Fotbalové výsledky a tabulky

Vyberte sezónu: Vyberte soutěž:


Další soutěže: Gambrinus liga | Juniorská liga | Česká liga staršího dorostu sk.B

Los a výsledky | Tabulky

1. A-třída 2012/2013

1.kolo
10.11.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
10.11.2012 17:00 Harrachov - Straž pod Ralskem 3:2 (1:0)
10.11.2012 17:00 Horní Branná - Cvikov 0:1 (0:0)
10.11.2012 17:00 Jilemnice - Bozkov 0:4 (0:2)
10.11.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Mimoň 1:3 (0:1)
10.11.2012 17:00 Raspenava - Straž nad Nisou 2:4 (0:3)
10.11.2012 17:00 Frýdlant - Hejnice 2:0 (0:0)
2.kolo
18.08.2012 17:00 Harrachov - Lomnice nad Popelkou 2:4 (1:3)
18.08.2012 17:00 Straž nad Nisou - Frýdlant 1:1 (0:0)
18.08.2012 17:00 Mimoň - Raspenava 4:1 (2:1)
18.08.2012 17:00 Bozkov - Mírová pod Kozákovem 2:0 (2:0)
18.08.2012 17:00 Cvikov - Jilemnice 3:3 (2:3)
18.08.2012 17:00 Krásná Studánka - Horní Branná 4:2 (3:0)
18.08.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Hejnice 2:1 (1:0)
3.kolo
25.08.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž pod Ralskem 1:1 (0:0)
25.08.2012 17:00 Horní Branná - Harrachov 1:3 (0:2)
25.08.2012 17:00 Jilemnice - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
25.08.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Cvikov 2:1 (1:1)
25.08.2012 17:00 Raspenava - Bozkov 1:5 (1:1)
25.08.2012 17:00 Frýdlant - Mimoň 9:1 (2:1)
25.08.2012 17:00 Hejnice - Straž nad Nisou 4:0 (0:0)
4.kolo
01.09.2012 17:00 Harrachov - Jilemnice 1:2 (1:1)
01.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Horní Branná 4:1 (2:0)
01.09.2012 17:00 Mimoň - Hejnice 1:0 (0:0)
01.09.2012 17:00 Bozkov - Frýdlant 5:4 (4:5)
01.09.2012 17:00 Cvikov - Raspenava 6:0 (3:0)
01.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Mírová pod Kozákovem 3:4 (0:3)
01.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Straž nad Nisou 1:2 (0:2)
5.kolo
08.09.2012 17:00 Horní Branná - Straž pod Ralskem 1:3 (1:1)
08.09.2012 17:00 Jilemnice - Lomnice nad Popelkou 3:1 (1:1)
08.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Harrachov 6:1 (4:1)
08.09.2012 17:00 Raspenava - Krásná Studánka 1:2 (0:1)
08.09.2012 17:00 Frýdlant - Cvikov 2:1 (1:0)
08.09.2012 17:00 Hejnice - Bozkov 1:8 (1:3)
08.09.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mimoň 2:2 (1:0)
6.kolo
15.09.2012 17:00 Harrachov - Raspenava 8:0 (2:0)
15.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mírová pod Kozákovem 1:5 (1:3)
15.09.2012 17:00 Horní Branná - Jilemnice 2:2 (1:0)
15.09.2012 17:00 Bozkov - Straž nad Nisou 4:1 (1:1)
15.09.2012 17:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (0:2)
15.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Frýdlant 0:3 (0:1)
15.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Mimoň 5:2 (3:0)
7.kolo
22.09.2012 17:00 Jilemnice - Straž pod Ralskem 2:4 (1:1)
22.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Horní Branná -:- (-:-)
22.09.2012 17:00 Raspenava - Lomnice nad Popelkou 1:1 (1:1)
01.10.2012 17:00 Frýdlant - Harrachov 1:1 (1:0)
01.10.2012 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 4:3 (0:3)
01.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Cvikov 5:0 (3:0)
01.10.2012 17:00 Mimoň - Bozkov 1:1 (:)
8.kolo
29.09.2012 17:00 Harrachov - Hejnice 4:1 (3:1)
29.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Frýdlant 1:2 (1:1)
29.09.2012 17:00 Horní Branná - Raspenava 4:1 (2:1)
29.09.2012 17:00 Jilemnice - Mírová pod Kozákovem 5:2 (1:0)
29.09.2012 17:00 Cvikov - Mimoň 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Straž nad Nisou 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Bozkov 2:3 (1:2)
9.kolo
06.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž pod Ralskem 2:2 (1:1)
06.10.2012 17:00 Raspenava - Jilemnice 0:5 (0:1)
06.10.2012 17:00 Frýdlant - Horní Branná 0:0 (0:0)
06.10.2012 17:00 Hejnice - Lomnice nad Popelkou 7:1 (4:1)
06.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Harrachov 3:0 (1:0)
06.10.2012 17:00 Mimoň - Krásná Studánka 2:1 (1:1)
06.10.2012 17:00 Bozkov - Cvikov 5:2 (1:1)
10.kolo
13.10.2012 17:00 Harrachov - Mimoň 2:3 (1:1)
13.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž nad Nisou 4:2 (1:1)
13.10.2012 17:00 Horní Branná - Hejnice 2:1 (0:1)
13.10.2012 17:00 Jilemnice - Frýdlant 3:0 (1:0)
13.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Raspenava 6:0 (3:0)
13.10.2012 17:00 Krásná Studánka - Bozkov 0:3 (0:3)
13.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Cvikov 1:5 (0:4)
11.kolo
20.10.2012 17:00 Raspenava - Straž pod Ralskem 1:4 (0:3)
20.10.2012 17:00 Frýdlant - Mírová pod Kozákovem 0:1 (0:0)
20.10.2012 17:00 Hejnice - Jilemnice 3:1 (1:0)
20.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Horní Branná 0:0 (:)
20.10.2012 17:00 Mimoň - Lomnice nad Popelkou 5:0 (5:0)
20.10.2012 17:00 Bozkov - Harrachov 3:2 (1:0)
20.10.2012 17:00 Cvikov - Krásná Studánka 4:1 (1:0)
12.kolo
27.10.2012 17:00 Harrachov - Cvikov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Bozkov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Horní Branná - Mimoň 0:1 (0:1)
27.10.2012 17:00 Jilemnice - Straž nad Nisou 6:2 (2:0)
27.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Hejnice -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Raspenava - Frýdlant 0:8 (0:5)
27.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Krásná Studánka -:- (-:-)
13.kolo
03.11.2012 17:00 Frýdlant - Straž pod Ralskem 1:3 (1:2)
03.11.2012 17:00 Hejnice - Raspenava 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mírová pod Kozákovem 2:2 (0:0)
03.11.2012 17:00 Mimoň - Jilemnice 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Bozkov - Horní Branná 4:2 (2:1)
03.11.2012 17:00 Cvikov - Lomnice nad Popelkou 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Krásná Studánka - Harrachov 1:2 (1:2)
14.kolo
30.11.-1 17:00 Hejnice - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Harrachov -:- (-:-)
15.kolo
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
16.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
17.kolo
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
18.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Horní Branná -:- (-:-)
19.kolo
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
20.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Jilemnice -:- (-:-)
21.kolo
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
22.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
23.kolo
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
24.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Raspenava -:- (-:-)
25.kolo
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
26.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Frýdlant -:- (-:-)
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.