Aktuality strana 3687
Do Woka míří hip-hopová legenda Beatnuts
19.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Jablonecký klub Woko se v pátek 20. května pokusí rozhoupat legenda hip-hopové scény Beatnuts. Jestli se to dvojici Psycho Les a JuJu povede, mohou fanoušci rapové muziky posoudit sami. Ostatně mohou se o to i přičinit. | více
Od července budou senioři v Jablonci jezdit zadarmo, děti zaplatí více
19.05.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Nové tarify začnou platit od července v městské dopravy v Jablonci nad Nisou. Nejvýraznější změnou je, že senioři nad 70 let nebudou platit jízdné. „Město bude tento provoz dotovat částkou 750 tisíc korun za rok," uvedla mluvčí radnice Jana Fričová. Více naopak zaplatí děti ze základních škol.
| více
V rytmu ZUŠ
18.05.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
V pondělí 23. května začíná každoroční minifestival rozmanitých pořadů nazvaný "V RYTMU ZUŠ". | více
Vlci a kůzlátka
18.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
22. 5. / neděle / 17 hodin / Klub Na Rampě | více
Stárplej
18.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
21. 5. / sobota / 20 hodin / Klub Na Rampě | více
Astronomické setkání tentokrát na Jizerce
18.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
21. 5. / sobota / 13 hodin / Klub Na Rampě | více
Draw the Beats
18.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
20. 5. / pátek / 22 hodin / Klub Na Rampě | více
Pipinky z plakátu
18.05.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
20. 5. / pátek / 20 hodin / Klub Na Rampě | více
Nalezeno článků: 40518, zobrazeno: 36861-36870
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci
Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří
Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy
Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.
Nejnovější články
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj
Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu
Defibrilátory zachraňují lidské životy. Kraj opět podpoří jejich nákup
Nejčtenější články
09.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu
10.03.: Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026
10.03.: Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.