Fotbalové výsledky a tabulky

Vyberte sezónu: Vyberte soutěž:


Další soutěže: Gambrinus liga | Juniorská liga | Česká liga staršího dorostu sk.B

Los a výsledky | Tabulky

1. A-třída 2012/2013

1.kolo
10.11.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
10.11.2012 17:00 Harrachov - Straž pod Ralskem 3:2 (1:0)
10.11.2012 17:00 Horní Branná - Cvikov 0:1 (0:0)
10.11.2012 17:00 Jilemnice - Bozkov 0:4 (0:2)
10.11.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Mimoň 1:3 (0:1)
10.11.2012 17:00 Raspenava - Straž nad Nisou 2:4 (0:3)
10.11.2012 17:00 Frýdlant - Hejnice 2:0 (0:0)
2.kolo
18.08.2012 17:00 Harrachov - Lomnice nad Popelkou 2:4 (1:3)
18.08.2012 17:00 Straž nad Nisou - Frýdlant 1:1 (0:0)
18.08.2012 17:00 Mimoň - Raspenava 4:1 (2:1)
18.08.2012 17:00 Bozkov - Mírová pod Kozákovem 2:0 (2:0)
18.08.2012 17:00 Cvikov - Jilemnice 3:3 (2:3)
18.08.2012 17:00 Krásná Studánka - Horní Branná 4:2 (3:0)
18.08.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Hejnice 2:1 (1:0)
3.kolo
25.08.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž pod Ralskem 1:1 (0:0)
25.08.2012 17:00 Horní Branná - Harrachov 1:3 (0:2)
25.08.2012 17:00 Jilemnice - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
25.08.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Cvikov 2:1 (1:1)
25.08.2012 17:00 Raspenava - Bozkov 1:5 (1:1)
25.08.2012 17:00 Frýdlant - Mimoň 9:1 (2:1)
25.08.2012 17:00 Hejnice - Straž nad Nisou 4:0 (0:0)
4.kolo
01.09.2012 17:00 Harrachov - Jilemnice 1:2 (1:1)
01.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Horní Branná 4:1 (2:0)
01.09.2012 17:00 Mimoň - Hejnice 1:0 (0:0)
01.09.2012 17:00 Bozkov - Frýdlant 5:4 (4:5)
01.09.2012 17:00 Cvikov - Raspenava 6:0 (3:0)
01.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Mírová pod Kozákovem 3:4 (0:3)
01.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Straž nad Nisou 1:2 (0:2)
5.kolo
08.09.2012 17:00 Horní Branná - Straž pod Ralskem 1:3 (1:1)
08.09.2012 17:00 Jilemnice - Lomnice nad Popelkou 3:1 (1:1)
08.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Harrachov 6:1 (4:1)
08.09.2012 17:00 Raspenava - Krásná Studánka 1:2 (0:1)
08.09.2012 17:00 Frýdlant - Cvikov 2:1 (1:0)
08.09.2012 17:00 Hejnice - Bozkov 1:8 (1:3)
08.09.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mimoň 2:2 (1:0)
6.kolo
15.09.2012 17:00 Harrachov - Raspenava 8:0 (2:0)
15.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mírová pod Kozákovem 1:5 (1:3)
15.09.2012 17:00 Horní Branná - Jilemnice 2:2 (1:0)
15.09.2012 17:00 Bozkov - Straž nad Nisou 4:1 (1:1)
15.09.2012 17:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (0:2)
15.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Frýdlant 0:3 (0:1)
15.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Mimoň 5:2 (3:0)
7.kolo
22.09.2012 17:00 Jilemnice - Straž pod Ralskem 2:4 (1:1)
22.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Horní Branná -:- (-:-)
22.09.2012 17:00 Raspenava - Lomnice nad Popelkou 1:1 (1:1)
01.10.2012 17:00 Frýdlant - Harrachov 1:1 (1:0)
01.10.2012 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 4:3 (0:3)
01.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Cvikov 5:0 (3:0)
01.10.2012 17:00 Mimoň - Bozkov 1:1 (:)
8.kolo
29.09.2012 17:00 Harrachov - Hejnice 4:1 (3:1)
29.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Frýdlant 1:2 (1:1)
29.09.2012 17:00 Horní Branná - Raspenava 4:1 (2:1)
29.09.2012 17:00 Jilemnice - Mírová pod Kozákovem 5:2 (1:0)
29.09.2012 17:00 Cvikov - Mimoň 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Straž nad Nisou 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Bozkov 2:3 (1:2)
9.kolo
06.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž pod Ralskem 2:2 (1:1)
06.10.2012 17:00 Raspenava - Jilemnice 0:5 (0:1)
06.10.2012 17:00 Frýdlant - Horní Branná 0:0 (0:0)
06.10.2012 17:00 Hejnice - Lomnice nad Popelkou 7:1 (4:1)
06.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Harrachov 3:0 (1:0)
06.10.2012 17:00 Mimoň - Krásná Studánka 2:1 (1:1)
06.10.2012 17:00 Bozkov - Cvikov 5:2 (1:1)
10.kolo
13.10.2012 17:00 Harrachov - Mimoň 2:3 (1:1)
13.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž nad Nisou 4:2 (1:1)
13.10.2012 17:00 Horní Branná - Hejnice 2:1 (0:1)
13.10.2012 17:00 Jilemnice - Frýdlant 3:0 (1:0)
13.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Raspenava 6:0 (3:0)
13.10.2012 17:00 Krásná Studánka - Bozkov 0:3 (0:3)
13.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Cvikov 1:5 (0:4)
11.kolo
20.10.2012 17:00 Raspenava - Straž pod Ralskem 1:4 (0:3)
20.10.2012 17:00 Frýdlant - Mírová pod Kozákovem 0:1 (0:0)
20.10.2012 17:00 Hejnice - Jilemnice 3:1 (1:0)
20.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Horní Branná 0:0 (:)
20.10.2012 17:00 Mimoň - Lomnice nad Popelkou 5:0 (5:0)
20.10.2012 17:00 Bozkov - Harrachov 3:2 (1:0)
20.10.2012 17:00 Cvikov - Krásná Studánka 4:1 (1:0)
12.kolo
27.10.2012 17:00 Harrachov - Cvikov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Bozkov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Horní Branná - Mimoň 0:1 (0:1)
27.10.2012 17:00 Jilemnice - Straž nad Nisou 6:2 (2:0)
27.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Hejnice -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Raspenava - Frýdlant 0:8 (0:5)
27.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Krásná Studánka -:- (-:-)
13.kolo
03.11.2012 17:00 Frýdlant - Straž pod Ralskem 1:3 (1:2)
03.11.2012 17:00 Hejnice - Raspenava 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mírová pod Kozákovem 2:2 (0:0)
03.11.2012 17:00 Mimoň - Jilemnice 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Bozkov - Horní Branná 4:2 (2:1)
03.11.2012 17:00 Cvikov - Lomnice nad Popelkou 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Krásná Studánka - Harrachov 1:2 (1:2)
14.kolo
30.11.-1 17:00 Hejnice - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Harrachov -:- (-:-)
15.kolo
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
16.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
17.kolo
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
18.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Horní Branná -:- (-:-)
19.kolo
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
20.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Jilemnice -:- (-:-)
21.kolo
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
22.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
23.kolo
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
24.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Raspenava -:- (-:-)
25.kolo
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
26.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Frýdlant -:- (-:-)
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

O post ředitele krajské záchranky usiluje deset uchazečů

Celkem deset uchazečů se přihlásilo do výběrového řízení na ředitele Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Možnost měli do pátku 13. října 2017. V současné době je posuzováno, zda splnili veškeré podmínky. „Ve středu 18. října uchazeči podstoupí pohovor s psychologem a o týden později, 25. října, je bude devítičlenná výběrová komise hodnotit. Následně radě kraje navrhne pořadí kandidátů a ta poté dle doporučení vybere vítěze," komentuje postup Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana pro resort zdravotnictví.

Od listopadu bude platit upravený tarif IDOL, připravují se i další změny

Rada kraje odsouhlasila úpravy tarifu integrovaného dopravního systému IDOL. V návrhu Tarifu IDOL s platností od 1. 11. 2017 nedochází k žádným zásadním cenovým změnám. „Nejvýznamnějšími změnami v Tarifu IDOL je zapracování platnosti IDOL ve všech rychlících ČD a dále změna platnosti všech časových jízdních dokladů, což znamená, že nově půjde koupit časový doklad od jakéhokoliv data," vysvětlil náměstek Marek Pieter. Další informace o rozšíření IDOL


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z vysocké přehlídky doporučuje porota jeden soubor do Hronova
V Jablonci kontrolovali dodržování vyhlášky o provozování hazardu
Příjemné setkání fotbalových legend
Z přestřelky vyšli lépe jablonečtí hokejisté
Obrazem: Sedmá Podzimní zábava v Tanvaldě

Nejčtenější články

21.10.: Volby 2017 v Jablonci nad Nisou
21.10.: Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?
22.10.: Obrazem: Parlamentní volby v Tanvaldě

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.