Víkendová rodinná jízdenka se Jablonečanům i turistům vyplatí
16.08.2013 07:22:57 | Autor: mh | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou
Víkendové rodinné jízdenky za zvýhodněné ceny město nabízí už od roku 2009. K dostání jsou za příznivé a stále stejné ceny v pokladně autobusového nádraží a v Jabloneckém kulturním a informačním centru v budově bývalé fary.
„Rodinné víkendové jízdenky město připravilo společně s provozovatelem městské hromadné dopravy. Jde vlastně o skupinovou slevu pro rodiny s dětmi platící každý víkend od páteční druhé hodiny odpolední do nedělní půlnoci," vysvětlila náměstkyně Soňa Paukrtová.
Rodinná víkendová jízdenka je v prodeji ve dvou cenových relacích. „Za 52 korun pořídíte jízdenku pro jednu dospělou osobu a jedno až dvě děti. Za 66 korun zakoupíte jízdenku pro dva dospělé a jedno až tři děti," konstatuje manažerka prorodinné politiky Simona Hušková.
Jízdenky jsou přenosné a je možné je po označení použít v celé síti jablonecké MHD po celý víkend. V Jablonci jsou v prodeji od roku 2009 za stále stejnou cenu, celý projekt vznikl v souvislosti s udělením titulu Obec přátelská rodině v roce 2008.
Koupit je lze v pokladně autobusového nádraží a v Jabloneckém kulturním a informačním centru v Kostelní ulici: „Víkendové jízdenky máme a nabízíme je, zakoupit si je mohou Jablonečané i turisté. Pro rodiny cestující po Jizerkách jsou určitě výhodné. Je škoda, že je lidé více nevyužívají," sdělila Regina Fučíková z JKIC.
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností
Nejnovější články
David Pabiška zvítězil ve veteránech na Rally‑Raid Portugal
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Jablonec připravuje rozvoj sociálních služeb pro rok 2027
Velikonoční slavnosti v Jablonci odstartují na apríla
Svrček ovládl prodloužení derby v ČFL
Nejčtenější články
25.03.: Řidič s náklaďákem v centru Jablonce uvízl a zablokoval silnici
24.03.: Atletku Kláru Kaděrovou přijal primátor Jablonce Miloš Vele
24.03.: Velikonoční trh na krajské náplavce nabídne to nejlepší z regionu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.