V plánu je přístavba tělocvičny pro školu v Kokoníně

26.10.2021 10:16:29 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

V plánu je přístavba tělocvičny pro školu v Kokoníně

Statutární město Jablonec nad Nisou nechá zpracovat studie k projektu Modernizace ZŠ Rychnovská 216, Jablonec nad Nisou - přístavba tělocvičny a učeben. Oslovila projektový ateliér David, s.r.o., který už má na svém kontě přístavbu stejné školy. Za studii město zaplatí 562 tisíc korun.

„Připravujeme projektovou dokumentaci k projektu Modernizace ZŠ Rychnovská 216, Jablonec nad Nisou - přístavba tělocvičny a učeben. Ten řeší stavbu tělocvičny pro kombinované úžívání - školní děti i veřejnost, čtyř učeben s možností předělení, nářaďovny, sociálního zázemí pro chlapce a dívky, strojovny vzduchotechniky, střešní zahrady, která by mohla sloužit také jako venkovní učebna, schodiště a výtahu," popsal projekt náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček.

Díky vypracované studii bude město připravené na vhodný dotační titul. Osloven byl Projektový ateliér David, s.r.o., jelikož projektoval k této základní škole už první přístavbu. „Ta je otevřená od loňského roku. Je v ní hlavní vstup pro žáky, nové šatny, výuková dílna, sklady a šatny s hygienickým zázemím. Protože jsme jí navázali na historickou budouvu, chceme, aby další přístavba měla stejný architektonický ráz, proto chceme oslovit stejného projektanta," dodal náměstek Roubíček.

Zpracování studie stavby je rozdělené do dvou fází - předprojektové práce a projektová příprava. Celková cena na zpracování obou fází je ve výši 562 tisíc korun. Náklady na stavbu tělocvičny s učebnami jsou odhadnuté na cca 50 milionů Kč.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace