V Tanvaldě založili Kroužek mladého zdravotníka

12.10.2022 13:55:03 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Volný čas | Obce: Tanvald

V Tanvaldě založili Kroužek mladého zdravotníka

Nedávno vzniklá pobočka Českého červeného kříže v Tanvaldě se od počátku aktivně zapojila do společenského života ve městě i okolí.  

Po zajištění zdravotního dozoru a aktivní účasti na letních významných akcích v našem regionu (ZasTenRock, Tanvaldské slavnosti apod.), se tanvaldští dobrovolní zdravotníci pod vedením novomanželů Simony a Jiřího Kožených rozhodli vstoupit do oblasti výchovy mladých zdravotníků.

Za tímto účelem založili a od 4. 10. 2022 vedou Kroužek mladého zdravotníka. Ten je určen pro děti ve věku od 6-15 let (základní škola). Schůzky kroužku probíhají každé úterý od 17 do 19 hodin v prostorách Střediska volného času v Tanvaldě.

K náplni a zaměření kroužku nám duše zdejších dobrovolných zdravotníků Simona Kožená sdělila: „V našem kroužku se děti naučí základy první pomoci s pomocí zdravotníků z místní skupiny Českého červeného kříže Tanvald. Naučí se zde, jak správně poskytnout pomoc při úrazu, jak transportovat raněné a samozřejmě u nás zažijí spousty exkurzí, her a zábavy." A to je jistě chvályhodné.

Takže pokud nevíte, jak své děti zabavit a zároveň je přiučit užitečným dovednostem, tak neváhejte a zapište je do Kroužku mladého zdravotníka v Tanvaldě. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáčku. Nezbývá než kroužku popřát hodně zdaru a spoustu nadšených mladých zdravotníků.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka proběhne v přízemí radnice v Lučanech

Ve dnech od 6. února 2023 do 10. února 2023 se uskuteční sbírka Diakonie Broumov v přízemí v budově Městského úřadu Lučany nad Nisou. Vše noste zabalené v igelitových pytlích, nádobí vložte do krabic. Knihy v současné době nepřijímají, jelikož jich je nadbytek.

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Nové posily flotily sanit ZZS LK vyjíždějí do terénu
Dětský karneval v Desné
Desná zve na divadlo
Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku

Nejčtenější články

05.02.: V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
05.02.: Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace