V Tanvaldě otevřeli nově zrekonstruované hřiště u Masarykovy ZŠ

10.06.2021 13:53:27 | Autor: Redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

V Tanvaldě otevřeli nově zrekonstruované hřiště u Masarykovy ZŠ

Ve středu 9. června odpoledne proběhlo slavnostní znovuotevření víceúčelového sportovního areálu při Masarykově základní škole v Tanvaldě.

Ten byl v uplynulých měsících z gruntu zrekonstruován firmou 4soft, s.r.o. Tanvald. Byly obnoveny povrchy a oplocení víceúčelového hřiště i menšího kurtu, který je možno využít krom volejbalu a nohejbalu díky zpevněnému oplocení i na fotbálek a florbal. Zároveň v areálu byly doplněny workoutové a parkourové prvky a malá trampolína. Hodnota díla, které je vyvedeno v moderních pestrých barvách, dosáhla 5,4 milionu korun a byla dotována částkou 1 672 000 korun z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Slavnostního otevření se zúčastnili žáci zdejší základní školy, kteří si společně připravili krátký kulturní program a kteří se širokou veřejností budou nové sportoviště především využívat. Jejich jménem všem za obnovu poděkovala ředitelka Masarykovy ZŠ Jana Duňková. Ta i společně se starostou města Vladimírem Vyhnálkem a majitelem firmy 4soft,s.r.o. Michalem Kubínem slavnostními hody na basketbalový koš předali krásný sportovní stánek do užívání.

„Jsem nesmírně rád, že se nám podařilo po více než 30 letech dát sportovišti novou moderní podobu a umožnit tak sportovat nejenom dětem zdejších škol, ale i široké veřejnosti, pro kterou je také určeno," vyjádřil svou spokojenost s dílem za bezmála 5 milionů korun starosta města.

Nám jen nezbývá, než dodat, ať si ho ve zdraví všichni všichni užijí a pobyt na něm jim přinese při nejmenším takovou radost, která vyzařovala z dětí při slavnostním znovuotevření.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 53 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na Dnu otevřených dveří ukázali v Bělé robotickou stáj

Obrazem: Na Dnu otevřených dveří ukázali v Bělé robotickou stáj Den otevřených dveří se konal v sobotu 14. května v nové robotické stáji v Bělé u Staré Paky. Akce probíhala od 9 do 17 hodin a navštívilo ji mnoho zájemců nejen z okolí obce. Byla zde také výstava zemědělské techniky i stavební techniky a probíhala exkurze bioplynové stanice. Podrobnosti, video a fotografie na Našem Pojizeří

Cena Adolfa Heyduka 2021 putuje na Kuks

V sedmém ročníku ankety o Cenu Adolfa Heyduka obdržel nejvíce hlasů v kategorii Národní kulturní památky a památky UNESCO Hospitál Kuks - a to za haptickou „knížku" doplněnou o haptický plán areálu hospitálu a bylinkové zahrady, vyobrazení sochy Lehkomyslnosti a erbu rodu Šporků - s počtem 78 hlasů. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Zásadě vyjel ze zatáčky a narazil do sloupu elektrického vedení
FOTO: Májový jarmark opět oživil jilemnické náměstí
Béčko Jablonce přišlo o bod v Živanicích v poslední minutě
FOTO: V Tanvaldě mají dvě nová volnočasová lákadla
Kraj věnuje statisíce na opravu střechy kostela v Raspenavě

Nejčtenější články

21.05.: Kraj opět ocenil učitele. Bylo to po dvouleté koronavirové pauze
23.05.: FOTO: V Tanvaldě mají dvě nová volnočasová lákadla
21.05.: Krajští hasiči zasahovali po bouřce, většinou šlo o popadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace