Začíná nová řada setkání s veřejností

20.11.2023 07:46:24 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Začíná nová řada setkání s veřejností

Oddělení strategického plánování a kancelář architektury města Jablonec nad Nisou plánují od podzimu další řadu setkání s veřejností, která se budou zaměřovat na místní témata a projekty. Jako první je plánováno setkání s obyvateli sídliště Šumava, a to 30. listopadu od 17 hodin.

„Konat se budou tradiční setkání politiků s občany, ke kterým se přidají projednání nově zadávané územní studie charakteru zástavby a postupu již probíhající revitalizace sídlišť. Probereme s občany také vyhlašované i probíhající architektonické soutěže a projekty, které KAM řeší na podnět občanů a osadních výborů," popsala novou podobu setkání Markéta Hugová, členka nově zřízené kanceláře architektury města (KAM) jabloneckého magistrátu.

Většina setkání je plánovaná na první polovinu roku 2024, ale to první se uskuteční ještě letos. „Ještě před adventem, a to ve čtvrtek 30. listopadu od 17 hodin, proběhne první setkání. To je určené obyvatelům sídliště Šumava a Jabloneckých Pasek a místem setkáni bude jídelna v Základní škole Šumava. Řešit se budou další kroky revitalizace zmíněného sídliště a budeme sbírat podněty veřejnosti pro územní studii Charakteru zástavby a koncepce mobility města Jablonec nad Nisou," nastínila témata, kterými se chtějí architekti s občany zabývat, Hugová s tím, že zpracovatelé studie se právě vybírají ve veřejné zakázce. Setkání s občany bude prvním úkolem nového zpracovatele.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace