Wolt nově rozváží i v Jablonci. Jaké podniky stojí za to vyzkoušet?

13.05.2023 21:47:07 | Autor: PR | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Wolt nově rozváží i v Jablonci. Jaké podniky stojí za to vyzkoušet?

Na rozvážkovou službu společnosti Wolt už jsou lidé zvyklí v 25 českých městech včetně blízkého Liberce, Mladé Boleslavi, Hradce Králově nebo Ústí nad Labem. Nově ji mohou využívat také v Jablonci nad Nisou, který se stává pětadvacátým městem, do kterého tato finská technologická společnost v Česku expanduje. Wolt tak spolehlivé doručení jídla do 30 minut nabídne dalším 45 tisícům Severočechům - a to hned z několika oblíbených podniků.

„Z rozšíření našich služeb do Jablonce nad Nisou máme velkou radost. Věříme totiž, že rozvoz jídla z restaurací a potravin z obchodů by měl být standardem i v menších městech, a Jablonec je pro nás jedním z příkladů toho, že to jde. Jsme rádi, že jsme mohli navázat spolupráci s místními podniky, pomoct jim získat nové zákazníky a představit tak naše služby novým uživatelům," říká generální ředitel Woltu v České republice Jan Foret.

Doručení jídla domů či do práce se tak díky odzkoušené platformě a její moderní aplikaci zásadně zjednoduší. Zákazníci se mohou těšit na rozvoz oblíbeného křupavého kuřete z KFC, v nabídce Woltu se ale nově objeví také gastrozážitky ze známých jabloneckých podniků. Těmi jsou třeba asijské speciality z restaurace Hungu, neodolatelné snídaně z kavárny Hugo, domácí pizza a těstoviny ze Žižkova Vrchu či Olio Pizza & Grill, šťavnaté burgery z Bueno Burger, oblíbené polední menu z restaurace Radnice a k tomu poctivé české pivo z Pivovaru Volt. Nabídka restaurací, pivnic i kaváren na Woltu se navíc bude i nadále rozšiřovat a v Jablonci nad Nisou se tedy mají stále na co těšit.

Stále přitom platí celorepublikově garantovaná lhůta na doručení objednávky do 30 minut od jejího zadání včetně času na samotnou přípravu jídla. „Všechny tyto objednávky lze stále zadávat jak přes internetové stránky, tak v naší jednoduché aplikaci, která v průběhu doručování umožňuje například sledování aktuální pozice kurýrů na mapě," dodává Foret.

Partnerští kurýři a kurýrky budou jídlo po Jablonci nad Nisou, stejně jako v ostatním městech, doručovat v tepelně regulovaných boxech a co nejčastěji i v kompostovatelných obalech - a to na kolech, skútrech i v autech. Wolt přitom vždy kompenzuje uhlíkovou stopu za všechny své objednávky, aniž by to zákazníka stálo cokoliv navíc.

O Woltu

Wolt je technologická platforma, která usnadňuje lidem objevovat a zkoušet nové restaurace a obchody v jejich okolí. Aby toho dosáhl, vyvíjí širokou škálu technologií, jako jsou aplikace pro lokální logistiku, software pro retail nebo řešení pro správu financí. Pod značkou Wolt Market provozuje také vlastní síť obchodů s potravinami a spotřebním zbožím. Od roku 2022 díky produktu Wolt Drive mohou logistickou platformu více než 7 tisíc kurýrů využívat e-shopy pro distribuci vlastních objednávek. Wolt byl založen v roce 2014 a v roce 2022 se připojil ke společnosti DoorDash a společně se tak stali globálním hráčem působícím v 27 zemích světa. V Česku Wolt působí již ve 26 městech a neustále roste. Více na www.wolt.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánovaná uzavírka od 15. července v Jablonci nad Nisou

Úplná uzavírka bude platit v ulici U Hřiště v jabloneckém Mšeně, a to u fotbalového hřiště za parkovištěm. V době od 15. července do 9. srpna se tu bude opravovat dlážděný retardér.

Nové trasy v audioprůvodci SmartGuide po Geoparku Český ráj

Společnost Geopark Český ráj, o. p. s., ve spolupráci s platformou SmartGuide rozšířila nabídku zajímavých výletů po Geoparku UNESCO Český ráj o další návrhy tras, které vedou v méně turisticky navštěvovaných oblastech Českého ráje. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Startuje fotbalová liga! Jablonec hraje v sobotu doma na Střelnici
Richard Hübner odjel na Mistrovství Evropy dorostu do Banské Bystrice
Krajský workshop upozornil ukrajinskou mládež na nebezpečí drog
FOTO: The Cello Boys zahráli v Jablonci
Střípky Městské policie Jablonec ve třetím červencovém týdnu

Nejčtenější články

17.07.: V Jablonci hořel dům v Růžové ulici
17.07.: Střípky Městské policie Jablonec z druhého červencového víkendu
18.07.: Střípky Městské policie Jablonec ve třetím červencovém týdnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace