V Tanvaldě se opět očkuje proti Covid 19

08.11.2021 15:18:50 | Autor: Redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

V Tanvaldě se opět očkuje proti Covid 19

Město Tanvald  ve spolupráci s firmou SMRŽOMEDIC s.r.o. pokračuje ve své snaze ochránit občany před dopady pandemie Covid 19. V pátek odpoledne tak v očkovacím centru ve Sportovní hale Výšina proběhlo očkování 3. posilující dávkou zájemců, u kterých už uběhlo 6 měsíců od aplikace dávky druhé.

Samozřejmě odborný partner města, společnost SMRŽOMEDIC s.r.o., umožňuje očkování  i první či druhou dávkou. V  mnoha případech byla v pátek posilující dávka podána i předem nezaregistrovaným seniorům. Tento den se tak podařilo aplikovat více než 100 dávek, z nichž právě neregistrovaných zájemců bylo dvacet. Mimo to několika zájemcům byla aplikována dávka první.

„Prostě jsme vyšli vstříc všem," řekl spokojený starosta města Vladimír Vyhnálek, který se na průběh očkování přišel podívat. „Následující termín očkování 3. prosince bude otevřen i pro zájemce z řad  dětí od 12 let. Na tento den je rovněž zajištěn lékař-pediatr. Zájemci o toto očkování mají možnost již od dnešního dne se registrovat v centrálním systému," dodal Vladimír Vyhnálek.

My bychom za nás rádi poděkovali oběma partnerům za dostupnost očkování pro občany Tanvaldu a okolí. Zároveň bychom rádi vyzvali všechny zájemce o očkování k registraci na termín 3. 12. 2021.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Od 8. listopadu v jablonecké nemocnici otevřou další Covid oddělení
Kam v kraji na placený test a kde se můžete nechat očkovat?
KNL otevře pro očkování třetí dávkou ambulance ve Frýdlantě a Turnově
Covid dál roste, od 1. listopadu už testy nejsou hrazené
Město Jablonec zajistilo očkování seniorů 3. dávkou ve svých domech
Od 26. října znovu respirátory v budovách, s covidem roste i očkování
V Libereckém kraji je od 26. října vyhlášen zákaz návštěv v nemocnicích
Covid začal republikově růst, v Libereckém kraji se počty stále drží
Covid mírně roste, ale stále se drží v nízkých číslech
Čísla Covidu v Libereckém kraji stabilní, celostátně opět mírný nárůst
V Libereckém kraji Covid-19 stagnuje, celostátně malinko roste
Liberecký kraj se stále drží na svém, mírně roste Covid-19 celostátně
Liberecký kraj na stejných číslech covidu, mírný nárůst je celostátně
Liberecký kraj nabízí očkování mobilním očkovacím týmem i ve firmách
Covid zůstal na stejných číslech. Školáci se testují minimálně do 9. září
Očkovací centrum v jablonecké nemocnici je otevřené ve středu a pátek
Začíná nový školní rok. Na žáky čekají roušky, testy a opatření
V kraji i republice klesají počty očkování, naštěstí i případů Covidu
Hasiči rozváželi antigenní testy pro školy v Libereckém kraji
Covid v Libereckém kraji mírně stoupl, ale republiková čísla se snížila
Kraj podpoří KNL, pokryje polovinu nákladů na zjištění koronamutací
Kraj posílá mobilní očkovací týmy do odlehlých lokalit
Situace s Covidem zůstává stabilní v Libereckém kraji i v Česku
Po negativním zhoupnutí covid v uplynulém týdnu znovu klesl!
Liberecký kraj má proočkovanost proti covidu-19 přes 50 procent
Nabídku očkovat se bez registrace v Liberci využily již desítky lidí
V našem kraji mírný nárůst covidu, ohnisko bylo v Jablonci na závodech
Očkovací centrum v Liberci obslouží od 2. srpna i neregistrované
S očkováním neváhejte, od 9. srpna dojde v Jablonci ke snížení kapacit
V Libereckém kraji vyočkováno 387 tisíc dávek, covid stále stagnuje
V Libereckém kraji vyočkováno 367 tisíc dávek, aktuálně nakažených 40
V Libereckém kraji aplikováno 344 tisíc dávek, pokles covidu se zastavil
V kraji vyočkováno 324 tisíc dávek, přes mutace počty covidu klesají
Krajská kovidová telefonní linka končí
Jablonecká nemocnice spouští očkování dětí proti Covid-19
Po prodělání covidu se nově můžete očkovat hned po skončení izolace

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 36 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci platí odpad každý podle objednané nádoby
Harrachov má volné byty v domě s pečovatelskou službou
Zlaté oblouky září ve městě skla. Jablonec vítá svůj první McDonald´s
Jablonečtí radní schválili návrhovou část klimatické koncepce
Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji

Nejčtenější články

09.01.: Zlaté oblouky září ve městě skla. Jablonec vítá svůj první McDonald´s
09.01.: Harrachov má volné byty v domě s pečovatelskou službou
08.01.: Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace