Zahájení školního roku na Gymnáziu Tanvald

07.09.2021 14:33:32 | Autor: Ivan Nývlt | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Zahájení školního roku na Gymnáziu Tanvald

Ve středu 1. září 2021 tradičně započal nový školní rok i pro více než 200 žáků tanvaldského gymnázia. Pro třicet čerstvě nastoupivších primánů mělo zahájení jejich studia ještě slavnostnější punc, neboť v pátek 2. září v městském kině Jas Járy Cimrmana proběhl slavnostní uvítací akt právě jen pro ně.

Primáni, jejich rodiče a další hosté si po zaznění státní hymny vyslechli krátké projevy místostarosty města, ředitele gymnázia a třídní vyučující. Místostarosta města, Mgr. Antonín Bělonožník, vyzdvihl trvale nadstandardní vztahy města a gymnázia i jeho pětašedesátiletou tradici.

Ředitel gymnázia, RNDr. Jan Kohoutek, směrem k primánům s vtipem sobě vlastním, zhodnotil roli Járy Cimrmana jakožto největšího českého pedagoga, ale v rovině vážnější zdůraznil přátelskou a rodinnou atmosféru tanvaldského gymnázia a žákům popřál úspěchy v jejich studiu. Třídní vyučující,  Mgr. Vlasta Dittrichová, vůči svým svěřencům vyslovila naději, že ve stejném počtu se sejdou i za osm let, která utečou nesmírně rychle, při slavnostním aktu předání maturitních vysvědčení.

Poté primáni z rukou místostarosty, ředitele gymnázia a třídní vyučující přijali gratulaci a přebrali pamětní listy u příležitosti zahájení studia na tanvaldském gymnáziu, květinu a drobné upomínkové předměty.

Nejen primánům, ale též ostatním studentům a pedagogům Gymnázia Tanvald nezbývá než popřát normální a úspěšný školní rok 2021/22.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 13 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace