Fotbalové výsledky a tabulky

Vyberte sezónu: Vyberte soutěž:


Další soutěže: Gambrinus liga | Juniorská liga | Česká liga staršího dorostu sk.B

Los a výsledky | Tabulky

1. A-třída 2012/2013

1.kolo
10.11.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
10.11.2012 17:00 Harrachov - Straž pod Ralskem 3:2 (1:0)
10.11.2012 17:00 Horní Branná - Cvikov 0:1 (0:0)
10.11.2012 17:00 Jilemnice - Bozkov 0:4 (0:2)
10.11.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Mimoň 1:3 (0:1)
10.11.2012 17:00 Raspenava - Straž nad Nisou 2:4 (0:3)
10.11.2012 17:00 Frýdlant - Hejnice 2:0 (0:0)
2.kolo
18.08.2012 17:00 Harrachov - Lomnice nad Popelkou 2:4 (1:3)
18.08.2012 17:00 Straž nad Nisou - Frýdlant 1:1 (0:0)
18.08.2012 17:00 Mimoň - Raspenava 4:1 (2:1)
18.08.2012 17:00 Bozkov - Mírová pod Kozákovem 2:0 (2:0)
18.08.2012 17:00 Cvikov - Jilemnice 3:3 (2:3)
18.08.2012 17:00 Krásná Studánka - Horní Branná 4:2 (3:0)
18.08.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Hejnice 2:1 (1:0)
3.kolo
25.08.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž pod Ralskem 1:1 (0:0)
25.08.2012 17:00 Horní Branná - Harrachov 1:3 (0:2)
25.08.2012 17:00 Jilemnice - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
25.08.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Cvikov 2:1 (1:1)
25.08.2012 17:00 Raspenava - Bozkov 1:5 (1:1)
25.08.2012 17:00 Frýdlant - Mimoň 9:1 (2:1)
25.08.2012 17:00 Hejnice - Straž nad Nisou 4:0 (0:0)
4.kolo
01.09.2012 17:00 Harrachov - Jilemnice 1:2 (1:1)
01.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Horní Branná 4:1 (2:0)
01.09.2012 17:00 Mimoň - Hejnice 1:0 (0:0)
01.09.2012 17:00 Bozkov - Frýdlant 5:4 (4:5)
01.09.2012 17:00 Cvikov - Raspenava 6:0 (3:0)
01.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Mírová pod Kozákovem 3:4 (0:3)
01.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Straž nad Nisou 1:2 (0:2)
5.kolo
08.09.2012 17:00 Horní Branná - Straž pod Ralskem 1:3 (1:1)
08.09.2012 17:00 Jilemnice - Lomnice nad Popelkou 3:1 (1:1)
08.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Harrachov 6:1 (4:1)
08.09.2012 17:00 Raspenava - Krásná Studánka 1:2 (0:1)
08.09.2012 17:00 Frýdlant - Cvikov 2:1 (1:0)
08.09.2012 17:00 Hejnice - Bozkov 1:8 (1:3)
08.09.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mimoň 2:2 (1:0)
6.kolo
15.09.2012 17:00 Harrachov - Raspenava 8:0 (2:0)
15.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mírová pod Kozákovem 1:5 (1:3)
15.09.2012 17:00 Horní Branná - Jilemnice 2:2 (1:0)
15.09.2012 17:00 Bozkov - Straž nad Nisou 4:1 (1:1)
15.09.2012 17:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (0:2)
15.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Frýdlant 0:3 (0:1)
15.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Mimoň 5:2 (3:0)
7.kolo
22.09.2012 17:00 Jilemnice - Straž pod Ralskem 2:4 (1:1)
22.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Horní Branná -:- (-:-)
22.09.2012 17:00 Raspenava - Lomnice nad Popelkou 1:1 (1:1)
01.10.2012 17:00 Frýdlant - Harrachov 1:1 (1:0)
01.10.2012 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 4:3 (0:3)
01.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Cvikov 5:0 (3:0)
01.10.2012 17:00 Mimoň - Bozkov 1:1 (:)
8.kolo
29.09.2012 17:00 Harrachov - Hejnice 4:1 (3:1)
29.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Frýdlant 1:2 (1:1)
29.09.2012 17:00 Horní Branná - Raspenava 4:1 (2:1)
29.09.2012 17:00 Jilemnice - Mírová pod Kozákovem 5:2 (1:0)
29.09.2012 17:00 Cvikov - Mimoň 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Straž nad Nisou 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Bozkov 2:3 (1:2)
9.kolo
06.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž pod Ralskem 2:2 (1:1)
06.10.2012 17:00 Raspenava - Jilemnice 0:5 (0:1)
06.10.2012 17:00 Frýdlant - Horní Branná 0:0 (0:0)
06.10.2012 17:00 Hejnice - Lomnice nad Popelkou 7:1 (4:1)
06.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Harrachov 3:0 (1:0)
06.10.2012 17:00 Mimoň - Krásná Studánka 2:1 (1:1)
06.10.2012 17:00 Bozkov - Cvikov 5:2 (1:1)
10.kolo
13.10.2012 17:00 Harrachov - Mimoň 2:3 (1:1)
13.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž nad Nisou 4:2 (1:1)
13.10.2012 17:00 Horní Branná - Hejnice 2:1 (0:1)
13.10.2012 17:00 Jilemnice - Frýdlant 3:0 (1:0)
13.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Raspenava 6:0 (3:0)
13.10.2012 17:00 Krásná Studánka - Bozkov 0:3 (0:3)
13.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Cvikov 1:5 (0:4)
11.kolo
20.10.2012 17:00 Raspenava - Straž pod Ralskem 1:4 (0:3)
20.10.2012 17:00 Frýdlant - Mírová pod Kozákovem 0:1 (0:0)
20.10.2012 17:00 Hejnice - Jilemnice 3:1 (1:0)
20.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Horní Branná 0:0 (:)
20.10.2012 17:00 Mimoň - Lomnice nad Popelkou 5:0 (5:0)
20.10.2012 17:00 Bozkov - Harrachov 3:2 (1:0)
20.10.2012 17:00 Cvikov - Krásná Studánka 4:1 (1:0)
12.kolo
27.10.2012 17:00 Harrachov - Cvikov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Bozkov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Horní Branná - Mimoň 0:1 (0:1)
27.10.2012 17:00 Jilemnice - Straž nad Nisou 6:2 (2:0)
27.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Hejnice -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Raspenava - Frýdlant 0:8 (0:5)
27.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Krásná Studánka -:- (-:-)
13.kolo
03.11.2012 17:00 Frýdlant - Straž pod Ralskem 1:3 (1:2)
03.11.2012 17:00 Hejnice - Raspenava 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mírová pod Kozákovem 2:2 (0:0)
03.11.2012 17:00 Mimoň - Jilemnice 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Bozkov - Horní Branná 4:2 (2:1)
03.11.2012 17:00 Cvikov - Lomnice nad Popelkou 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Krásná Studánka - Harrachov 1:2 (1:2)
14.kolo
30.11.-1 17:00 Hejnice - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Harrachov -:- (-:-)
15.kolo
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
16.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
17.kolo
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
18.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Horní Branná -:- (-:-)
19.kolo
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
20.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Jilemnice -:- (-:-)
21.kolo
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
22.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
23.kolo
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
24.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Raspenava -:- (-:-)
25.kolo
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
26.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Frýdlant -:- (-:-)
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Velikonoční prodej výrobků pacientů v jablonecké nemocnici

Ve středu 17. dubna od 11 hodin zve personál z oddělení Centra doléčování a rehabilitace na prodej výrobků od pacientů tohoto oddělení. „Výrobky tvořili pacienti z Jablonce i z našeho detašovaného pracoviště v Tanvaldu a lidé, kteří si je zakoupí, tím přispějí na nákup materiálu pro další aktivity," zve na akci Tereza Niederlová, která prodejní akci se svými kolegyněmi na oddělení CEDR připravuje. „Jedná se již o čtvrtý ročník této akce, podobné organizujeme také v době vánoc," doplnila Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice. Akce s velikonoční tématikou se v nemocnici koná vedle lékárny v prostorách před kaplí a potrvá zhruba do 13 hodin.

Jablonecká Rampa přivítá Marco Mendozu a Doctora Victora

Marco Mendoza, americký hardrockový hudebník (Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, The Dead Daisies), se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět koncertů. Jednou ze zastávek je i jablonecký Klub Na Rampě v sobotu 20. dubna. Marco je neuvěřitelný šoumen, který je stejně doma na obrovském stadionu, jako v malém klubu. Dokáže pokrýt jakýkoliv hudební styl od jazzu, Fussion, world music, latino groove až po hard rock. Kromě toho je skvělým zpěvákem, který napsal a vydal uznávaná sólová alba. Za bicí soupravou se opět představí skvělý Kyle Hughes, člen skupiny kytaristy Bumblefoota (Guns n Roses). Celou tour s Marco Mendozou absolvuje kapela Doctor Victor, která se v roce 2012 umístila na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB, v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech. Kompletní dubnový program klubu na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor
Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů letos podevatenácté
Kraj znovu ocení mistry tradičních řemesel
Odborná konference Dny IZS 2019 probíhá v Jablonečku
Restaurováním projdou sbírkové předměty Oblastní galerie Liberec

Nejčtenější články

16.04.: Při požáru domu na Smržovce hasiči zachraňovali muže po žebříku
15.04.: Z hořícího bytu v Jablonci zachránili hasiči kočku a králíka
15.04.: Policisté zajistili v Jablonci nepovolené preparáty živočichů i drogy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.