Zloděj vnikl do areálu hradu Vranov a z kiosku ukradl trezor
20.08.2017 09:04:28 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Malá Skála

V noci z 15. na 16. srpna dosud neznámý pachatel vnikl do uzavřeného areálu Vranov - Pantheon v Malé Skále a způsobil značnou škodu, když z kiosku odcizil i trezor s hotovostí.
Zloděj nejprve vytlačil okénko do dřevěného kiosku, ze kterého odcizil nádobu s finanční hotovostí 2775 korun a mobilní telefon značky Nokia. Dále pak vešel otevřenými dveřmi do letohrádku, kde v prvním patře vyrazil vstupní dveře do skladu, ve kterém ukradl nezabudovaný trezor s finanční hotovostí 19 tisíc korun. Navíc ještě poškodil vstupní dveře na půdu v tomto objektu.
„Pachatel se tímto jednáním dopustil trestného činu krádeže, za jehož spáchání mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," doplnila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Související články
Další nebezpečná vlna podvodů se objevila na Facebooku!
Zloděj vykradl v jabloneckém kostele dřevěnou pokladničku
Zloděje recidivistu pomohly v Jablonci odhalit kamery
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Částečná uzavírka v jablonecké ulici Průmyslová
Do konce září potrvá částečná uzavírka v ulici Průmyslová (pozemek p. č. 2382/3), v místě výstavby nové výjezdové základny rychlé záchranné služby (naproti domům čp. 2768/59 a 2767/61). Uzavírka v ulici bude probíhat přibližně 5-6krát do měsíce, vždy dle aktuální potřeby stavebních prací. Jejím důvodem je manipulace jeřábu a provádění jeřábnických prací v rámci výstavby.
Semilské výstavy Živly se účastní 23 umělců
Letošní přehlídka výtvarného umění v Muzeu a Pojizerské galerii Semily je věnována tématu Živly a bylo k ní přizváno na 23 umělců nejen s vazbami na pojizerskou výtvarnou scénu. Jsou zde zastoupeni umělci ze Středních Čech, Prahy či dokonce z Ruska. Více podrobností na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Festival Karolíny Světlé se koná 24. května
K odhalování prohřešků řidičů využili policisté služební autobus
Cílem spolupráce města a školy je příprava budoucích strážníků
FOTO: Velké Hamry vybojovaly důležitou domácí výhru
V Desné zase začne dřevosochání
Nejčtenější články
18.05.: Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
20.05.: FOTO: Velké Hamry vybojovaly důležitou domácí výhru
19.05.: Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil opět zlatí v Německu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.