspěšná neslyšící harrachovská lyžařka Tereza Kmochová a se střelbou ze vzduchovky při disciplíně střelbě ze vzduchovky na dětském dni pomůže česká biatlonová reprezentantka Eva Puskarčíková.

„Díky opravdu upřímně projevenému zájmu partnerů a sponzorů bude i letošní ročník Pomáháme fotbalem opět nadmíru pestrý. Návštěvníci mohou na místě podpořit tento počin i nákupem upomínkových odznáčků, magnetek s motivem akce," uvedl druhý spolupořadatel akce Tomáš Ploc.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátý ročník Pomáháme fotbalem přinesl pro handicapované děti 80 tisíc
Fotbalisté v Harrachově pomohli vybrat pro handicapované 109 tisíc

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře
Jaké jsou aktuální uzavírky v Jablonci nad Nisou
Dvě vítězství vybojovaly ženy ve II. lize volejbalu
Ministerstvo životního prostředí poslalo nesouhlas k těžbě v dole Turów
Jablonečtí plavci lovili v domácím bazénu medaile

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
17.11.: Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn