V Tanvaldě založili Kroužek mladého zdravotníka

12.10.2022 13:55:03 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Volný čas | Obce: Tanvald

V Tanvaldě založili Kroužek mladého zdravotníka

Nedávno vzniklá pobočka Českého červeného kříže v Tanvaldě se od počátku aktivně zapojila do společenského života ve městě i okolí.  

Po zajištění zdravotního dozoru a aktivní účasti na letních významných akcích v našem regionu (ZasTenRock, Tanvaldské slavnosti apod.), se tanvaldští dobrovolní zdravotníci pod vedením novomanželů Simony a Jiřího Kožených rozhodli vstoupit do oblasti výchovy mladých zdravotníků.

Za tímto účelem založili a od 4. 10. 2022 vedou Kroužek mladého zdravotníka. Ten je určen pro děti ve věku od 6-15 let (základní škola). Schůzky kroužku probíhají každé úterý od 17 do 19 hodin v prostorách Střediska volného času v Tanvaldě.

K náplni a zaměření kroužku nám duše zdejších dobrovolných zdravotníků Simona Kožená sdělila: „V našem kroužku se děti naučí základy první pomoci s pomocí zdravotníků z místní skupiny Českého červeného kříže Tanvald. Naučí se zde, jak správně poskytnout pomoc při úrazu, jak transportovat raněné a samozřejmě u nás zažijí spousty exkurzí, her a zábavy." A to je jistě chvályhodné.

Takže pokud nevíte, jak své děti zabavit a zároveň je přiučit užitečným dovednostem, tak neváhejte a zapište je do Kroužku mladého zdravotníka v Tanvaldě. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáčku. Nezbývá než kroužku popřát hodně zdaru a spoustu nadšených mladých zdravotníků.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.

Vinnetou se vrací do Turnova!

Pokud jste si mysleli, že jste viděli všechny možné verze příběhu o přátelství mezi Vinnetouem a Old Shatterhandem, připravte se na překvapení! Divadelní soubor Tyl Slaná vás zve na reprízu divadelní komedie Vinnetou od autora Petra Kolečka, která se uskuteční ve čtvrtek 22. února v Městském divadle v Turnově. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě
Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu
Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
Na sociální služby v regionu míří od ministerstva více než miliarda

Nejčtenější články

20.02.: Hořel rodinný dům v Zásadě
21.02.: Z Liberce do Českého ráje vyjedou během sezony posilové spoje ČD
21.02.: Maloskalští volejbalisté se přibližují kvalifikaci o I. ligu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace