Velká Simona rozchechtala divadlo

19.05.2023 23:15:55 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Velká Simona rozchechtala divadlo

Simona Salátová, čím dál úspěšnější a v současné době zcela jistě nejznámější slovenská stand up komička, přivezla svoji show Donaha do Městského divadla v Jablonci nad Nisou a během chvíle kulturní stánek vyprodala.

Abych se vrátila ke slovu Velká. Sama Simona by zcela jistě s rozesmátou tváří potvrdila, že malá opravdu není. Já bych to slovo v jejím případě spojila spíš s podstatnými jmény komička, bavička, recesistka, srdcařka a extrovertka. Jak sama podotkla, show Donaha není svlékací. Respektive. Nejedná se o odkládání oblečení, přesto však šel zhruba stominutový večer opravdu těsně na tělo.

Simona nám vyprávěla o svém nevydařeném manželství, o porodu, o současném vztahu, o těle, které si prý nedopatřením vyměnily s Darou Rolins, a podávala to s takovou dávkou humoru, že jsme měli pocit, že to všechno byla a je legrace k popukání. A právě v tom to je, Simona to vlastně řekla nakonec sama. Když totiž berete sebevětší prů.er s humorem (i když někdy černým až běda), zvládnete prostě všechno líp.

A tohle Simona umí. A umí to tak dobře, že jsme po celou dobu doslova řvali smíchy a přáli si, ať ten večer neskončí. Jo, a předskokanem Simoně byl Jakub ´Zitron´ Ťapák, jež jel na stejné vlně a o němž v budoucnu ještě rozhodně uslyšíme.

A ještě vzkaz pro ty, kteří v divadle byli. Kupme si fit kalendář Simony Salátové a nebo si každý vyrobme svůj. Bude to sranda.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v květnu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace