Veteránský závod motocyklistka se spolujezdkyní nedokončily

30.05.2016 19:53:07 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Malá Skála

Veteránský závod motocyklistka se spolujezdkyní nedokončily

Policisté šetří dopravní nehodu, která se stala v pátek na otevřené trati závodu Old Timer Rally Bohemia 2016 v Malé Skále. Osmdesátiletá řidička na motocyklu BSA s postranním vozíkem, ve kterém seděla devatenáctiletá spolujezdkyně, se naváhly a vyklopily na vozovku.

„V pátek 27. května odpoledne krátce před půl pátou hodinou se na silnici třetí třídy v režimu otevřené tratě při závodu Old Timer Rally Bohemia 2016 stala dopravní nehoda. Osmdesátiletá řidička jela na svém motocyklu se statusem veterána značky BSA s postranním vozíkem, ve kterém seděla devatenáctileté spolujezdkyně, ve směru od Sněhova na centrum obce. Při jízdě v klesání při průjezdu ostré pravotočivé zatáčky došlo k naváhnutí motocyklu na levou stranu, přičemž z něj obě ženy vypadly na vozovku a motocykl samovolně pokračoval v jízdě, až narazil do kamenného tarasu," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Při tomto pádu starší z žen utrpěla těžké zranění s předběžnou dobou léčení přibližně osm týdnů. Mladá spolujezdkyně byla také zraněna a charakter i doba léčení jsou u ní předmětem šetření. „Alkohol byl u motocyklistky vyloučen provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Předběžná výše způsobené škody činí částku 61 000 Kč. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí řidiči dostávali jablka a citróny
V Podhorské ulici v Jablonci řidič přehlédl a porazil dopravní značku
Opilá řidička poškodila zaparkované auto a ujela. Policisté ji už vypátrali
Řidič vyjel U Přehrady v Jablonci na chodník a narazil do sloupu
V osobáku nedal přednost motorkáři, spolujezdkyně utrpěla zranění

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
Jablonecký primátor přivítá ve městě vílu Nisu
V Tanvaldě se hrálo České nebe
Červnový svoz bioodpadu v Jablonci
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
11.06.: Z Tajvanu zmizí nebezpečné stromy, většinu jich město ošetří

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace