Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Vlci v Řisutech vedení ubránili

19.02.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou
Pro jablonecké hokejisty pokračovala II. liga na ledě soupeře, tentokrát v Řisutech, které letos hrají spíš v závěru tabulky. Domácí podali bojovný výkon, ale na body jim to nestačilo, i když v závěru stáhli rozdíl na z 1:5 až na 4:5. | více

Na sjezdovce v Tanvaldu se závodilo

19.02.2018 | Sport | foto (175)
Zimní závody PBT (Pohár běžce Tanvadu) odstartovaly slalomem na vysněžené sjezdovce na tanvaldské Výšině. Závodu se zúčastnilo 83 dětí od těch nejmladších (2014 a ml.) benjamínků až po páťáky místních a okolních škol. | více

Kateřina Smutná stříbrná na Jizerské 50

18.02.2018 | Sport | Bedřichov | foto (4)
I v domácím prostředí na Jizerské 50 se dokázal Bauer Ski Team probojovat na stupně vítězů. O medailový úspěch se postarala Kateřina Smutná, která potřetí v řadě obsadila druhou příčku. Nejlepší z mužů Bauerova týmu byl na 29. místě Ilja Černousov. | více

Rodačka z Vrchlabí Karolína Erbanová přidala do české sbírky bronz

18.02.2018 | Sport | Liberecký kraj
Rodačka z Vrchlabí Karolína Erbanová v rychlobruslařském závodě na 500 metrů na olympiádě v Pchjongčchangu skončila na třetím místě a získala už šestou medaili pro českou výpravu. Rychlejší byla jen japonská favoritka Nao Kodairová, která zajela olympijský rekord v čase 36,94, a těsně druhá skončila dvojnásobná olympijská vítězka z domácí Koreje I Sang-hwa. | více

První jarní Radovy body

18.02.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (32)
Necelé dvě tisícovky nedočkavých fandů si vyšláplo Střelnici na první jarní ligu a vidělo vítězství domácího Jablonce 2:1 nad Teplicemi, když rozhodující gól vstřelil Chramosta z penalty. | více

Ester Ledecká šokovala sjezdařský svět a má olympijské zlato!

17.02.2018 | Sport | Liberecký kraj | VIDEO
Česká favoritka olympijského paralelního slalomu na snowboardu si na seznámení s korejským sněhem střihla závod v obřím slalomu, kde dojela na 23. místě. V sobotu nad ránem závodnice Dukly Liberec měla zajet něco podobného i v lyžařské super-G, ale ona z 26. místa na startu zaskočila v cíli čekající favoritky a i přes drobné chyby na trati zajela senzačně nejrychlejší čas! | více

Vlci přišli o druhé místo po nájezdech

17.02.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (25)
V rámci čtyřicátého kola druhé hokejové ligy zamířili na jablonecký led děčínští Medvědi, kde svedli těžkou bitvu o druhé místo. Šťastnější byli nakonec hosté. Zvítězili po samostatných nájezdech a v tabulce se posunuli na druhou pozici a na svém kontě mají čtyřiasedmdesát bodů, Jablonec je třetí a má o bode méně. První je ambiciózní Sokolov už se 79 body.  | více

Lyžníci se sjedou po třiadvacáté na Smržovku

16.02.2018 | Sport | Smržovka
Již 23. ročník akce lyžníci ve Smržovce se koná v sobotu 17. 2. na lyžařském velku Filip. Prezence závodníků bude probíhat od 12 hodin do 12.30, začátek pro diváky ve 12.45. Účastníci v dobovém oblečení se utkají jako vždy ve třech disciplínách - v paraslalomu, sjezdu na dojezd a hup-skok-letu. | více

Eva Samková vyjela na korejském sněhu bronzovou medaili

16.02.2018 | Sport | Liberecký kraj
Vlajkonoška české olympijské výpravy v Pchjongčchangu Eva Samková navázala na stříbro Michala Krčmáře a bronz Veroniky Vítkové z biatlonových sprintů a získala v pátečním snowboardcrossu bronz. | více

Liberecká Aréna se na svatého Valentýna rozzářila do růžova

Na svatého Valentýna bruslily na ledové ploše v liberecké Home Credit Areně zamilované páry a světelný pás zaplavily romantické vzkazy. Celkem 100 bruslících párů naplnilo kapacitu připravené ledové plochy. | více

Nalezeno článků: 7947, zobrazeno: 1-10

1 2 3 4 ... 795

S lomnickým výtvarníkem Jaroslavem Dlouhým se rozloučí výstavou

V předvánočním čase dorazila do lomnického muzea smutná a těžko uvěřitelná zpráva, že nás navždy opustil výtvarník a dobrý kamarád Jarda Dlouhý. „O to neuvěřitelnější se zdá, že jsme se ještě měsíc před jeho odchodem u něho doma v podkrovním ateliéru definitivně domluvili na termínu a podrobnostech konání výstavy v naší instituci," uvedl ředitel muzea Jan Drahoňovský. Prodejní výstava obrazů výtvarníka Jaroslava Dlouhého bude otevřena ve dnech 19. 2. - 19. 3. 2018 ve vstupní hale muzea. Více podrobností na Našem Pojizeří

Mládežnické turnaje v Semilech vyhrály domácí Semily a Železný Brod

Ve dnech 10. a 11. února pokračoval seriál turnajů ve fotbale v semilské hale. V sobotu se hrál turnaj ročníků 2007, tedy starších přípravek, kde vybojovalo prvenství semilské družstvo. V neděli v kategorii ročníků 2009 z toho byl pro domácí Semily nakonec bronz po porážce od Železného Brodu, který tento turnaj vyhrál. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří