Aktuality strana 3870
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou v únoru
23.01.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
Souhrnný program Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou na únor. | více
FOTO a VIDEO: Ples FK Baumit Jablonec
23.01.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO | foto (101)
Fotbalisté jabloneckého Baumitu mají za sebou Reprezentační fotbalový ples. V sále jabloneckého Eurocentra fotil Antonín Bělonožník a natáčel Jiří Endler. | více
V Androvně uvedou Experiment
23.01.2011 | Kultura | Malá Skála
Německé drama dávají v maloskalském kině Androvna v sobotu 29. ledna od 20 hodin.
| více
Klub Na Rampě v únoru
23.01.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
Souhrnný program jabloneckého klubu Na Rampě v únoru. | více
Občanský průkaz v Železném Brodě
23.01.2011 | Kultura | Železný Brod
Český film o dospívání v sedmdesátých letech minulého století za období takzvané normalizace promítnou v Městském kině v úterý 25. ledna
| více
Portugálie
23.01.2011 | Kultura | Desná v Jizerských horách
Portugálie, divadelní hra v podání divadelního souboru E. F. Burian Tanvald, Kulturní dům Sklář v Desné, 29.1. od 19:00. Autobus jede zdarma do Skláře a zpět (Křižovatka 18:30, Hasičárna 18:35). Představení zahajuje cyklus čtyř divadelních představení nazvaný Desenské divadelní předjaří.
Důchodový dýchánek
23.01.2011 | Společnost | Smržovka
Důchodový dýchánek, 31.1. od 14:00 v Zámečku ve Smržovce.
Nalezeno článků: 40280, zobrazeno: 38691-38700
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nultý ročník Open Call 2025 podpoří vznik Středoškolského Majálesu
Liberecký kraj uzavřel premiérový ročník iniciativy Open Call 2025 - nápady pro budoucnost, která vznikla jako jedna z prvních aktivit komise Budoucnost pro LK. Smyslem výzvy bylo dát mladým lidem prostor navrhnout, co podle nich v kraji chybí nebo co by mohlo přispět k lepšímu životu jejich komunit. Nyní je jasno: ze zaslaných návrhů komise doporučila a Rada Libereckého kraje schválila podporu projektu Středoškolského Majálesu, který předložila žákyně prvního ročníku SZŠ a VOŠ Liberec Barbora Arnoldová. Kraj na jeho realizaci vyčlenil částku 200 000 korun. Iniciativa se zrodila ze snahy Libereckého kraje zapojovat mladé lidi do rozhodování o regionu, ve kterém žijí. Založení komise Budoucnost pro LK bylo přirozeným prvním krokem a otevření Open Callu logickým pokračováním snahy dát mladým nejen prostor k diskuzi, ale i možnost své nápady uskutečnit. „Pracujeme na tom, aby byl Liberecký kraj místem, kde se mladí lidé cítí vnímáni a kde mohou být skutečně aktivní. Vyhlášení Open Callu bylo první velkou příležitostí, jak jim dát konkrétní nástroj, jak okolní svět měnit. Ve výzvě se sešly zajímavé návrhy a ukazuje se, že i jednoduchý podnět může nastartovat velké věci. Nápady dokazují, že mladí dokáží velmi přesně pojmenovat potřeby svého okolí," uvedla radní pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Ke schválenému plánu komunitních služeb přibyl ještě akční
Došlo k napadení v jablonecké ubytovně Neptun
Novým náměstkem hejtmana pro dopravu bude od ledna Daniel David
Maloskalští volejbalisté nevezou ze Dvora Králové ani bod
Hejtmanský vánoční mošt vynesl 7611 korun pro Hospic svaté Zdislavy
Nejčtenější články
15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
16.12.: Na pět dní ovládnou centrum Jablonce Vánoční slavnosti
15.12.: Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.